دکترفائوچی: اومیکرون تقریبا هیچکس را در امان نخواهد گذاشت

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گفته دکتر فائوچی، افراد واکسینه نشده بزرگترین قربانیان سویه اومیکرون هستند و با نوع شدید بیماری ناشی از اومیکرون دست و پنجه نرم خواهند کرد.

متخصص برجسته بیماری‌های عفونی در ایالات متحده معتقد است که سویه جهش یافته اومیکرون تقریبا همه را مبتلا خواهد کرد.

وی سپس در این خصوص تصریح کرد که این احتمال دارد که تقریبا همه شهروندان در معرض ابتلا به این سویه قرار گیرند. این کارشناس مشهور آمریکایی تاکید کرد که افراد واکسینه شده و حتی آنهایی که دُزهای یادآوری و تقویتی را نیز دریافت کرده‌اند در معرض ابتلا به سویه اومیکرون قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا حالا کرونا نگرفتم فک کنم تقریبا گفتنش بی دلیل نباش اومیکرونم نگیرم، فقط استرس میدن به مردم این استرس بیش تر آسیب میزنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایمنی در برابر اومیکرون؛ واکسن چهارم یا واکسن ویژه اومیکرون؟ | DW | 12.01.2022ایمنی کامل در برابر سویه اومیکرون با واکسن‌های موجود وجود ندارد. پژوهشگران و سیاستمداران در کشورهای مختلف شهروندان را به زدن دوز سوم واکسن فرامی‌خوانند. آیا زدن این دوز بهتر است یا منتظر ماندن برای واکسن ویژه اومیکرون؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جماعتی: پیک اومیکرون احتمالا تا چند هفته دیگر در ایران شروع می‌شودجماعتی: پیک اومیکرون احتمالا تا چند هفته دیگر در ایران شروع می‌شود دبیر کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا در ایران درباره آغاز پیک سویه اومیکرون طی هفته‌های آینده در این کشور هشدار داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار فاوچی: تقریبا همه به اومیکرون مبتلا خواهند شد | DW | 12.01.2022آنتونی فاوچی، ویروس‌شناس آمریکایی معتقد است که از گونه اومیکرون به سختی می‌توان فرار کرد. به گفته این متخصص نگرانی برای افراد واکسینه‌شده در صورت ابتلا به این گونه بسیار کمتر است. ترساندن مردم برای ایزوله کردن .هدف چیست خدا داند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

«سرماخوردگی احتمالا می‌تواند از بدن در مقابل اومیکرون محافظت کند»پژوهشگران این تحقیق همچنان تاکید دارند که نتیجه مطالعات آنها به معنای نادیده گرفتن واکسن‌های ضدکرونا نیست و در حال حاضر واکسیناسیون همچنان تنها راه موثر برای محافظت بدن در برابر این ویروس است. تیتر با متن نمیخونه که بالاخره سرماخوردگی در مقابل اومیکرون موثره یا واکسیناسیون تنها راه موثر برای محافظت بدن در برابر این ویروسه؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حریق در پتروشیمی شازند یک کشته برجای گذاشتمدیر کل مدیریت بحران استانداری مرکزی از وقوع حریق در پتروشیمی شازند خبر داد و گفت: آتش سوزی صورت گرفته عصر امروز در پتروشیمی شازند یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تحلیل رویترز از آزمایش موشکی کره شمالی؛ آیا پیونگ یانگ از فن‌آوری جدیدی در موشک‌هایش بهره می‌برد؟استفاده از سیستم جدید مخزن سوخت موشک در کره‌شمالی، پرسش‌ها و تردیدهای تازه‌ای را در خصوص این فن‌آوری و همچنین توانایی پیونگ یانگ در پرتاب موشک‌هایی با سرعت مافوق صوت مطرح می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »