دیدار مرد تاثیرگذار اماراتی با مقام‌های ارشد ایرانی در تهران

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیدار مرد تاثیرگذار اماراتی با مقام‌های ارشد ایرانی در تهران بیشتر بخوانید🔽

مشاور امنیت ملی امارات عربی متحده روز دوشنبه ۶ دسامبر در تهران با مقام‌های ارشد ایرانی دیدار و گفتگو کرد.

شیح طحنون که برادر شیخ محمد بن زاید، حاکم ابوظبی است از شخصیت‌های قدرتمند در نظام سیاسی امارات به شمار می‌رود و یکی از بلندپایه‌ترین مقام‌های اماراتی است که در سالهای اخیر به ایران می‌رود. این سفر در حالی انجام شده که عادی‌سازی روابط میان امارات و اسرائيل خشم و نارضایتی ایران را به همراه داشته و مقام‌های جمهوری اسلامی چندین بار در این رابطه به همسایه جنوبی خود تذکر داده‌اند.

دیدار شیخ طحنون به تهران که نخستین سفر یک مقام بلندپایه اماراتی از سال ۲۰۱۶ به بعد به تهران به شمار می‌رود با دعوت دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است. علی شمخانی پس از انجام این ملاقات در گفتگو با تلویزیون ایران روابط میان دو طرف را گرم و دوستانه خواند و تاکید کرد این روابط نزدیک اولویت دارد و نباید تحت تاثیر سایر کشورها قرار گیرد. اشاره آقای شمخانی احتمالا به اسرائيل و ایالات متحده اشاره کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار طلعت بیک مصادیکف با امیرعبداللهیاندر دیدار معاون رئیس جمهور قرقیزستان با وزیرخارجه کشورمان،امیرعبداللهیان همکاری های دو کشور در حوزه حمل ونقل و ترانزیت و بهره برداری آزمایشی از کریدور ریلی قرقیزستان-بندر عباس برای برقراری ارتباط قرقیزستان به منطقه غرب آسیا را برای دو کشور با اهمیت دانست.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با علی شمخانیدیدار مشاور امنیت ملی امارات با علی شمخانی مشاور امنیت ملی امارات، دوشنبه ۱۵ آذر با علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در محل شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با ابراهیم رئیسی در تهرانیک هیئت اماراتی به ریاست شیخ طحنون بن زاید، مشاور امنیت ملی این کشور، دوشنبه 6 دسامبر به تهران سفر کرد و با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران دیدار داشت.شیخ
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدار وزیر امورخارجه ترکیه با نخست‌وزیر سابق سوریه در دوحهدیدار وزیر امورخارجه ترکیه با نخست‌وزیر سابق سوریه در دوحه مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و ریاض حجاب، نخست‌وزیر سابق سوریه امروز دوشنبه در دوحه پایتخت قطر دیدار کرده و تحولات اخیر در این کشور را مورد ارزیابی قرار دادند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران برای اولین بار طی ۵ سال اخیر میزبان یک مقام ارشد امارات خواهد بودابوظبی در سال ۲۰۱۶ و به دنبال قطع ارتباط دیپلماتیک بین ایران و عربستان تصمیم گرفت که تماس‌های دیپلماتیک با تهران را به شدت کاهش دهد. دروغ میگی اصلا باورم نمیشه . ۵۰ سالگی کشور امارات است و جشن بزرگی برپا شده آنها خوشحالند از اینکه فقط بعد از گذشت ۵۰ سال از بیابان های خشک به بهشت امروزی رسیدند... قیافه رو‌باش، شکل سگ زرده .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مکرون و بن سلمان در جده دیدار کردند؛ تمرکز بر حل بحران لبنان🔺مکرون و بن سلمان در جده دیدار کردند؛ تمرکز بر حل بحران لبنان ▪️به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، انتظار می‌رود طرفین در گفت‌وگوهای خصوصی در مورد نگرانی‌ها درباره برنامه هسته‌ای ایران، بحران جاری در لبنان، و جنگ یمن تبادل نظر کرده باشند. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »