دیدار اردوغان با وزیر خارجه ازبکستان

15/05/1398 08:35 ب.ظ

رئیس جمهور ترکیه با وزیر امور خارجه ازبکستان دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

06.08.2019رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با عبدالعزیر کریموف وزیر امور خارجه ازبکستان دیدار و گفتگو کرد.جزئیات بیشتری از این دیدار اعلام نشده است.

06.08.2019رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با عبدالعزیر کریموف وزیر امور خارجه ازبکستان دیدار و گفتگو کرد.جزئیات بیشتری از این دیدار اعلام نشده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

دیدار سردار «سلیمانی» با «ظریف»سردار قاسم سلیمانی در دیدار صبح امروز با ظریف: *تحریم ظریف جنون آمیز و نشانه شکست قطعی کاخ سفید است *این اقدام آمریکا ثابت کرد که جنابعالی بعنوان مسئول سیاست خارجی کشور، تاثیری عمیق بر افکار عمومی و بویژه مردم آمریکا نسبت به جهالت رهبران این کشور دارید 🤣🤣🤣 یعنی میخوان بگن ما پشت هم هستیم یعنی میخوان بگن دیگه تموم ماجرا، براندازها رفتن تو قوطی.😊

باهنر:دیدار ظریف با سناتور آمریکایی مخفیانه نبوده استباهنر: *نظام ما خوشبختانه موفق است *مردم از نظام در کلان راضی هستند *مسئله حصر دارد کمرنگ می‌شود *عده‌ای از مقوله حصر نان می‌خورند *دیدار ظریف با سناتور آمریکایی مخفیانه نبوده است *آمریکا از غلط‌‌هایی که کرده پشیمان می‌شود مردیکه بی هنر گوه خورد شش جمله چرند! فقط اونجاش ک حصر داره کمرنگ میشه! خوب آره دیگه مخصوصا موهاشون هی کمرنگ میشه تا تو قبر که باز هی کمرنگ تر میشه ... بالاخره خودش محو میشه.😝 وای از خدعه و کثافت اسلامیتون! خف شه شو . اشتغال . یهنی خفه شو آشغال

سیاست خارجی نمی‌تواند سیاستی مربوط به یک جناح و حزب باشد/ وزیر خارجه امروز ما مجتهد سیاسی است/ تقابل با دنیا هنرمندی نمی‌خواهد/ جنگ با ایران مادر جنگ‌هاسترئیس‌جمهور کشورمان گفت: سیاست خارجی نمی‌تواند سیاستی مربوط به یک جناح، حزب و جمع باشد. مربوط به کل ملت ایران است و وزارت خارجه و شخص وزیر خارجه وقتی در جایی حضور پیدا می‌کند نماینده کل ملت ایران است، به همین دلیل دیپلماسی ما و سیاست خارجی ما باید یکپارچه باشد.

هشدار پکن به معترضان هنگ کنگ: با آتش بازی کنید، با آتش نابود می‌شوید🔷واکنش پکن به بحران هنگ کنگ: کسانی که با آتش بازی می‌کنند، با آتش نابود می‌شوند جزئیات بیشتر🔽 پس بگید خرابکاران سازمان سیا بزنن بچاک تا دیر نشده وحشی کمونیست سوسکتو بخور

سیاست خارجی، روابط تنگاتنگی با یکپارچگی ملی دارد/ وزیر خارجه نماینده کل ملت ایران است، نه جناحها و گروههارئیس جمهور با بیان اینکه وزارت امور خارجه دستگاه تخصصی و کارشناسان آن امین نظام در سیاست خارجی هستند، گفت: وزارت خارجه در اظهار نظر کارشناسی و حفظ حقوق ملت، امانتدار کشور است. وقتی کل بساط و هویت و علوم شئونیزم فارسیعربی تحمیلی حکومت بیگانگان فرقه فارسیسم هفتگانه هیچگونه با ملتهای ایرانیان ربط و بستگی ندارد جاهلان و اوباشانش چه ارزش و مفهومی برای ایرانیان دارد؟!!!....فقط جاهلان فرقه سر همدیگرو می تراشند.هرچه سریعتر به اتحادملتهای ایرانیان تسلیم شوید ملت ما همیشه «یک‌پارچه» بوده‌اند؛ اما سال‌ها پیش عده‌ای آن‌ها را دو پارچه - و شاید بیش‌تر- کردند؛ اصلاح‌طلب، اصول‌گرا، اعتدالی، ولایی، ... اما خوشبختانه هنوز در یک زمینه یک‌پارچه‌اند: صبر و استقامت در برابر بی‌کفایتی، تحریم، اختلاس، خیانت و ... شما به اموراتتان برسید! دزدای بی حیثیت از اولش با دسیسه فرانسه و انگلیس ایران و ایرانی رو به گروگان گرفتید و چپاول کردید طی این 40 سال با پول نفت چه کردید غیر از غارت و چپاول و خوشگذرانی و ثروت اندوزی در اروپا ؟غیر از ایجاد فتنه و جنگ دزر سوریه و لبنان و عراق و فلسطین و یمن و آفریقا و جاهای دیگه ؟

ابراز همدردی سخنگوی وزارت خارجه ایران با قربانیان حوادث تیراندازی در آمریکا- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با قربانیان دو حادثه تیراندازی_در_آمریکا ابراز همدردی کرد» خایه مال بدبخت :))) مرگ بر امریکا و پرچم آتش زدن چی شد پس... نرمش قهرمانه?