دیدار وزیر امور خارجه ایران با نخست‌وزیر کانادا

14/02/2020 08:19:00 ب.ظ

کانادا, جاستین ترودو

دیدار وزیر امور خارجه ایران با نخست‌وزیر کانادا

14.02.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در حاشیه پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان با جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا دیدار و گفتگو کرد.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت امور خارجه ایران، طرفین در این دیدار روابط دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.

ظریف در این سفر با فرانسوا-فیلیپ شامپین، پکا هاویستو، پل ریچارد گالاگر و توماش پتریچک، وزرای امور خارجه کانادا، فنلاند، واتیکان و چکیا نیز دیدار کرده است.وزیر امور خارجه ایران همچنین با مقامات گروه بین‌المللی بحران و سازمان ریش‌سفیدان که از سوی نلسون ماندلا تشکیل شده و متشکل از سیاستمداران حرفه‌ای است، دیدار کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

دیدار ظریف با نخست‌وزیر و وزیر خارجه کانادا در مونیخوزیر امور خارجه کشورمان با نخست وزیر و وزیر امور خارجه کانادا دیدار کرد. دیدار گرونی خواهد بود الان داره براش چرتکه میزنه دیه جانباختگانُ چجوری پس بده یه سوالم ازش میپرسه که هنگ کنه: موشک_دومُ_چرا_زدی؟

وزیر خارجه آمریکا وارد آلمان شد؛ رایزنی‌ها برای مقابله با رژیم ایران در کنفرانس امنیتی مونیخوزیر خارجه ایالات متحده که به اروپا سفر کرده است، صبح جمعه وارد مونیخ شد. مایک پمپئو در کنفرانس امنیتی مونیخ شرکت می‌کند و در نشست با متحدان آمریکا درباره مقابله با جمهوری اسلامی مذاکره خواهد کرد. پ وزارت خارجه امریکا و 'وزیر گردن کلفت'آن،گویا هیچ سیاست و دستور العملی ندارد جز 'مقابله با ایران'! با این حال،این سیاست نتیجه ای جز بی آبروئی و انزوا برای امریکا،و این اواخر(اینطور که خودشان می گویند) چیزی جز 'یکصد آسیب مغزی'ببار نیاورده است!

ظریف با نخست وزیر کانادا دیدار کردلندن – ایرنا – محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز جمعه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان با جاستین پیر جیمز ترودو نخست وزیر کانادا دیدار کرد. امیدوارم باز گند نزند 🙏 اصلا قابل قیاس نیستتد این دو نفر یکی دروغگو یکی هم به فکر مردم من تعجبم از اقای تردو چطور با یه همچین موجود کثیفی و دردغگویی دست داده

دیدار وزرای دفاع آمریکا و افغانستان در بروکسلوزرای دفاع آمریکا و افغانستان در حاشیه نشست ناتو در بروکسل با هم دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

دیدار وزاری دفاع ترکیه و یونان در بروکسل

عربستان دیدار نتانیاهو و بن سلمان را رد کردوزیر امور خارجه عربستان اخبار منتشر شده درخصوص احتمال دیدار بنیامین نتانیاهو و محمد بن سلمان را رد کرد. تشکر از ایسنا بابت رفع شبه از بن سلمان

وزیر امور خارجه ایران در مونیخ با نخست‌وزیر کانادا دیدار و گفت‌وگو کرد.به گزارش ایسنا، دیدار و گفتگوی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و نخست وزیر کانادا در حاشیه نشست کنفرانس امنیت مونیخ انجام شد.اشتراک مشاهده نظرات چاپ وزیر خارجه ایالات متحده که به اروپا سفر کرده است، صبح جمعه وارد مونیخ شد.در این دیدار که در محل اقامت ظریف انجام شد ، دو طرف درباره روابط دو جانبه و مسائل مورد علاقه رایزنی کردند.

14.02. انتهای پیام.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در حاشیه پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان با جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا دیدار و گفتگو کرد. آقای پمپئو در بدو ورود به آلمان در توئیتر خود، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این کنفرانس، نوشت که امیدوار است کنفرانس امنیتی مونیخ، یک نشست سازنده برای بحث درباره امنیت، مقابله با ایران و تقویب روابط با متحدین اروپایی باشد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت امور خارجه ایران، طرفین در این دیدار روابط دو کشور را مورد بررسی قرار دادند. ظریف در این سفر با فرانسوا-فیلیپ شامپین، پکا هاویستو، پل ریچارد گالاگر و توماش پتریچک، وزرای امور خارجه کانادا، فنلاند، واتیکان و چکیا نیز دیدار کرده است. دیدار با وزیر خارجه فنلاند و واتیکان از جمله دیگر دیدارهای وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران پیش از آغاز کنفرانس امنیتی مونیخ بود.

وزیر امور خارجه ایران همچنین با مقامات گروه بین‌المللی بحران و سازمان ریش‌سفیدان که از سوی نلسون ماندلا تشکیل شده و متشکل از سیاستمداران حرفه‌ای است، دیدار کرد. مقامات دولت آمریکا همچنین با اشاره به اقدامات مخرب جمهوری اسلامی در منطقه و حمایت از گروه‌های تروریستی، اعلام کردند فشار حداکثری بر رژیم جمهوری اسلامی تا هنگامی که مانند یک کشور عادی در منطقه رفتار نکند، ادامه خواهد یافت. لازم به ذکر است پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ امروز شروع شده و قرار است در تاریخ 16 فوریه خاتمه یابد. .