دیدار وزیر امور خارجه ایران با نخست‌وزیر کانادا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استانبول/ خبرگزاری آناتولی محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران در حاشیه پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان با جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت امور خارجه ایران، طرفین در این دیدار روابط دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.

ظریف در این سفر با فرانسوا-فیلیپ شامپین، پکا هاویستو، پل ریچارد گالاگر و توماش پتریچک، وزرای امور خارجه کانادا، فنلاند، واتیکان و چکیا نیز دیدار کرده است. وزیر امور خارجه ایران همچنین با مقامات گروه بین‌المللی بحران و سازمان ریش‌سفیدان که از سوی نلسون ماندلا تشکیل شده و متشکل از سیاستمداران حرفه‌ای است، دیدار کرد.

لازم به ذکر است پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ امروز شروع شده و قرار است در تاریخ 16 فوریه خاتمه یابد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار ظریف با نخست‌وزیر و وزیر خارجه کانادا در مونیخوزیر امور خارجه کشورمان با نخست وزیر و وزیر امور خارجه کانادا دیدار کرد. دیدار گرونی خواهد بود الان داره براش چرتکه میزنه دیه جانباختگانُ چجوری پس بده یه سوالم ازش میپرسه که هنگ کنه: موشک_دومُ_چرا_زدی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا وارد آلمان شد؛ رایزنی‌ها برای مقابله با رژیم ایران در کنفرانس امنیتی مونیخوزیر خارجه ایالات متحده که به اروپا سفر کرده است، صبح جمعه وارد مونیخ شد. مایک پمپئو در کنفرانس امنیتی مونیخ شرکت می‌کند و در نشست با متحدان آمریکا درباره مقابله با جمهوری اسلامی مذاکره خواهد کرد. پ وزارت خارجه امریکا و 'وزیر گردن کلفت'آن،گویا هیچ سیاست و دستور العملی ندارد جز 'مقابله با ایران'! با این حال،این سیاست نتیجه ای جز بی آبروئی و انزوا برای امریکا،و این اواخر(اینطور که خودشان می گویند) چیزی جز 'یکصد آسیب مغزی'ببار نیاورده است!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ظریف با نخست وزیر کانادا دیدار کردلندن – ایرنا – محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز جمعه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان با جاستین پیر جیمز ترودو نخست وزیر کانادا دیدار کرد. امیدوارم باز گند نزند 🙏 اصلا قابل قیاس نیستتد این دو نفر یکی دروغگو یکی هم به فکر مردم من تعجبم از اقای تردو چطور با یه همچین موجود کثیفی و دردغگویی دست داده
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

دیدار وزرای دفاع آمریکا و افغانستان در بروکسلوزرای دفاع آمریکا و افغانستان در حاشیه نشست ناتو در بروکسل با هم دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار وزاری دفاع ترکیه و یونان در بروکسل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عربستان دیدار نتانیاهو و بن سلمان را رد کردوزیر امور خارجه عربستان اخبار منتشر شده درخصوص احتمال دیدار بنیامین نتانیاهو و محمد بن سلمان را رد کرد. تشکر از ایسنا بابت رفع شبه از بن سلمان
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »