دیدار اردوغان با عبدالرشید دوستم در استانبول

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

رئیس جمهور ترکیه با معاون اول رئیس جمهور افغانستان در استانبول دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

رجب طیب اردوغان رئيس جمهور ترکیه با عبدالرشید دوستم معاون اول رئیس جمهور افغانستان در کاخ دولمه‌باغچه استانبول دیدار و گفتگو کرد.ابراهیم کالین، سخنگوی ریاست جمهوری و فخرالدین آلتون رئیس مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری ترکیه نیز در این دیدار حضور داشتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو نفر دیگر در ارتباط با کشف ۳۹ جسد در یک کامیون در بریتانیا بازداشت شدندپلیس روز جمعه اعلام کرد که دو نفر دیگر را در ارتباط با کشف اجساد ۳۹ نفر در یک کامیون در شهر اسکس در بریتانیا، بازداشت کرده است. به گزارش گاردین، دستگیرشدگان یک مرد و یک زن، هر دو ۳۸ ساله، هستند. پیش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

میشل عون: آماده دیدار با نمایندگان معترضان هستم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آکار با اسپر دیدار کردخلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه در حاشیه اجلاس ناتو در بروکسل با مارک اسپر همتای آمریکایی خود دیدار و گفتگو کرد. خلوصی آکار و مارک اسپر؛ وزرای دفاع ترکیه و آمریکا طی دیداری در بروکسل، آخرین تحولات سوریه، مسائل دفاعی و امنیتی و عملیات چشمه_صلح را مورد بررسی قرار دادند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار کشورهای متحد ترکیه با گروه تروریستی غیرقابل قبول استمولود چاووش_اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: دیدار مسئولین کشورهای متحد ترکیه با مظلوم کوبانی از سرکردگان گروه تروریستی ی.پ.گ که در فهرست قرمز افراد تحت تعقیب قرار دارد غیرقابل قبول است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نوجوان عاشق برای دیدار معشوق در سیم خاردار زندان گرفتار شدهنوز مشخص نیست که آیا این نوجوان با تلاش های خود موفق به ترمیم رابطه با دوست دختر سابق اش شده است یا خیر.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار وزرای خارجه ترکیه و ایران در باکومولود چاووش اوغلو و محمد جواد ظریف وزرای امور خارجه ترکیه و ایران در باکو پایتخت آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی مولود چاووش_اوغلو و محمد جواد_ظریف وزرای امور خارجه ترکیه و ایران در باکو پایتخت آذربایجان دیدار و گفت‌وگو کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »