دیدار مرد تاثیرگذار اماراتی با مقام‌های ارشد ایرانی در تهران

15/09/1400 06:26:00 ب.ظ

دیدار مرد تاثیرگذار اماراتی با مقام‌های ارشد ایرانی در تهران بیشتر بخوانید🔽

شیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی امارات که به دعوت علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران به تهران سفر کرده با مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی دیدار و گفتگو کرد. مشاور امنیت ملی امارات عربی متحده روز دوشنبه ۶ دسامبر در تهران با مقام‌های ارشد ایرانی دیدار و...

مشاور امنیت ملی امارات عربی متحده روز دوشنبه ۶ دسامبر در تهران با مقام‌های ارشد ایرانی دیدار و گفتگو کرد. شیخ طحنون بن زاید آل نهیان که از یکی از مقام‌های ارشد و عالیرتبه حکومت امارات به شمار می‌رود برای گفتگو در خصوص موضوعات منطقه‌ای به ایران سفر کرده و در ابتدا با علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.

شیح طحنون که برادر شیخ محمد بن زاید، حاکم ابوظبی است از شخصیت‌های قدرتمند در نظام سیاسی امارات به شمار می‌رود و یکی از بلندپایه‌ترین مقام‌های اماراتی است که در سالهای اخیر به ایران می‌رود. این سفر در حالی انجام شده که عادی‌سازی روابط میان امارات و اسرائيل خشم و نارضایتی ایران را به همراه داشته و مقام‌های جمهوری اسلامی چندین بار در این رابطه به همسایه جنوبی خود تذکر داده‌اند.

شیخ طحنون همچنین اخیرا دست‌کم یک جلسه با رئيس سرویس اطلاعاتی موساد برگزار کرده که برگزاری آن علنی شده بود.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روایت نجات زنان اچ آی وی مثبت با یک خط مشاوره

منصوریان: خط هات لاین یا خط تلفنی اورژانس اجتماعی زمانی در تهران برقرار می شود که وقتی فردی قصد آزار به خود یا خودکشی داشت، هیچ مرجعی برای دریافت مشاوره فوری ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دیدار طلعت بیک مصادیکف با امیرعبداللهیاندر دیدار معاون رئیس جمهور قرقیزستان با وزیرخارجه کشورمان،امیرعبداللهیان همکاری های دو کشور در حوزه حمل ونقل و ترانزیت و بهره برداری آزمایشی از کریدور ریلی قرقیزستان-بندر عباس برای برقراری ارتباط قرقیزستان به منطقه غرب آسیا را برای دو کشور با اهمیت دانست.

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با علی شمخانیدیدار مشاور امنیت ملی امارات با علی شمخانی مشاور امنیت ملی امارات، دوشنبه ۱۵ آذر با علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در محل شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با ابراهیم رئیسی در تهرانیک هیئت اماراتی به ریاست شیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی این کشور، دوشنبه 6 دسامبر به تهران سفر کرد و با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار داشت.شیخ

دیدار وزیر امورخارجه ترکیه با نخست‌وزیر سابق سوریه در دوحهدیدار وزیر امورخارجه ترکیه با نخست‌وزیر سابق سوریه در دوحه مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و ریاض حجاب، نخست‌وزیر سابق سوریه امروز دوشنبه در دوحه پایتخت قطر دیدار کرده و تحولات اخیر در این کشور را مورد ارزیابی قرار دادند.

ایران برای اولین بار طی ۵ سال اخیر میزبان یک مقام ارشد امارات خواهد بودابوظبی در سال ۲۰۱۶ و به دنبال قطع ارتباط دیپلماتیک بین ایران و عربستان تصمیم گرفت که تماس‌های دیپلماتیک با تهران را به شدت کاهش دهد. دروغ میگی اصلا باورم نمیشه . ۵۰ سالگی کشور امارات است و جشن بزرگی برپا شده آنها خوشحالند از اینکه فقط بعد از گذشت ۵۰ سال از بیابان های خشک به بهشت امروزی رسیدند... قیافه رو‌باش، شکل سگ زرده .

مکرون و بن سلمان در جده دیدار کردند؛ تمرکز بر حل بحران لبنان🔺مکرون و بن سلمان در جده دیدار کردند؛ تمرکز بر حل بحران لبنان ▪️به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، انتظار می‌رود طرفین در گفت‌وگوهای خصوصی در مورد نگرانی‌ها درباره برنامه هسته‌ای ایران، بحران جاری در لبنان، و جنگ یمن تبادل نظر کرده باشند. ⬇️ بیشتر بخوانید: