دیدارهای دوجانبه چاووش‌اوغلو در واشنگتن

23/08/1398 11:45:00 ب.ظ

دیدارهای دوجانبه #چاووش‌اوغلو در #واشنگتن

چاووش‌اوغلو, واشنگتن

دیدارهای دوجانبه چاووش‌اوغلو در واشنگتن

وزیر امور خارجه ترکیه در واشنگتن با همتایان خود از کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی ضد داعش دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

14.11.2019واشنگتن/ صفوان الله‌وردی/ خبرگزاری آناتولیمولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در افتتاحیه نشست وزرای خارجه کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی ضد داعش در واشنگتن حضور پیدا کرد.وی در حاشیه این نشست با محمد طاهر سیاله، یپه کوفود، وینستون پیترز، آنا لیند و پکا هاویستو وزیران امور خارجه لیبی، دانمارک، نیوزیلند، سوئد و فنلاند دیدارهای دوجانبه انجام داد.

چاووش‌اوغلو همچنین با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر نیز سرپایی گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ویدئو / بازگشت روند عادی زندگی به شهرهای چین

مقامات چین با برداشته شدن بخشی از محدودیت‌های سختگیرانۀ کرونایی در این کشور موافقت کرده‌اند.این تصمیم، پس از اعتراضات گسترده شهروندان چین به بازگشت محدودیت‌های کرونایی گرفته شده است.پس از افزایش موارد جدید کرونا، مقامات چین تصمیم گرفته بودند، محدودیت‌هایی مانند قرنطینه شهرهای بزرگ را دوباره اجرایی کنند، اقدامی که نارضایتی شهروندان را به دنبال داشت. ادامه مطلب >>

شرکت اردوغان در میزگرد اقتصادی در واشنگتن

دیدار دوجانبه روسای جمهور ترکیه و آمریکا در کاخ سفیدرجب طیب اردوغان و دونالد ترامپ؛ روسای جمهور ترکیه و آمریکا به مدت 75 دقیقه در کاخ سفید با یکدیگر گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان و دونالد ترامپ روسای جمهور ترکیه و آمریکا پس از دیدار دوجانبه در نشست هیئت های دو کشور در کاخ_سفید شرکت کردند.

حمله حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگاری در واشنگتندو تن از حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگار سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه در واشنگتن حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.

در ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده استدر ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده است رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا در ارتباط با روح‌الله زم و دادن اطلاعات به او از مشهد دستگیری و تشکیل پرونده داشته‌ایم، اظهار کرد: خیر، در این زمینه پرونده‌ای نداشتیم.

کشته شدن 7 نظامی یمنی در اثر اصابت موشک حوثی به مقر فرماندهی مشترک در مأربدر حملات موشکی امروز چهارشنبه 13نوامبر 2019 شبه‌نظامیان حوثی به پادگان «صحن الجن» و مقر فرماندهی

وزیر امور خارجه ترکیه در واشنگتن با همتایان خود از کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی ضد داعش دیدار کرد.رئیس جمهور ترکیه در میزگردی که از طرف اتاق بازرگانی، انجمن روابط اقتصاد خارجی ایالات متحده و شورای کسب و کار ترکیه-آمریکا برگزار شد، حضور یافت.رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در کاخ سفید از سوی دونالد ترامپ، همتای آمریکایی بطور رسمی مورد استقبال قرار گرفت.دو تن از حامیان گروه تروریستی پ.

14.11.11.2019 واشنگتن/ صفوان الله‌وردی/ خبرگزاری آناتولی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در افتتاحیه نشست وزرای خارجه کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی ضد داعش در واشنگتن حضور پیدا کرد.ک. وی در حاشیه این نشست با محمد طاهر سیاله، یپه کوفود، وینستون پیترز، آنا لیند و پکا هاویستو وزیران امور خارجه لیبی، دانمارک، نیوزیلند، سوئد و فنلاند دیدارهای دوجانبه انجام داد. این میز گرد در هتل ویلارد برگزار شد و مولود چاووش‌اوغلو وزیر امور خارجه، برات آلبایراک وزیر خزانه داری و دارایی، خلوصی آکار وزیر دفاع ملی، رخسار پکجان وزیر تجارت، فخرالدین آلتون رئیس دفتر ارتباطات نهاد ریاست جمهوری و ابراهیم کالین سخنگوی این نهاد در این نشست اردوغان را همراهی کردند. چاووش‌اوغلو همچنین با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر نیز سرپایی گفت‌وگو کرد.2019 واشنگتن/خبرگزاری آناتولی تونا شانلی، خبرنگار سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه (تی‌.

محور اصلی این دیدارها که در ساختمان وزارت امور خارجه آمریکا صورت گرفت، روابط ترکیه با کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی ضد داعش اعلام شد..گ) در تماس هستیم. .