دیدار مشاور امنیت ملی آمریکا با سفرای سعودی و امارات در واشینگتن

06/11/1400 06:00:00 ق.ظ

منابع آمریکایی، سه‌شنبه، 25 ژانویه، گزارش دادند که جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده با سفرای سعودی و امارات در واشنیگتن دیدار کرده است.سالیوان در

منابع آمریکایی، سه‌شنبه، 25 ژانویه، گزارش دادند که جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده با سفرای سعودی و امارات در واشنیگتن دیدار کرده است.سالیوان در آخرین به روزرسانی: 25 ژانویهٔ ,2022: 02:09 شب GST Share آدرس کپی شد منابع آمریکایی، سه‌شنبه، 25 ژانویه، گزارش دادند که جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده با سفرای سعودی و امارات در واشنیگتن دیدار کرده است.

سالیوان در دیدار خود با یوسف العتیبه، سفیر امارات متحده عربی و ریما بنت بندر آل سعود، سفیر پادشاهی عربی سعودی در واشینگتن درباره حملات حوثی‌ها بحث و گفت‌وگو کرد. Advertisement مشاور امنیت ملی آمریکا بر تعهد ایالات متحده برای تضمین امنیت متحدان خود در منطقه از جمله سعودی و امارات تاکید کرد.

سفرای سعودی و امارات و مشاور امنیت ملی آمریکا از تلاش‌های بین‌المللی برای یافتن راه حل سیاسی برای بحران یمن استقبال کردند. وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه حملات شبه‌نظامیان حوثی به امارات و سعودی را محکوم کرد. headtopics.com

ند پرایس، شامگاه دوشنبه ژانویه، با تاکید بر این که حملات کودتاگران حوثی علیه امارات و سعودی، تنش‌آفرینی خطرناکی است، افزود که کشورش از حجم پشتیبانی ایران از حوثی‌ها، آگاه است. پیشتر یوسف العتیبه، سفیر امارات در واشینگتن، بار دیگر از ایالات متحده خواست تا شبه‌نظامیان حوثی را به فهرست «سازمان‌های تروریستی» بازگرداند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

امیر قطر در دیدار با جو بایدن درباره امنیت جهانی انرژی گفت‌وگو می‌کندواشینگتن اعلام کرد که امیر قطر روز دوشنبه ۱۱ بهمن دیداری با رئیس جمهوری ایالات متحده در کاخ سفید خواهد داشت که به بحث پیرامون مسائل متنوعی از جمله امنیت جهانی انرژی خواهد گذشت.

مدافع حقوق همجنسگرایان در زندان ارومیه در خطر اعدام است | DW | 25.01.2022یک کنشگر جامعه جامعه ال‌جی‌بی‌تی در ایران با اتهام 'فساد فی‌الارض' رو به رو شده و در خطر اعدام قرار دارد. عفو بین‌الملل می‌گوید زهرا صدیقی همدانی در زندان ارومیه مورد آزار و توهین و تهدید قرار گرفته است. اگه همجنسبازی فساد نیست، فساد دقیقا چیه؟

پژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کندپژوهش جدید در آمریکا: ده دقیقه ورزش روزانه می‌تواند از هزاران مرگ در سال پیشگیری ‌کند پیتر کاتزمرزیک، متخصص چاقی کودکان و مدیر اجرایی جمعیت و علوم بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا، می‌گوید روش مورد استفاده برای انجام این مطالعه دقیق بود.

اسلام‌هراسی در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج استدانشگاه بیرمنگام اعلام کرد که نگرش ضد اسلام یا مسلمانان در میان افراد ثروتمند و تحصیل کرده در انگلیس رایج است. - خبرگزاری آناتولی

رییس‌خانه مداحان: در پی اقدام دشمنان است که در هیات‌ها لخت می‌شوند

سخنگوی دولت رئیسی در ارتباط با برجام: موضوع توافق موقت در دستور ما نیستعلی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت رئیسی، روز سه‌شنبه ۵ بهمن در نشست خبری هفتگی خود گفت که در سفر تازه رئیس جمهور ایران به روسیه «بحثی پیرامون قرارداد موقت» برای احیای برجام نشده و... این بازی های نخ نمای رسانه ای وسیاسی مدت مدیدی است رسوا شده ،آمریکا ناقض توافق است واروپا هم دنباله رو،پس احیا برجام فقط با برداشتن تحریم هاو...وراستی آزماییِ قابل رویت امکان دارد.وسرانجام هم همین رویه روی خواهد داد،ژست‌های آمریکا وغرب بیشتر همان ژست است، ببیند وباورنکند. برادر، توافق موقت همان صیغه خودتونه! شرعیه ! نترسید