دیدار وزیر دفاع افغانستان با دبیرکل ناتو در بروکسل

03/08/1398 10:38 ب.ظ

وزیر دفاع ملی افغانستان با دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در بروکسل دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع ملی افغانستان با دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در بروکسل دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع افغانستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی این کشور در پایان نشست وزرای دفاع سازمان ناتو با ینس استولتنبرگ دبیرکل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) بر ادامه کمک و همکاری های ناتو از نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان در مبارزه با تروریسم و برقراری صلح و ثبات در این کشور تاکید کرد.

وی همچنین از دستاوردهای اخیر نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان در مبارزه با تروریسم نیز قدردانی کرد. اسدالله خالد نیز با قدردانی از کمک و همکاری های ناتو گفت: ادامه حمایت کشورهای عضو ناتو از نیروهای افغانستان مهم و حائز اهمیت است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار وزیر دفاع ترکیه با معاون نخست وزیر قطر در بروکسلوزیر دفاع ترکیه و معاون نخست وزیر قطر در حاشیه نشست وزرای دفاع ناتو در بروکسل دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی

دیدار وزرای دفاع ترکیه و یونان در بلژیکوزیران دفاع ترکیه و یونان در بروکسل، پایتخت بلژیک درباره مسائل دوجانبه و منطقه دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع آمریکا: ما به دنبال جنگ با ایران نیستیم، اما آمادگی آن را داریممارك اسپر، وزیر دفاع آمریكا روز پنج‌شنبه 24 اکتبر در سمیناری در بروكسل تأكید كرد كه ایران به حفظ آمادگی خوبه وی_افزود: به همین خاطر هیچ پاسخی به زدن هواپیمای پیشرفته گلوبال هاوک ندادیم!

وزیر دفاع آمریکا: ترکیه ما را در وضعیت خطرناکی قرار داده استمارک اسپر وزیر دفاع ایالات متحده امریکا پنج‌شنبه 24 اکتبر 2019 هشدار داد که ترکیه با یورش نظامی به وقتي افسارتون دست ديكتاتورها باشه بايدم هزينه گروكشياي اين نظامها رو بپزدازيد

وزیر دفاع پیشین آمریکا: داعش بازمی‌گردد، این بار باید تنها بجنگیم«ما اهرم اصلی قدرت خود در سوریه را داوطلبانه به ترکیه، روسیه و رژیم سوریه و همچنین به ایران واگذار کرده‌ایم.» چرا تنها؟! پا به پای داعشی‌ها و شانه به شانه‌ی اردوغان، با کردها بجنگید.

تکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایرانتکرار ادعاهای وزیر دفاع آمریکا علیه ایران: *حمله به آرامکو یک نمونه از اقدامات مخرب ایران بود *آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست، اما اگر لازم باشد، آماده است تا این کار را انجام دهد *ایران دریانوردی بین‌المللی در منطقه خلیج (فارس) را تهدید می‌کند

وزیر دفاع ملی افغانستان با دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در بروکسل دیدار و گفتگو کرد.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع افغانستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع ملی این کشور در پایان نشست وزرای دفاع سازمان ناتو با ینس استولتنبرگ دبیرکل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) بر ادامه کمک و همکاری های ناتو از نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان در مبارزه با تروریسم و برقراری صلح و ثبات در این کشور تاکید کرد.

وی همچنین از دستاوردهای اخیر نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان در مبارزه با تروریسم نیز قدردانی کرد.

اسدالله خالد نیز با قدردانی از کمک و همکاری های ناتو گفت: ادامه حمایت کشورهای عضو ناتو از نیروهای افغانستان مهم و حائز اهمیت است.

گفتنی است٬‌ نشست وزرای دفاع 29 کشور عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) دیروز و امروز در بلژیک برای بررسی موضوعاتی همچون بحران سوریه٬ روسیه٬ افغانستان٬ تقسیم بار و تهدیدات هیبریدی گردهم آمدند.