دیدار و گفت‌وگوی صمیمی اردوغان با یک دختربچه بیمار

15/04/1400 02:47 ب.ظ

🎥دیدار و گفت‌وگوی صمیمی اردوغان با یک دختربچه بیمار

رئیس‌جمهور ترکیه از دختربچه‌ای که دچار سوختگی و در بیمارستان بستری شده است، عیادت و هدیه‌ای به او تقدیم کرد. - خبرگزاری آناتولی الانور آلتون، دختر‌بچه 11 ساله که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی بازدید خود از ساختمان بخش زایمان و بیماری‌های کودکان بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه ساکاریا از وی نیز عیادت کرد، خوشحالی خود از این بازدید را ابراز کرد.

این دختربچه به دنبال ریختن آب جوش به بازوی خود در 30 ژوئن سال جاری در بخش جراحی کودکان ساختمان بخش زایمان و بیماری‌های کودکان بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه ساکاریا تحت درمان قرار گرفته است. رئیس جمهور ترکیه که در 2 ژوئیه در مراسم افتتاحیه این ساختمان شرکت کرد، از بیماران حاضر در این بیمارستان عیادت کرد.

اردوغان هنگام عیادت بیماران برای آنها آرزوی سلامتی کرد و به آنها هدیه داد. الانور آلتون که مادر بزرگش از آن پرستاری می‌کند در گفت‌وگو با خربنگار آناتولی اظهار داشت که پرسنل این بیمارستان از وی خوب مراقبت می‌کند. headtopics.com

وی همچنین ضمن تشکر از اردوغان و فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه بابت عیادت آنها، گفت: «برای من یک عروسک بزرگی فرستادند، همراهش بطری هم بود. آنها برایم عروسکی که آرزویش را داشتم را فرستادند. رئیس‌جمهورمان شطرنج و درون نیز به من داد. وقتی که رئیس جمهور‌مان وارد اتاقم شد بسیار خوشحال شدم. وقتی که نزدیک در شد، شادی در دلم جا گرفت. وی به کنارم آمد و گفت «الانور این چطور اتفاق افتاد»، منم توضیح دادم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رئیس‌جمهور ترکیه از دختربچه‌ای که دچار سوختگی و در بیمارستان بستری شده است، عیادت و هدیه‌ای به او تقدیم کرد.ساکاریا/ خبرگزاری آناتولی

الانور آلتون، دختر‌بچه 11 ساله که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه طی بازدید خود از ساختمان بخش زایمان و بیماری‌های کودکان بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه ساکاریا از وی نیز عیادت کرد، خوشحالی خود از این بازدید را ابراز کرد.

این دختربچه به دنبال ریختن آب جوش به بازوی خود در 30 ژوئن سال جاری در بخش جراحی کودکان ساختمان بخش زایمان و بیماری‌های کودکان بیمارستان آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه ساکاریا تحت درمان قرار گرفته است.

رئیس جمهور ترکیه که در 2 ژوئیه در مراسم افتتاحیه این ساختمان شرکت کرد، از بیماران حاضر در این بیمارستان عیادت کرد.

اردوغان هنگام عیادت بیماران برای آنها آرزوی سلامتی کرد و به آنها هدیه داد.

الانور آلتون که مادر بزرگش از آن پرستاری می‌کند در گفت‌وگو با خربنگار آناتولی اظهار داشت که پرسنل این بیمارستان از وی خوب مراقبت می‌کند.

وی همچنین ضمن تشکر از اردوغان و فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه بابت عیادت آنها، گفت: «برای من یک عروسک بزرگی فرستادند، همراهش بطری هم بود. آنها برایم عروسکی که آرزویش را داشتم را فرستادند. رئیس‌جمهورمان شطرنج و درون نیز به من داد. وقتی که رئیس جمهور‌مان وارد اتاقم شد بسیار خوشحال شدم. وقتی که نزدیک در شد، شادی در دلم جا گرفت. وی به کنارم آمد و گفت «الانور این چطور اتفاق افتاد»، منم توضیح دادم. وزیر بهداشت‌مان نیز پاهایم را نوازش داد، از او هم متشکرم. وی پس از اینکه بسته هدیه‌ها را باز کرد، بسیار خوشحال شدم، محبت وی در قلبم بود، از وی هم بسیار تشکر می‌کنم».

این دختربچه همچنین با اعلام خوشخالی خود پس از دریافت این هدایا، اظهار داشت: خواستم در آغوش بگیرم. در آغوش گرفتم. رئیس جمهور‌مان برای من آرزوی سلامتی کرد. سال‌هاست که می‌خواستم ببینمش. او را در آغوش گرفتم. از دیدن وی به صورت زنده بسیار خوشحال شدم. از ما عیادت کرد و از بیماران دیگر نیز عیادت کرد. این هدیه‌ها را نگه خواهم داشت. وقتی که در رسانه‌های تصویری نیز خودم را دیدم بسیار خوشحالم شدم».