دیدار وزاری دفاع ترکیه و اوکراین

19/01/1401 10:47:00 ق.ظ

وزیران دفاع ترکیه و اوکراین در آنکارا دیدار و بر آتش‌بس فوری در این کشور تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی

وزیران دفاع ترکیه و اوکراین در آنکارا دیدار و بر آتش‌بس فوری در این کشور تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی 08.04.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه امروز جمعه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: خلوصی آکار، وزیر دفاع کشور با اولکسی رزنیکوف، همتای اوکراینی خود دیدار و بر اهمیت اعلام هر چه سریعتر آتش بس تاکید کرد.

وی آتش بس فوری را برای دستیابی به راه حل دیپلماتیک و عدم افزایش تلفات جانی ضروری دانست. آکار همچنین بار دیگر اعلام کرد که ترکیه به سهم خود برای کمک‌های بشردوستانه به اوکراین ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وزیر دفاع ترکیه با پنج همتای خود به صورت ویدئوکنفرانس دیدار کردوزیر دفاع ترکیه با پنج همتای خود به صورت ویدئوکنفرانس دیدار کرد وزرای دفاع ترکیه، بلغارستان، گرجستان، لهستان، رومانی و اوکراین درباره مسائل دفاعی و امنیتی منطقه تبادل نظر کردند.

کامبک و پیروزی شیرین سپاهانی‌ها در اولین دیدار آسیاییهفته نخست لیگ قهرمانان آسیا *سپاهان (۳) - پاختاکور ازبکستان (۱) | کامبک و پیروزی شیرین سپاهانی‌ها در اولین دیدار آسیایی *فولاد (صفر) - الغرافه قطر (صفر) | تقابل نکونام و استراماچونی برنده نداشت فولادی‌ها کم شانس بودند

دیدار جمعی از نمایندگان مجلس، مسئولان قوه قضائیه و فرماندهان ارتش با رئیس جمهورجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز پنج شنبه با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، دیدار و گفتگو کردند. ايران يک کفري نظام دار ايران يک ظالم جابر هيواد است لطفاًصدای اعتراض کارکنان قراردادمدت موقت وزارت نفت را به بیعدالتی و اپارتاید اداری و مالی حاکم بشنوید و ناجی 27000 خانوار بستوه آمده از ۱۰ سال جبر و ظلم باشید. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی

وزیر دفاع ترکیه با پنج همتای خود به صورت ویدئوکنفرانس دیدار کردوزیر دفاع ترکیه با پنج همتای خود به صورت ویدئوکنفرانس دیدار کرد وزرای دفاع ترکیه، بلغارستان، گرجستان، لهستان، رومانی و اوکراین درباره مسائل دفاعی و امنیتی منطقه تبادل نظر کردند.

ترکیه: یک مین جدید را در دریای سیاه کشف و خنثی کردیماین سومین بار از اواخر ماه مارس تا کنون است که مینی رها شده از سوحل اوکراین در آب‌های ساحلی ترکیه کشف و خنثی می‌شود.

آمریکا: نبرد مهمی در شرق اوکراین در پیش است؛ روسیه پیش‌نویس توافق صلح را نپذیرفتوزیر خارجه ترکیه می‌گوید گزارش‌های مربوط به کشتار دسته‌جمعی در شهر بوچا، مذاکرات صلح بین روسیه و اوکراین را تحت‌الشعاع قرار داده‌ است.