دیدار روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و آمریکا

23/06/1398 05:03 ب.ظ

ژنرال یاشار گولر و جوزف دانفورد روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و آمریکا در اسلوونی دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

ژنرال یاشار گولر و جوزف دانفورد روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و آمریکا در اسلوونی دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی ژنرال یاشار گولر و ژنرال جوزف دانفورد روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و آمریکا در حاشیه نشست فرماندهان نیروهای مسلح کشورهای عضو ناتو در اسلوونی دیدار و گفتگو کردند.

وزارت دفاع ترکیه با اعلام این خبر، افزود که در این دیدار ژنرال گولر، نظرات و انتظارات آنکارا درباره منطقه امن در شمال سوریه را به اطلاع همتای آمریکایی خود رسانده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

منوچین: برنامه‌ای برای دیدار میان ترامپ و روحانی وجود نداردوزیر خزانه‌درای امریکا روز پنج‌شنبه اعلام کرد که کشورش تا این لحظه برنامه‌ای برای دیدار میان روسای جمهوری ایران و آمریکا مهیا نکرده است.

نتانیاهو در دیدار با پوتین: اسرائیل حملات ایران از سوریه را تحمل نمی‌کندبنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز پنجشنبه در دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت که اسرائیل حملات ایران از خاک سوریه را تحمل نمی‌کند. اقای نتان یابو قبلا اطلاع رسانی کردیم ولی برای تجدید خاطره دو باره عرض میکنیم فقط دو موشک برای محو اسرائیل کافیست اول منابع عظیم امونیتک در بندر حیفا دوم مرکز هسته ای دیمونا وبعد محو کامل اسرائیل با دم شیر بازی نکن یابو

وزیر خزانه‌داری آمریکا: برنامه‌ای برای دیدار ترامپ و روحانی وجود ندارداستیون منوشین، وزیر خزانه‌داری آمریکا، اعلام کرد که برنامه‌ای برای دیدار دونالد_ترامپ رییس‌جمهوری این کشور با حسن_روحانی رییس‌جمهوری ایران وجود ندارد. او همچنین گفت که کارزار «فشار حداکثری» آمریکا علیه ایران ادامه خواهد یافت. بیشتر بخوانید:

ترامپ: ایران تمایل دارد با ما دیدار کند

مقام‌های ایران خواستار دیدار با من هستندرئیس‌جمهوری آمریکا در یاوه‌گویی‌های مضحک خود مدعی شد که مقام‌های ایران خواستار دیدار با وی هستند. تا نباشد چیزکی...

بررسی مسئله سوریه؛ محور دیدار اردوغان و پوتین در آنکارابررسی مسئله سوریه؛ محور دیدار اردوغان و پوتین در آنکارا