دیدار شاهزاده خالد بن سلمان با برخی از رهبران شورای انتقالی جنوب یمن در جده

31/05/1398 12:27:00 ب.ظ

روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط روز چهارشنبه 21 اوت از ديدار شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل

روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط روز چهارشنبه 21 اوت از ديدار شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز آل بنا به گزارش روزنامه الشرق الاوسط شاهزاده خالد قبول دعوت پادشاهی سعودی از سوی رهبران شورای انتقالی جنوب یمن و همچنین پاسخ مثبت آنها به درخواست ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن برای برقراری آتش‌بس و متوقف كردن تمامی انواع تنشزایی جهت انجام گفت و...

بنا به گزارش روزنامه الشرق الاوسط شاهزاده خالد قبول دعوت پادشاهی سعودی از سوی رهبران شورای انتقالی جنوب یمن و همچنین پاسخ مثبت آنها به درخواست ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن برای برقراری آتش‌بس و متوقف كردن تمامی انواع تنشزایی جهت انجام گفت و گو را با ارزش خواند.

معاون وزیر دفاع سعودی بر ضرورت حل اختلافات از طریق انجام گفت و گو و پرهیز از کاربرد قدرت تاکید کرد. او همچنین بر ضرورت همکاری برای ایجاد اتحاد برای رویارویی با خطر شبه‌نظامیان حوثی که عامل تهدید کننده و دشمنان اصلی دولت و ملت یمن هستند، تاکید کرد.

شاهزاده خالد همچنین بر ضرورت عدم تسلیم سرزمین و ملت یمن به ولایت فقیه ایران تاکید کرد.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

هیأت «شورای انتقالی جنوبی» برای آغاز گفت‌وگوهای یمن وارد جده شدهیأت «شورای انتقالی جنوبی» از عدن، پایتخت موقت یمن به ریاست عیدروس الزبیدی، رئیس این شورا شامگاه

نظامیان شورای انتقالی جنوب یمن مقر پلیس ابین را تصرف کردند

انهدام پهپاد پیشرفته آمریکایی توسط انصارالله یمنانهدام پهپاد پیشرفته آمریکایی توسط انصارالله یمن جنبش انصارالله یمن از سرنگونی یک فروند پهپاد آمریکایی از نوع 'ام کیو ۹' در حریم هوایی‌ استان 'ذمار' واقع در جنوب صنعاء خبر داد.

تعیین اعضا و سوگند «شورای حاکمیت» در سودانسپهبد شمس الدین الکباشی، سخنگوی شورای نظامی انتقالی در سودان ضمن اعلام اسامی اعضای شورای حاکمیت در

مکرون: تا پیش از اجلاس رهبران گروه ۷ با مقام‌های ایران دیدار می‌کنمامانوئل مکرون که تا چند روز دیگر میزبان رهبران قدرت‌های اقتصادی جهان است گفته بنا دارد بزودی با مقام‌های ایران دیدار کند و پیش از اجلاس رهبران جی ۷ راه‌های کاهش تنش میان تهران و واشنگتن را بررسی کند. محمدجواد ظریف هم که در اروپا به سر می‌برد قرار است به زودی عازم پاریس شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: طرح تعطیلی پنجشنبه‌ها در کمیسیون رد نشده است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از در دست بررسی بودن طرح تعطیلی پنجشنبه در کمیسیون خبر داد و گفت: اعلام رد این طرح در کمیسیون از سوی برخی از خبرگزاری‌ها درست نبود.