دژپسند: برخی دستگاه‌ها مزایای شاغلان را در سامانه ثبت حقوق اعلام نمی‌کنند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی: *برخی دستگاه‌ها مزایای شاغلان را در سامانه ثبت حقوق اعلام نمی‌کنند *این سامانه از سال ۹۶ راه‌اندازی شده است

، فرهاد دژپسند در نشست علنی نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سوال محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز و بافق مبنی بر اینکه علت عدم اجرای ماده قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در خصوص راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای شاغلان دستگا‌ه‌های ذیربط چیست، گفت: زمانی که این موضوع در برنامه ششم تدوین و در صحن علنی بررسی و تصویب شد، بنده به عنوان معاون سازمان برنامه و بودجه مشغول بودم، بنابراین کاملاً به موضوع اشراف دارم.

وی ادامه داد: این مهم در قوه مجریه به طور متمرکز و جدی انجام می‌شود و اینکه مطرح کردم تولیت امر در سازمان امور اداری واستخدامی انجام می‌شود حرف جدیدی نبوده و فرار از مسئولیت نیست بلکه تقسیم وظیفه اداری بوده که میان دستگاه‌ها وجود دارد. دژپسند افزود: دستگاه‌های اجرایی تنها تحت پوشش قوه مجریه نبودند بلکه قوای سه‌گانه، نیروهای نظامی و اطلاعاتی، شهرداری و نهادهای عمومی را شامل می‌شدند و پیش از این هیچگونه ارتباط منظم و اداری میان این امور با سازمان امور اداری و استخدامی نداشتند هر چند باید اطلاعات بارگذاری می‌شد اما در سایر قوا در این رابطه مقاومت وجود داشت، قوه قضائیه، نهادها و شهرداری‌ها باید اطلاعات را بارگذاری می‌کردند، در واقع قوه قضائیه به دلیل اینکه در آستانه تغییرمدیریت بود بنابراین در سال گذشته بارگذاری حقوق و دستمزد...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جذب نیروی انسانی در کشور بر مبنای تبارگرایی است/ برخی از نخبگان می‌ترسندرییس دانشگاه فرهنگیان گفت: برخی افراد از نخبه‌ها می‌ترسند، زیرا آنها درک و هوش بالایی دارند، از این رو تهدیدی برای پست‌های متعدد هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درخواست سلحشوری برای اعمال رافت اسلامی در مورد برخی بازداشتی‌هاپروانه سلحشوری: *حکم‌های صادر شده برای افرادی مانند مرضیه امیری و عاطفه رنگریز به نسبت احکام اختلاس‌گران تاسف‌بار است *از دستگاه‌های مرتبط اعمال رافت اسلامی برای آن‌ها را خواستار هستیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چرا برخی مدارس ابتدایی و دبیرستان‌ها شهریه ۲۰ میلیونی و ۴۰ میلیونی می‌گیرند؟رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در رابطه با شهریه‌های نجومی بارها تذکر داده‌ایم اما چرا برخی مدارس ابتدایی شهریه ۲۰ میلیون تومانی به بالا می‌گیرند و در برخی از مدارس دبیرستانی نیز شهریه ۴۰ میلیون تومانی اخذ می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سامانه اموال مسئولان فعال شد / اتهام‌زنی بدون سند، به روند مبارزه با فساد ضربه می‌زند / رفع تحریم‌ها و گشایش اقتصادی، مقدمه اقدام بعدی است، نه نتیجه آنرئیس قوه‌قضائیه با تاکید بر ضرورت نهادینه‌سازی فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در کشور، اتهام زنی‌های بدون سند را موجب وارد آمدن ضربه به روند مبارزه با فساد دانست و گفت: کسانی که به هر دلیل دچار هوای نفس شده و به اموال مردم با اخذ رشوه، پورسانت، اختلاس و ... دست اندازی کرده اند، بهتر است قبل از اینکه دستگاه قضایی به سراغشان برود، خودشان این اموال را بازگردانند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رئیس قوه قضاییه: سامانه اموال مسئولان فعال شد / بدون سند انگشت اتهام سمت کسی نگیرید- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس قوه قضاییه: *سامانه اموال_مسئولان فعال شد *بدون سند انگشت اتهام سمت کسی نگیرید *اگر سندی وجود دارد باید به دستگاه قضایی ارائه شود *اتهام‌زنی در فضای حقیقی و مجازی، موجب سلب امنیت روانی و اخلاقی از جامعه می شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. برخی نانوایی‌ها بدون مجوز ستاد تنظیم بازار، #قیمت_نان را زیر پوستی افزایش داده‌اند. چند وقتی است که قیمت #نان_سنگک و #نان_بربری کنجدی، به…”برخی نانوایی‌­ها بدون مجوز ستاد تنظیم بازار، قیمت نان را زیر پوستی افزایش داده‌­اند. چند وقتی است که قیمت نان سنگک و نان بربری کنجدی، به ترتیب ۲۵ و ۵۰ درصد گران­تر شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »