دیدار با پوتین در کاخ کرملین؛ ماکرون از بیم افشای اطلاعات ژنتیکی آزمایش کرونا نداد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیدار با پوتین در کاخ کرملین؛ ماکرون از بیم افشای اطلاعات ژنتیکی آزمایش کرونا نداد بیشتر بخوانید🔽

حاشیه‌های سفر رئیس جمهور فرانسه به مسکو و در صدر آن ماجرای مذاکره وی با همتای روس خود پشت میز «جنجالی» ۵ متری کرملین همچنان ادامه دارد.

این دو منبع فرانسوی به رویترز گفته‌اند که امانوئل ماکرون دو گزینه داشته است: یا تن به آزمایش پی‌سی‌آر کرملین بدهد و در عوض امکان نزدیک شدن فیزیکی به پوتین را داشته باشد یا آزمایش ندهد و فاصله بیشتری را در دیدار با همتای روس خود رعایت کند. یکی از این منابع اضافه کرده که آقای ماکرون قبل از ترک فرانسه آزمایش پی‌سی‌آر انجام داده بود و پس از ورود به مسکو هم پزشک شخصی الیزه از او آزمایش «آنتی ژن» گرفته است. این درحالیست که ظاهرا کرملین تنها تست کرونای خود را قبول می کند و روس‌ها به هیئت فرانسوی می‌گویند که باید از ولادیمیر پوتین در یک حباب شدید بهداشتی محافظت شود. کرملین تاکنون به این ادعا واکنشی نشان نداده است.

مشخص نیست که اتخاذ پروتکل‌های تقریبا مشابه دیدارهای پوتین با رئیسی و ماکرون دلایل یکسانی داشته باشد هر چند پوتین پس از دیدار با همتای فرانسوی خود بر خلاف دیدار با رئیس جمهور ایران، در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک حضور پیدا کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

لابد میترسه شبیه سازی بشه

Allah will help Pakistan by his mercy with powerful Black Jet Fighters, that will help conquer India in the Ghazwa-e-Hind and will later help in reclaiming lost Muslim countries. Imam Al-Mahdi will lead this war, & Muhammad Qasim is the Mahdi.

یدونه تار موی مکرون هم کافیه اطلاعات ژنتیکیش معلوم بشه بالخره غذا که اونجا میخوره لیوانی قاشقی چنگالی بزاقش جاش میمونه 🙄 چرا انقد پوتین هراسی میکنین شماها آخه با اسکل که طرف نیستین

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چفیه‌ مقتدی صدر در دیدار با اسماعیل قاآنی خبرساز شدچفیه مقتدی صدر، رهبر جنبش صدر عراق در دیدار با اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران، در شهر نجف خبرساز شد.این چفیه که خاستگاه آن جنوب عراق عَراق با وجود آخوند و شبه نَظامیان تروریست فرقه شیعه و اَسلام گراها آینده ای نخواهد داشت .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیدار چاووش‌اوغلو و پدرسون در آنکارادیدار چاووش‌اوغلو و پدرسون در آنکارا مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با گیر پدرسون، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرور رسانه‌ها؛ روزنامه خراسان، تبلیغ اقتدار نظامی در کنار گزارشی از مرگ با مازوت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ثبت 11 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری المپیک زمستانی پکنکمیته برگزاری المپیک زمستانی پکن از ثبت 11 مورد ابتلا به کرونا در اماکن مرتبط با برگزاری این مسابقات خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جزییات آخرین عملیات آدم‌ربایی جمهوری اسلامی در ترکیه؛ همکاری با درجه‌دارانواسه اعترافگيريهاي نمايشي تلوزيونشون سوژه تموم كردن باز افتادن به آدم دزدي.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ناتو در آستانۀ تغییر دبیرکل؛ زنان در صدر فهرست نامزدهای احتمالیسوفی ویلمز، نخست‌ وزیر پیشین بلژیک یکی از گزینه‌های مطرح است. از نظر بسیاری از دیپلمات‌های اروپایی خانم ویلمز ۴۷ ساله یک نامزد معتبر آنهم از کشوری است که یکی از بنیانگذاران اتحادیه اروپا محسوب می‌شود و همچنان یک متحد و شریک خوب برای این اتحادیه است. ایشالله با همین فرمون کسکلک بازی پیش برید تا روسیه همه اروپا رو بگیره:)) روش ملایم نشان دادن این گروه جنایتکار زنان را رهبر کردن است مثل اکثر وزرای دفاع کشور های اروپای غربی
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »