دیدار ترامپ با مشاوران ارشد خود درباره مذاکرات صلح با طالبان

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیدار ترامپ با مشاوران ارشدش درباره مذاکرات صلح با طالبان

منتقدان خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان این کار را تسلیم دربرابر طالبان خوانده‌اند.این دیدار در باشگاه گلف آقای ترامپ در نیوجرسی انجام شده و تیم ارشد امنیت ملی دولت از جمله مارک اسپر، وزیر دفاع، مایک پومپئو، وزیر امور خارجه و ژنرال دانفورد فرمانده ستاد مشترک ارتش آمریکا در آن شرکت داشته‌اند.

آقای ترامپ در حساب توییتری خود نوشته این دیدار به خوبی برگذار شده و"آمریکا امیدوار است در صورت امکان به توافق" برسد. وزیر خارجه آمریکا نیز در بیانیه‌ای نوشته دولت آمریکا در رابطه و همکاری نزدیک با دولت افغانستان به رسیدن به توافق صلحی جامع متعهد است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ پیشهاد دیدار با رهبر چین با محوریت بحران هنگ‌کنگ را مطرح کردرئیس‌جمهوری آمریکا به امکان دیدار با همتای چینی‌اش برای بحث و گفت‌وگو جهت حل و فصل بحران هنگ‌کنگ به شیوه‌ای «انسان‌دوستانه»، اشاره کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ برای امضای توافقی «بزرگ» با بریتانیا پس از برگزیت تلاش می‌کنددونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا پنجشنبه 15اوت مجددا تمایل خود را برای برقراری روابط
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادامه بحران هنگ‌کنگ و پیشنهاد ترامپ برای دیدار با رهبر چین | DW | 15.08.2019دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در ارتباط با تشدید بحران سیاسی در هنگ‌کنگ خواستار دیدار با شی‌ جین‌پینگ، رهبر چین شد. پیش از آن، کنگره آمریکا از موضع انفعالی دولت این کشور در قبال بحران هنگ‌کنگ انتقاد کرده بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران کشمیر؛ عمران خان پیش از نشست شورای امنیت با ترامپ گفتگو کرداین ناآرامی ها در حالی شدت گرفت و به خشونت گرایید که چندین هزار نفر از معترضان در دوازدهمین روز از محاصره کامل منطقه توسط ماموران امنیتی هند در خیابان های شهر تجمع کرده بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimادعای ترامپ: ایران و چین می‌خواهند با ما توافق کنند همان‌طور که دیدید ما به فاجعه ایران خاتمه دادیم. به آنها 150 میلیارد دلار پول و 1.8 میلیارد دلار پول نقد دادیم.پول نقد، نقد، نقد!چیزی به دست نیاوردیم. آنها هم می‌خواهند توافق کنند. چین می‌خواهد توافق کند و این را به شما بگویم: آنها هم می‌خواهند توافق کنند چون تحریم‌های برایشان خوب نیست. آنها خوشحال نیستند. باید ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود، ولی کار دست کاردان است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: نمی‌خواهم ببینم چین معترضان در هنگ کنگ را با خشونت‌ سرکوب کند♦️ پرزیدنت ترامپ: نمی‌خواهم ببینم چین معترضان در هنگ کنگ را با خشونت‌ سرکوب کند ⚡️ ترامپ پیشتر در مورد روابط تجاری با چین نوشت: «البته که چین خواهان دست‌یافتن به یک توافق تجاری با ایالات متحده است؛ [اما] بگذارید اول با هنگ کنگ، انسانی برخورد کند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »