چاووش‌اوغلو, واشنگتن, ائتلاف بین‌المللی ضد داعش, چاووش‌اوغلو, واشنگتن

چاووش‌اوغلو, واشنگتن

دیدارهای دوجانبه چاووش‌اوغلو در واشنگتن

دیدارهای دوجانبه #چاووش‌اوغلو در #واشنگتن

14/11/2019 11:45:00 ب.ظ

دیدارهای دوجانبه چاووش‌اوغلو در واشنگتن

وزیر امور خارجه ترکیه در واشنگتن با همتایان خود از کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی ضد داعش دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

14.11.2019واشنگتن/ صفوان الله‌وردی/ خبرگزاری آناتولیمولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه در افتتاحیه نشست وزرای خارجه کشورهای عضو ائتلاف بین‌المللی ضد داعش در واشنگتن حضور پیدا کرد.وی در حاشیه این نشست با محمد طاهر سیاله، یپه کوفود، وینستون پیترز، آنا لیند و پکا هاویستو وزیران امور خارجه لیبی، دانمارک، نیوزیلند، سوئد و فنلاند دیدارهای دوجانبه انجام داد.

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است دوازدهمین شب اعتراضات سراسری؛ از شعار «مرگ بر خامنه‌ای» در تهران و کرج تا اختلال جدی اینترنت کمیته بین‌المللی المپیک، سوابق تیرانداز سپاه را بررسی می‌کند

چاووش‌اوغلو همچنین با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر نیز سرپایی گفت‌وگو کرد. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

شرکت اردوغان در میزگرد اقتصادی در واشنگتن

دیدار دوجانبه روسای جمهور ترکیه و آمریکا در کاخ سفیدرجب طیب اردوغان و دونالد ترامپ؛ روسای جمهور ترکیه و آمریکا به مدت 75 دقیقه در کاخ سفید با یکدیگر گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان و دونالد ترامپ روسای جمهور ترکیه و آمریکا پس از دیدار دوجانبه در نشست هیئت های دو کشور در کاخ_سفید شرکت کردند.

حمله حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگاری در واشنگتندو تن از حامیان گروه تروریستی پ.ک.ک به خبرنگار سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه در واشنگتن حمله کردند. - خبرگزاری آناتولی

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.

در ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده استدر ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده است رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا در ارتباط با روح‌الله زم و دادن اطلاعات به او از مشهد دستگیری و تشکیل پرونده داشته‌ایم، اظهار کرد: خیر، در این زمینه پرونده‌ای نداشتیم.

کشته شدن 7 نظامی یمنی در اثر اصابت موشک حوثی به مقر فرماندهی مشترک در مأربدر حملات موشکی امروز چهارشنبه 13نوامبر 2019 شبه‌نظامیان حوثی به پادگان «صحن الجن» و مقر فرماندهی