دیدار نمایندگان حوثی‌ها با معاون وزیر خارجه روسیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

هیئتی از حوثی‌ها با معاون وزیر امور خارجه سوریه در مسقط پایتخت عمان درباره مسائل یمن و آخرین تحولات منطقه دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

هیئتی از حوثی‌ها با معاون وزیر امور خارجه سوریه در مسقط پایتخت عمان درباره مسائل یمن و آخرین تحولات منطقه دیدار و گفتگو کردند.حوثی‌های یمن اعلام کردند: هیئت به ریاست محمد عبدالسلام، سخنگوی این گروه با میخائیل بوگدانوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در مسقط، پایتخت عمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

طرفین در این دیدار به بررسی مسئله حمایت سازمان ملل از روند راه حل سیاسی و آخرین تحولات منطقه پرداختند.ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی نیز در 26 مارس 2015 برای مقابله با پیشروی حوثی ها و نیروهای طرفدار علی عبدالله صالح، عملیاتی را با عنوان «طوفان قاطع» آغاز و در 21 آوریل این عملیات مختومه اعلام و در همان روزعملیاتی دیگر به نام «بازگشت امید» آغاز شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف با نخست وزیر ژاپن دیدار کردپکن- ایرنا- «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به دعوت همتای ژاپنی خود به این کشور سفر کرده است امروز چهارشنبه با «آبه شینزو» نخست وزیر ژاپن دیدار و گفت و گو کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جان بولتون: پیشنهاد دیدار با روحانی به معنای تغییر رویکرد آمریکا نیست | DW | 28.08.2019جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرده است که تغییری در سیاست اعمال فشار حداکثری به ایران ایجاد نشده است. بولتون گفته است که دونالد ترامپ آماده گفت‌وگو با هر کسی است. اما تحریم‌ها ادامه می‌‌یابند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو با رئیس‌جمهور بلاروس دیدار کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار آکار با وزیر کشور لیبیوزیر دفاع ملی ترکیه با وزیر کشور لیبی دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار رئیس اجرایی افغانستان با سفیر ایران در کابلرئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان با سفیر ایران در کابل دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف با وزیر خارجه مالزی دیدار کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر امور خارجه ایران که در مالزی حضور دارد، با وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفتگو کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »