دیدار آکار با معاون وزیر دفاع آذربایجان

03/10/1399 08:59 ب.ظ

وزیر دفاع ملی ترکیه با ژنرال معاون وزیر دفاع آذربایجان دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر دفاع ملی ترکیه با ژنرال معاون وزیر دفاع آذربایجان دیدار کرد.خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه با ژنرال کرم مصطفی‌اف، معاون وزیر دفاع آذربایجان و فرمانده ارتش نخجوان دیدار کرد.بر اساس اعلام وزارت دفاع ملی ترکیه، این دیدار در مقر آکار صورت گرفته و ژنرال یاشار گولر، رئیس ستالد کل ارتش ترکیه نیز در آن حضور داشت.

وزیر دفاع ملی ترکیه با ژنرال معاون وزیر دفاع آذربایجان دیدار کرد.خلوصی آکار، وزیر دفاع ملی ترکیه با ژنرال کرم مصطفی‌اف، معاون وزیر دفاع آذربایجان و فرمانده ارتش نخجوان دیدار کرد.

بر اساس اعلام وزارت دفاع ملی ترکیه، این دیدار در مقر آکار صورت گرفته و ژنرال یاشار گولر، رئیس ستالد کل ارتش ترکیه نیز در آن حضور داشت.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار معاون وزیر دفاع سعودی با رئیس‌جمهوری و نخست وزیر عراقبرهم صالح رئیس‌جمهوری عراق ضمن استقبال شاهزاده خالد بن سلمان، معاون وزیر دفاع سعودی، با تحسین از نقش محوری ریاض در منطقه گفت برای برقراری امنیت در منطقه،

وزیر خارجه ترکیه با وزیر با وزیر بازرگانی آمریکا رایزنی کردوزیر امور خارجه ترکیه و وزیر بازرگانی آمریکا طی تماس تلفنی به بحث و رایزنی پیرامون روابط دوجانبه اقتصادی پرداختند. - خبرگزاری آناتولی

وزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کردوزیر خارجه آمریکا در دیدار با وزیر خارجه اوکراین از اقدامات تنش‌زای روسیه انتقاد کرد آقای بلینکن همچنین با انتشار توئیتی در این رابطه،‌ بر تداوم پشتیبانی آمریکا از اوکراین «در برابر تجاوزهای مستمر روسیه در دونباس و کریمه» تأکید کرد.

دیدار وزیر دفاع ترکیه با نخست‌وزیر عراق در بغدادوزیر دفاع ملی ترکیه با نخست‌وزیر عراق پیرامون مبارزه با تروریسم در بغداد دیدار و گفت‌وگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

تاکید وزیر دفاع آمریکا بر همکاری با سعودی در مقابله با رفتار بی‌ثبات کننده ایرانجان کربی سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، شامگاه پنج‌شنبه 18 فوریه 2021 اعلام کرد که لوید اوستن MohamadiniaAli بله، بایدم به این بهانه از این گاو چاق و تنبل شیر بدوشن! عربستان تروریست‌پرورترین کشور در عصر حاضره راستی چرا بایدن شاهزاده بن اره رو به رسمیت نمیشناسه ؟

رسانه‌ها: وزیر دفاع اسرائیل محرمانه با پادشاه اردن دیدار کرد | DW | 28.02.2021وزیر دفاع اسرائیل فاش کرده که با پادشاه اردن دیداری محرمانه به منظور بهبود روابط دو کشور داشته است. ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن معتقد است در مسئله فلسطین هیچ راه‌حلی جز تشکیل دو کشور مستقل وجود ندارد.