دیدار امیرعبداللهیان با رییس‌جمهور اسلوونی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امیرعبداللهیان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با رییس‌جمهور اسلوونی دیدار کرد

به گزارش ایسنا، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان برای حضور در پنجاه و هشتمین نشست کنفرانس امنیت مونیخ، صبح امروز تهران را به مقصد مونیخ ترک کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حاجی لاکن حاج حسین هنوز در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ فیلم و فایل صوتی نداره ؟ حاجی خبرنگاران همراه هم که نماز شکسته میخونن 😑

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مولوی عبدالحمید با امیرعبداللهیان دیدار کردمولوی عبدالحمید - امام جمعه اهل سنت زاهدان - با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، در محل این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار باقری و مورادیدار باقری و مورا در ادامه مذاکرات وین، جلسه دوجانبه علی باقری مذاکره‌کننده ارشد کشورمان و انریکه مورا هماهنگ‌کننده گفت‌وگوها برگزار شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر 'خطرناک': چرا رئیس‌جمهوری برزیل به دیدار پوتین رفت؟ - BBC News فارسیپوتین در سفر امروز رییس جمهوری برزیل به مسکو کنار بولسونارو نشست، با او دست داد و رئیس جمهوری برزیل از میز دراز و طولانی آقای پوتین در امان ماند عجبا!!!! از دست این آقا پوتین 😂😂😂 چون o micron ضعیف شده یا چون شما میکرون میکرون تناول میکنید؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کمک‌های بشردوستانه؛ محور دیدار هیئت‌های قطری و افغانستانیکمک‌های بشردوستانه؛ محور دیدار هیئت‌های قطری و افغانستانی هیئت‌هایی از قطر و افغانستان به منظور تقویت روابط دوجانبه به‌ویژه در حوزه‌های توسعه و کمک‌های بشردوستانه در دوحه دیدار و گفت‌وگو کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نخست وزیر اسرائیل پس از دیدار از بحرین: الگوی نوینی در ارتباط با حلقه متحدان در راه استنخست وزیر اسرائیل پس از دیدار از بحرین: الگوی نوینی در ارتباط با حلقه متحدان در راه است ▪️نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، می‌گوید سفر تاریخی او به بحرین، «مدلی نوین» را در رابطه اسرائیل و کشورهای عربی با هدف ایجاد «حلقه‌ای از متحدان» ارائه کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاداقتصاد کل جمهوری اسلامی به روایت تصویر.... تصویری از ذوب شدگان در ولایت فقیه... دو سال قبل در چنین روزهایی جمهوری اسلامی جیغ میزد دهان کسانی که بعد از شهادت سردار حرف از مذاکره بزنند را «خرد» می کنیم امروز نه تنها دو دستی به میز مذاکرات چسبیده اند بلکه اسرائیل هم بالای همان میز نشسته است... اقتدار پلاستیکی و پشمی
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »