دیدار اردوغان با نخست‌وزیر جمهوری تُرک قبرس شمالی

15/05/1399 03:35 ب.ظ

رئیس‌جمهور ترکیه با نخست‌وزیر جمهوری تُرک قبرس شمالی دیدار و گفتگو کرد.استانبول/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه٬ ظهر امروز ارسین تاتار نخست‌وزیر جمهوری تُرک قبرس شمالی را به حضور پذیرفت.

رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه٬ ظهر امروز ارسین تاتار نخست‌وزیر جمهوری تُرک قبرس شمالی را به حضور پذیرفت.

رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه٬ ظهر امروز ارسین تاتار نخست‌وزیر جمهوری تُرک قبرس شمالی را به حضور پذیرفت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یک هفته بعد از ابراز نگرانی‌ها درباره وضعیت پژوهشگر استرالیایی زندانی در ایران؛ سفیر استرالیا در زندان با او دیدار کردیک هفته بعد از ابراز نگرانی‌ها درباره وضعیت پژوهشگر استرالیایی زندانی در ایران؛ سفیر استرالیا در زندان با او دیدار کرد

روسیه از پیمان «پرهیز از اخذ مالیات مضاعف» با قبرس خارج می‌شودکرملین اعلام کرد این کار تاجرانِ روسِ مستقر در قبرس را نیز تشویق خواهد کرد تا سرمایه‌ها و تسهیلات خود را به کشورشان برگردانند.

اینفوگرافی| اولین نیروگاه هسته‌ای جهان عرب در یک نگاه«محمد بن راشد آل مکتوم» رییس و نخست‌وزیر امارات با انتشار یک توییت از راه‌اندازی اولین رآکتور هسته‌ای در کشورهای عربی خبر داد.

اردوغان در گفت‌وگوی تلفنی با میشل عون انفجار در بیروت را تسلیت گفتاردوغان در تماس تلفنی با میشل عون از خداوند برای قربانیان انفجار امروز در بیروت طلب رحمت و برای مجروحان نیز شفای عاجل مسئلت کرد - خبرگزاری آناتولی

ربیعی: هرگاه آمریکا مسئولیت‌پذیر شد، می‌تواند انتظار رفتاری متفاوت از ایران داشته باشدسخنگوی دولت گفت: هر زمانی که آمریکا به یک کشور مسئولیت پذیر با رفتار عادی تبدیل شود می تواند انتظار رفتاری متفاوت از جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد.

اعتراض‌ها بی‌نتیجه ماند؛ دیوان عالی لهستان نتیجه انتخابات را تایید کردمخالفین مدعی بودند آقای آندژی دودا با تخلف‌های انتخاباتی توانسته پیروز انتخابات ریاست جمهوری باشد، اما دیوان عالی لهستان روز دوشنبه اعلام کرد این اعتراض‌ها بی‌اساس است.