دیدار اردوغان و امیر قطر در دوحه

16/07/1399 04:22:00 ب.ظ

رئیس جمهور ترکیه و امیر قطر امروز در دوحه دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور ترکیه و امیر قطر امروز در دوحه دیدار و گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه پس از تماس‌های رسمی خود در کویت، با هیئت همراهش وارد دوحه پایتخت قطر شد. رئيس‌جمهور ترکیه با شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر دیدار و گفتگو کرد.

( Murat Kula - خبرگزاری آناتولی )

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و شیخ تمیم بن حمد آل‌ثانی، امیر قطر در دوحه دیدار و گفتگو کردند. این دیدار در کاخ دریای دوحه برگزار شد و به مدت یک ساعت و ده دقیقه به طول انجامید.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

رئیس جمهور ترکیه و امیر قطر امروز در دوحه دیدار و گفتگو کردند.

دیدار نخست وزیر قطر و رئیس جمهور افغانستان در دوحه

دیدار اردوغان و استولتنبرگ در آنکارا

دیدار آکار و استولتنبرگ در محور تحولات مدیترانه شرقیوزیر دفاع ترکیه و دبیرکل ناتو در آنکارا دیدار و تحولات اخیر در مدیترانه شرقی و منطقه را مورد ارزیابی قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی

دیدار چاووش‌اوغلو با رئيس‌جمهور آذربایجان در باکو

غنی و خلیل‌زاد در دوحه دیدار کردند

دیدار غنی با خلیلزاد؛ دو طرف روی برقراری آتش‌بس در افغانستان تاکید کردند - BBC News فارسیمحمداشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان که به قطر رفته، عصر روز گذشته با زلمی خلیلزاد، نماینده ویژه آمریکا برای صلح افغانستان و ژنرال اسکات میلر، فرمانده عمومی نیروهای آمریکایی در این کشور، دیدار و در مورد لزوم برقراری آتش‌بس گفتگو کرده است. دو طرف در این دیدارها از افزایش خشونت‌ها ابراز نگرانی کردند. آقای خلیلزاد گفته که تلاش‌ها به هدف کاهش خشونت‌ها ادامه دارد تا منجر به آتش‌بس دایمی و همه‌جانبه شود.