روسیه, حوثی‌ها, عمان, محمد عبدالسلام, مسقط, میخائیل بوگدانوف

روسیه, حوثی‌ها

دیدار نمایندگان حوثی‌ها با معاون وزیر خارجه روسیه

دیدار نمایندگان حوثی‌ها با معاون وزیر خارجه #روسیه

29/08/2019 06:52:00 ب.ظ

دیدار نمایندگان حوثی‌ها با معاون وزیر خارجه روسیه

هیئتی از حوثی‌ها با معاون وزیر امور خارجه سوریه در مسقط پایتخت عمان درباره مسائل یمن و آخرین تحولات منطقه دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

Said İbicioğlu,Fatemeh Zengeneh   |Yemenمسقط/ خبرگزاری آناتولیحوثی‌های یمن اعلام کردند: هیئت به ریاست محمد عبدالسلام، سخنگوی این گروه با میخائیل بوگدانوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در مسقط، پایتخت عمان دیدار و گفت‌وگو کرد.طرفین در این دیدار به بررسی مسئله حمایت سازمان ملل از روند راه حل سیاسی و آخرین تحولات منطقه پرداختند.

سی‌ان‌ان: طالبان یک مترجم نیروهای آمریکایی را سر بریدند دروغ بگو تا رستگار شوی | DW | 23.07.2021 آرتین ایران‌نژاد در سردشت به خاک سپرده شد

گفتنی است شبه نظامیان حوثی از سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفتند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ظریف با نخست وزیر ژاپن دیدار کردپکن- ایرنا- «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به دعوت همتای ژاپنی خود به این کشور سفر کرده است امروز چهارشنبه با «آبه شینزو» نخست وزیر ژاپن دیدار و گفت و گو کرد.

جان بولتون: پیشنهاد دیدار با روحانی به معنای تغییر رویکرد آمریکا نیست | DW | 28.08.2019جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرده است که تغییری در سیاست اعمال فشار حداکثری به ایران ایجاد نشده است. بولتون گفته است که دونالد ترامپ آماده گفت‌وگو با هر کسی است. اما تحریم‌ها ادامه می‌‌یابند.

چاووش‌اوغلو با رئیس‌جمهور بلاروس دیدار کرد

دیدار آکار با وزیر کشور لیبیوزیر دفاع ملی ترکیه با وزیر کشور لیبی دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

دیدار رئیس اجرایی افغانستان با سفیر ایران در کابلرئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان با سفیر ایران در کابل دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

ظریف با وزیر خارجه مالزی دیدار کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimوزیر امور خارجه ایران که در مالزی حضور دارد، با وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفتگو کرد.