دیدار روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و سومالی

02/09/1400 10:44:00 ق.ظ

روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و سومالی در آنکارا دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی

روسای ستاد کل ارتش‌ ترکیه و سومالی در آنکارا دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی 23.11.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی ژنرال یاشار گولر، رئیس ستاد کل ارتش‌ ترکیه با ژنرال اوداوا یوسف راجح همتای سومالیایی خود در آنکارا دیدار و گفتگو کرد. راجح از سوی ژنرال گولر در ستاد کل ارتش ترکیه مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

23.11.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی ژنرال یاشار گولر، رئیس ستاد کل ارتش‌ ترکیه با ژنرال اوداوا یوسف راجح همتای سومالیایی خود در آنکارا دیدار و گفتگو کرد. راجح از سوی ژنرال گولر در ستاد کل ارتش ترکیه مورد استقبال رسمی قرار گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

واکنش آکار به گفتمان متجاوزانه مقامات یونان علیه ترکیهواکنش آکار به گفتمان متجاوزانه مقامات یونان علیه ترکیه وزیر دفاع ملی ترکیه به گفتمان تحریک‌آمیز و متجاوزانه مقامات یونان علیه ترکیه واکنش نشان داد.

پیشروی ارتش یمن و خسارت‌های سنگین شبه‌نظامیان حوثی در جنوب الحدیدهمنابع نظامی یمنی گزارش دادند که در پی پیشروی نیروهای مشترک ارتش ملی و مقاومت مردمی این کشور در جنوب استان الحدیده، 2 تن از مهمترین فرماندهان حوثی کشته و به امید نابودی تمام بازوهای رژیم تروریستی جمهوری اسلامی

اهمیت دالان برای ترکیه و روسیه در قره‌باغ؛ «هدف آذربایجان قطع ارتباط ارمنستان و ایران است»«اگر ایران در سیاست خارجی فعلی خود نسبت به قفقاز جنوبی تجدیدنظر نکند به سرعت منافع خود را در این منطقه از دست خواهد داد» دوباره این پیمان عارف اطلاعاتی در یورونیوز مقاله نوشت؟ همه میدانند این مادرجنده اطلاعاتی و شما هدفمند بهش تریبون میدهید وقتی هیئت تحریریه یورونیوز از جاکشخانه بی بی سی صادر شده باشند نتیجه اش می شود این انجائی را که فاشیستی ارمنستان میخوانید بخوبی میدانید سرزمینهای ازلی و ابدی ازربایجانست و ازربایجان،سرزمینهای اصلی خود را برپا میکند.ارمنستان جعلی باید از سرزمینهای آزربایجان حذف و برچید شود ارمنیها یا باید شهروند آزربایجان باشند و یا بایستی سرزمینهای ازربایجان را ترک کنند تنها نکته مثبت این مقاله درج املاء صحیح شوشا میباشد. تشکر میکنم

ابلاغ کیفرخواست «حبیب اسیود»؛ او سال گذشته از ترکیه ربوده و به ایران منتقل شده بودبنا بر اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های ایران کیفرخواست حبیب فرج‌الله چعب، معروف به حبیب اسیود، که مهر ماه سال ۱۳۹۹ از خاک ترکیه ربوده و به ایران منتقل شده بود، ابلاغ شد.

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

سوسیته ژنرال: ترکیه نرخ بهره را «به شکل اضطراری» بالا می‌برد🔺 پیش‌بینی سوسیته ژنرال: ترکیه نرخ بهره را «به شکل اضطراری» بالا می‌برد ▪ این شرکت فرانسوی فعال در زمینه خدمات مالی و بانکداری می‌گوید که انتظار دارد بانک مرکزی ترکیه در سال ۲۰۲۲ نرخ بهره را از ۱۵ درصد به ۱۹ درصد افزایش دهد. ⬇ بیشتر بخوانید: