ديدار معاون وزير خارجه روسيه با سفير آمريکا در مسکو

20/03/1401 11:04:00 ب.ظ

وزارت خارجه روسيه با انتشار بيانيه‌ای در وبسايت خود اعلام کرد که سرگئی ريابکوف، معاون وزير خارجه اين کشور روز جمعه ۲۰ خرداد با جان ساليوان سفير آمريکا در مسکو ديدار کرده است.

وزارت خارجه روسيه با انتشار بيانيه‌ای در وبسايت خود اعلام کرد که سرگئی ريابکوف، معاون وزير خارجه اين کشور روز جمعه ۲۰ خرداد با جان ساليوان سفير آمريکا در مسکو ديدار کرده است. شاهزاده رضا پهلوی، ولیعهد پیشین ایران شش سازمان سياسی منتقد و مخالف جمهوری اسلامی با انتشار بیانیه‌ای در واکنش به سخنرانی شاهزاده رضا پهلوی، ولیعهد پیشین ایران را به «نفی اپوزیسیون» و تلاش برای «مصادره کردن اعتراضات مردمی به سود خود» با هدف آن‌چه...

شاهزاده رضا پهلوی، ولیعهد پیشین ایران شش سازمان سياسی منتقد و مخالف جمهوری اسلامی با انتشار بیانیه‌ای در واکنش به سخنرانی شاهزاده رضا پهلوی، ولیعهد پیشین ایران را به «نفی اپوزیسیون» و تلاش برای «مصادره کردن اعتراضات مردمی به سود خود» با هدف آن‌چه که «پروژه رهبرتراشی» سلطنت‌طلبان خوانده‌اند، متهم کردند.

این بیانیه که به امضای شماری از نهادهای اپوزیسیون خارج از ایران از جمله حزب چپ ایران (فدائیان خلق) و اتحاد جمهوری‌خواهان ایران رسیده است، جمهوری اسلامی را مسبب «شرایط اسف‌بار فعلی» و «مانع اصلی» تحقق آزادی، دموکراسی و عدالت در ایران دانسته و در عین حال، بر مخالفت این شش سازمان با «هر نوع نهاد مادام‌العمر در نظام سیاسی آینده ایران» تاکید کرده است.

در این بیانیه آمده است: «ما ۶ سازمان سیاسی جمهوری‌خواه [...] معتقديم پروژه رهبرتراشی، رويکرد تماميت‌خواهی مبتنی‌ بر مناسبات جامعه توده‌ای، تخريب جريان‌های جمهوری‌خواه دموکرات و فعالين سياسی در داخل و خارج کشور توسط سلطنت‌طلبان و اشاعه فرهنگ انحصارطلبی، به استقرار دموکراسی در کشور نمی‌انجامد.» headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

هشدار نسبت به تبلیغات موسسات ترکیه‌ای در ایران برای پذیرش دانش‌آموز/ وزارت خارجه ورود کندوزارت آموزش و پرورش ضمن هشدار نسبت به فعالیت برخی موسسات خصوصی خارجی که بدون اخذ مجوز قانونی مبادرت به جذب دانش آموزان ایرانی در مدارس کشورهای خارجی کرده‌اند، از یک موسسه ترکیه‌ای نام برد و از وزارت امور خارجه خواست که موضوع را به سفارت ترکیه منعکس و جلوی چنین فعالیت‌هایی را بگیرد.

‍«تماس‌هایی برای هیچ»؛ تمسخر ماکرون در تلویزیون روسیه با «ماکرونینگ»تحلیل‌گر سیاسی تلویزیون روسیه همچنین با به چالش کشیدن رهبران غربی گفت: «اگر سران کشورهای اروپایی ۴۰ سال پیش می‌دانستند که امروز چه کسی در راس کشورهایشان قرار می‌گیرد، قبل از وقت مقرر می مردند؛ همه آنها دچار حمله قلبی می شدند.»

دیدار رئیس جمهور با مردم یکی از محروم‌ترین روستاهای چهارمحال و بختیاریرئیس جمهور با حضور در یکی از محروم‌ترین و دورافتاده‌ترین مناطق استان چهارمحال و بختیاری، با مردم روستای لبد، دیدار و گفتگو کرد. بنظر خودتون این تیترتون مایه ننگ و بی آبرویی نظام ج.ا بعد از ۴۳سال و این حجم از ثروت نیست با دولت و مجلس یکدست!!! هنوز بعد از ۴دهه و غارت هزار میلیارد دلار پول نفت و معادن کشور، بگیم *یکی از محروم ترین... * پس خاک توی سرت بهنود ✋ با چه رویی این اخبار بازتاب میدید؟ این خبر پر از نکات خجالت باره، ببینید تا الان ما هیچ گهی نخوردیم و هنوز روستاهای محروم داریم، طرف رفته چی بگه؟ ببخشید تا الان ترور و جنگ مهم‌ترین بود و شما تو بدبختی زندگی کردید؟ ، و طرف رییس جمهور شماست نه ما، جمع نبندید. همین روستا رو هم نابود میکنه و ازین محروم تر! حتی توان دور افتاده تر کردن اش رو هم داره ایشون. ما مرده شما زنده وایسید و ببینید .

نابودی ۱۶ هکتار از جنگل‌های هیرکانی گرگان با ساخت تله کابینعضو هیئت علمی دانشگاه منابع طبیعی گرگان گفته است: متولیان ساخت تله‌کابین با ارائه آمارهای غیرواقعی در خصوص آسیب‌های این طرح کوچک‌نمایی کرده‌اند، اما در حقیقت جنگل‌تراشی و تخریب این طرح بسیار زیاد و بالاتر از ۱۶ هکتار خواهد بود. اخبار_ایران

انتخاب نام فرزند با بانک اسامی «ایکیا» برای والدینانتخاب نام مناسب برای فرزندان همواره یکی از دغدغه‌های والدین است.

سالیوان: مسیر مذاکرات ایران با آژانس از گفت‌وگوهای وین جدا استجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، روز چهارشنبه گفت که از دیدگاه آمریکا مسیر مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به برجام از مذاکرات ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی جدا است.