دیدار پوتین و روحانی در ارمنستان

09/07/1398 10:39 ق.ظ

قرار است روسای جمهور ایران و روسیه در ارمنستان با یکدیگر دیدار کنند.

قرار است روسای جمهور ایران و روسیه در ارمنستان با یکدیگر دیدار کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از تاس، کاخ کرملین در بیانیه‌ای اعلام کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه که به ارمنستان سفر کرده است قرار است با حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران در ایروان پایتخت ارمنستان دیدار و گفت‌وگو کند.

حسن روحانی رئیس‌جمهور برای حضور در اجلاس سران اقتصادی اورآسیا و گفت‌وگو با سران کشورهای عضو این اتحادیه، روز گذشته به ارمنستان سفر کرد.

ادامه مطلب:
ilnanews »

روحانی با رئیس جمهوری ارمنستان دیدار کردرئیس جمهوری اسلامی ایران که جهت حضور در اجلاس سران اتحادیه اقتصادی اوراسیا که به ارمنستان سفر کرده است، با رئیس جمهوری این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار وزرای دفاع قطر و عمان در مسقطوزرای دفاع قطر و عمان در مسقط دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

درگیری‌های خشونت‌آمیز در سالروز 'جنبش چتر' در هنگ‌کنگ | DW | 29.09.2019هم‌زمان با پنجمین سالگرد 'جنبش چتر'، هنگ‌کنگ شاهد تظاهرات ده‌ها هزار تن از شهروندان این منطقه خودمختار بود. در این تظاهرات شماری از معترضان با پلیس درگیر شدند و پلیس از ماشین آب‌پاش، گاز اشک‌آور و اسپری فلفل استفاده کرد.

جان باختن 113 تن در اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها در هندمنابع خبری هند تایید کردند که تعداد قربانیان سیل در این کشور طی چهار روز اخیر پس از باران‌های شدید

19 تن در یک آتش‌سوزی در چین جان باختندآتش‌سوزی بزرگی عصر یکشنبه 29 سپتامبر در یک کارخانه‌ در استان «ژیانگ» در شرق چین رخ داد که موجب جان

آتش‌سوزی و درگیری در اردوگاه موریا در جزیره لسبوس یونان | DW | 29.09.2019در اردوگاه موریا در جزیره لسبوس یونان به دنبال وقوع آتش‌سوزی، میان پلیس و پناهجویان درگیری شد. نماینده سازمان ملل در امور پناهجویان در یونان گفته است که در این درگیری یک کودک و یک زن جان خود را از دست داده‌اند.