دیدار اردوغان با امیر قطر در استانبول

23/02/1401 05:22:00 ب.ظ

رئیس‌جمهور ترکیه با امیر قطر در استانبول دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور ترکیه با امیر قطر در استانبول دیدار کرد. - خبرگزاری آناتولی 13.05.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در استانبول با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر دیدار و گفت‌وگو کرد.

13.05.2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در استانبول با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر دیدار و گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

چرا بن حمد با دمپایی ودشاشه ایران میاد !!!!؟؟؟

تمرکز خامنه‌ای بر مسئله فلسطین در دیدار با امیر قطرشیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر، روز پنج‌شنبه در دیدار با مقام‌های ایرانی از تلاش‌ها برای احیای توافق هسته‌ای بین تهران و قدرت‌های جهانی حمایت کرد و راه‌حل مسائل کشورهای... ای کاش تمرکز این اقا روی مردم ایران بود همه این آمدن ورفتن ها واصراربه جمهوری اسلامی برای توافق و...زیرسر اون جان کری کصافط هست که بااینکه مسولیتی هم دردوران ترامپ نداشت با ظریف جیک وپیک داشت حرومزاده.ومعترض بود که به ملاها بایدپول بدیم وتحریم خوب نیست.همونطورکه الان بایدن چشمشو به معاملات نفت سپاه وچین بسته سیّد کیرم تو جَدِت 🧐

دیدار رئیسی و امیر قطر در تهرانرئیس جمهور ایران و امیر قطر در تهران دیدار و گفت‌‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی ابراهیم رئیسی، رئیس‌ جمهور ایران و شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر_قطر در نشست خبری مشترکی که در تهران برگزار کردند، نسبت به قتل شیرین ابوعاقله، خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره به دست نظامیان اسرائیل واکنش نشان دادند.

دیدار رهبر ایران و امیر قطر در تهرانامیر قطر و هیئت همراه وی که برای انجام برخی دیدارهای رسمی در تهران به سر می‌برند، با رهبر ایران ملاقات کردند. - خبرگزاری آناتولی

همزمان با حضور نماینده اروپا، امیر قطر وارد تهران شدهمزمان با سفر انریکه مورا، دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا، به تهران، روز پنج‌شنبه، ۲۲ اردیبهشت، شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر، برای دیدار با مقامات ایرانی وارد تهران شد. زدبندها و ایرانفروشی به صلیبچیها با احیاء_برجام و فرا_برجامی ۲ماه پیش تمام‌ شده و پایان یافته است و بزرگترین قرارداد نفت و گاز تاریخ جهان با آمریکا و قطر و ایران و تورکیه و اروپا،هم بسته و امضا شده است،مورا و امیرقطر برای امضا این قرارداد پنهانی فوق سری،به ایران امدند!!!

انریکه مورا هماهنگ‌کننده مذاکرات وین با باقری دیدار کرد | DW | 11.05.2022معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با علی باقری، معاون وزارت خارجه ایران در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد. انریکه مورا در توییتی کار بر روی حل اختلافات‌ باقی‌مانده در مذاکرات احیای برجام را هدف این سفر خواند. جمهوری اسلامی یاد گرفته با آزار دادن من ، می تونه از غرب خوب اخاذی کنه ... پول بهش بدن ، مدتی کاری به کار من نداره ...‌ خودش داره خودش رو به دنیا معرفی می کنه نیازی به تلاش من نیست .. کسب درآمد از طریق زن ستیزی

دیدار علمای اهل‌سنت ایران با رئیسیدیدار علمای اهل‌سنت ایران با رئیسی مولانا عبدالحمید و جمعی از علمای اهل‌سنت مناطق مختلف ایران، دیروز چهارشنبه (21 اردیبهشت 1401) به مدت یک‌ونیم‌ ساعت با سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور این کشور در تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.