دیدار مقامات وزارت خارجه اسرائیل و اوکراین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

وزیر امور خارجه اسرائیل با معاون وزیر امور خارجه اوکراین دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

قدس/خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه اسرائیل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که یائیر لاپید، وزیر امور خارجه این کشور با امینه جاپاروا، معاون وزیر امور خارجه اوکراین که در تل‌آویو به سر می‌برد دیدار کرد. لاپید در این دیدار ضمن ابراز نگرانی از افزایش تنش بین روسیه و اوکراین، اطلاعاتی در مورد هشدار سفر شهروندان اسرائیل به اوکراین ارائه کرده و گفت: امیدواریم با تلاش‌های دیپلماتیک آمریکا، تنش بین دو کشور هرچه سریعتر متوقف شود.

وزیر خارجه اسرائیل از وضعیت شهروندان اسرائیلی و یهودیان در اوکراین ابراز نگرانی کرده و در مورد مقدمات حمایت از سفارت در کی‌یف توضیحاتی ارائه کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اقدامات تنش‌زای کره شمالی محور دیدار وزرای خارجه آمریکا، ژاپن و کره جنوبیاقدامات تنش‌زای کره شمالی محور دیدار وزرای خارجه آمریکا، ژاپن و کره جنوبی آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا درباره آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی با وزرای امور خارجه ژاپن و کره جنوبی دیدار و گفتگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع بریتانیا در مسکو با همتای روس خود دیدار کردبن والاس، وزیر دفاع بریتانیا روز جمعه ۲۲ بهمن با هدف کاهش تنش در مورد اوکراین با سرگئی شویگو، همتای روس خود در مسکو دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

گفتگوی تلفنی وزرای خارجه آمریکا و اوکراینوزرای امور خارجه آمریکا و اوکراین درباره تهدید روسیه به اقدام نظامی علیه کی‌یف تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی تلفنی وزرای خارجه ترکیه و اوکراینوزیران امور خارجه ترکیه و اوکراین پیرامون تحولات اخیر تلفنی گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار تیم مذاکره کننده ایرانی با نمایندگان اتحادیه اروپا و روسیهدیدار تیم مذاکره کننده ایرانی با نمایندگان اتحادیه اروپا و روسیه تیم مذاکره کننده ایران در چارچوب مذاکرات هسته‌ای در وین، پایتخت اتریش با نمایندگان اتحادیه اروپا و روسیه دیدار و گفتگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش اولیانوف از 'دیدار مفید' امروزش با علی باقرینماینده روسیه در مذاکرات وین در صفحه توییترش از دیدار و «رایزنی‌های بسیار متمرکز» با رئیس هیات مذاکره‌کننده ایران در مذاکرات وین خبر داد. 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂 این در هسته ای خلاصه نشود. اونو ببینین چطوری مثل گاومیش ذوق زده داره از اربابش عکس میگیره خخخخخختت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »