دیدار مهدی کروبی با کرباسچی و قوچانی 'پس از ده سال' - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیدار مهدی کروبی با کرباسچی و قوچانی 'پس از ده سال'

کانال تلگرامی سحام نیوز از دیدار مهدی کروبی با غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی و محمد قوچانی، سردبیر روزنامه اعتماد ملی خبر داد.

به نوشته سحام نیوز، این دیدار که پس از ده سال صورت گرفت، عصر یکشنبه به مدت شش ساعت در خانه آقای کروبی انجام شد.میرحسین موسوی، دیگر نامزد این انتخابات و همسرش زهرا رهنورد هم در حصر خانگی هستند. در عکسی که از دیدار روز یکشنبه آقای کروبی در کانال تلگرامی سحام نیوز منتشر شده است، علاوه بر آقای کرباسچی و آقای قوچانی، یکی از پسران آقای کروبی و قدرت الله علیخانی، روحانی نزدیک به آقای کروبی هم دیده می شوند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

پیمان_نوین

به درک

خب به کیرم... چرا توی تایم لاین من هستید

🍆ماتحت همشون

به کصصصم

به عنوان یک برگزیننده ی شیخ اصلاحات عزیز عرض میکنم ! هم شیخ عزیز را هم کرباسچی دانا را و تمام دوستان اصلاح طلب عزیز را کیرم تو کس خوار یَک یَکشان !

به تخم پسر نداشتم!

به تخمم🙂.

حالم از اینا بهم میخوره حالم از هر چی آخوند و توله آخونده بهم میخوره ایران رو از شر اینا پاک میکنیم

به تخم جیمز بی دین

چه خبر مهمي واقعا

به

به کپل بچه‌ام

به تخمم!

نکته جالب اصرار جریان حافظ ج.ا برای نبش قبر اجساد متعفن اصلاحات هست که حتی خود جریان خائن اصلاحات هم به بی‌خاصیتی این آدما اعتراف میکنه

چه خبر مهمی! این دیدار باعث جمع شدن اشک در چشمان روزماله‌نگاران آیت‌الله بی‌بی‌سی شده

😂😂😂😂

خوب؟که چی؟ارزش خبری اش چیه؟

منم گوزیدم جلدی تیتر بزن

بکیرم

خبر بی محتوا

یه ربات باید بسازیم بیاد هی زیر این خبرهای بیهوده و بی‌ارزشتون منشن بده:

الهی بگردم چقدر پیر شدن این دیوثا

به تخمم

الان این برا ایرانیها مهم بود؟ آیت الله بی بی سی؟ همش منتظر این لحظه بودیم 😣

بنگاه لجن پراکنی آیت_الله_بی_بی_سی پیمان_نوین

گور پدر کروبی با شما پدرسوخته های کون آخوند لیس

خوب به يه ورم

خود خبر تو ک..ن نویسنده خبر

برین به قوچانی وکروبی وکرباسچی دزدو هرچی اصلاح طلب شیاده

چه خر تو خری شد

اینها همه خط استعمار پیر به وزارت کثیف اطلاعات اخوندی است۔ و ایت الله بی بی سی در بوق و کرنا میذاره۔ گفتم دوران امداد رسانی تمام شده است۔ خلق ایران بیدار است از پاسدار و ایت الله بی بی سی بیزار است۔

فوری رفت دیدن سایر دزدان و عوام فریبان.

این آقای کروبی که چپ و راست دیدار تازه میکنه احیانا نسبت به قتل نوید افکاری نظری یا واکنشی ندارن ؟ یا باز نزدیک انتخابات شد و جناح چپ و اصلاح طلبها برگشتن به تنظیمات کارخانه و تحرکاتشان برای گرم کردن تنور انتخابات و خدمت به ج.ا شروع شده

چقدر دلتنگشون شده بودی بی بی سی بیشرف ،این همه خبر مهم اینا کین که گذاشتی سردر اخبارت،

چقدر هم تو این ده سال در حصر سختی کشیده، البته اگه فرصت کرده باشه بشقاب میوه رو زمین گذاشته باشه. Justice4Navid

گوره پدره همشون با شما کارمندان خائن ايت_الله_بي_بي_سي هرزه های لجن . تف به رعنا رحیم پورو کالباس و بهنود ک*کش

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا پس از درگیری با روسیه نیروهای بیشتری به سوریه می‌فرستد - BBC News فارسیایالات متحده پس از چندین درگیری با نیروهای روسیه در خاک سوریه حضور نظامی خود را در این کشور تقویت می‌کند. این کشور گفته است به دنبال درگیری با هیچ ملت دیگری در سوریه نیست، اما در صورت لزوم از نیروهای ائتلاف دفاع خواهد کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مهم‌ترین عنصر برای دوری از بحران‌ها ارتباط حاکمیت با درون جامعه و مردم استجهانبخش خانجانی گفت‌: در شرایطی که جهان به واسطه سیاست‌گذاری‌ها و ایدئولوژی‌های نظام بنای رویارویی با ایران دارد، مهم‌ترین عنصر موثر برای دوری از بحران‌ها چیزی جز ارتباط حاکمیت با درون جامعه و مردم نیست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

روحانی: اگر آمریکا بخواهد از قلدری خود استفاده کند، با پاسخ قاطع ما مواجه خواهد شدروحانی: از شورای_امنیت که در مقابل آمریکا ایستادگی کردند تشکر می‌کنم روحانی: اگر آمریکا بخواهد از قلدری خود استفاده کند، با پاسخ قاطع ما مواجه خواهد شد روحانی خطاب به اعضای برجام: اگر به همه توافق و اصولی که متعهد شدید عمل کنید، ما هم به تعهد خود برمی‌گردیم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهوری الجزایر: از توافقنامه عادی سازی عربی با اسرائیل استقبال نمی‌کنیمرئیس‌جمهوری الجزایر تاکید کرد، کشورش از توافقنامه عادی سازی عربی با اسرائیل را استقبال نمی‌کند و هرگز جزئی از آن نخواهد بود. کون خامنه‌ای سوخته، پس نتیجه می‌گیریم. به تخم چپ اسب جومونگ Giti Pourfazel, a 78 year old women's rights lawyer was arrested a couple of weeks ago and is held in Iran's notorious Evin prison. She has defended many activists such as NasrinSotoudeh during her lengthy career. Giti was one of 14 women that asked for Khamenei's resignation.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای ۷ نفر از کادر آموزشی یکی از مدارس سمنان به کرونا + فیلمفرهنگی سمنانی مبتلا به کرونا: *به فکر سلامت کادر آموزشی باشید *متأسفانه من و تعداد ۶ نفر از همکارانم دچار بیماری کرونا شدیم *متاسفانه ۵۰ درصد از ریه من درگیر شده است *هر روز تعداد بیشتری از همکاران ما در معرض ابتلای احتمالی به این بیماری هستند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'بچه‌گربه وحشی'؛ گزارشی از شش سال جاسوسی سایبری از گروه‌های مخالف حکومت ایران - BBC News فارسییک شرکت امنیت سایبری از فعالیت گروهی از هکرهای وابسته به ایران خبر داده که از شش سال‌ پیش گروه‌های مخالف حکومت را هدف گرفته‌اند و فعالیت آنها همچنان ادامه دارد. نفوذ به سیستم تایید هویت دو مرحله‌ای و همین طور تجسس گسترده در پیام‌رسان‌ها به ویژه تلگرام از جمله فعالیت‌های گروه 'بچه گربه وحشی' عنوان شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »