دو کشته و پنج زخمی در درگیری نیروی‌های نظامی با فردی مسلح در دلکان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمپین فعالین بلوچ از حمله نیروهای نظامی به یک تعمیرگاه در شهر دلکان استان سیستان_و_بلوچستان و وقوع درگیری مسلحانه خبر داده است.بر اساس گزارش کمپین فعالین بلوچ، در جریان این درگیری ۵ نفر از نیروی نظامی زخمی و یک نفر از آن‌ها کشته شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- کمپین فعالین بلوچ از حمله نیروهای نظامی به یک تعمیرگاه در شهر دلکان استان سیستان و بلوچستان و وقوع درگیری مسلحانه خبر داده است.

بر اساس گزارش کمپین فعالین بلوچ، در جریان این درگیری ۵ نفر از نیروی نظامی زخمی و یک نفر از آن‌ها کشته شده است. گفته شده که ماموران در این حمله با فردی با نام «بهمن بامری هوتی» درگیر شده‌اند که وی نیز در نهایت کشته شده است.رسانه‌های محلی بلوچستاناین درگیری حدود دو ساعت ادامه داشته و نیروهای کمکی از چاه دادخدا و ایرانشهر به دلگان اعزام شده اند.

کمپین فعالین بلوچ به نقل از گزارشگر خود نوشته است: «بهمن بامری پس از محاصره شدن توسط نیروهای نظامی و اتمام گلوله ها اقدام به خودکشی کرده است.»📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کودتای نظامی در سودان؛ نخست‌وزیر در بازداشت خانگی قرار گرفت | DW | 25.10.2021کودتای جدیدی مردم و نمایندگان دولت سودان را غافلگیر کرد. خانه عبدالله حمدوک، نخست‌وزیر این کشور محاصره شده است. تماس تلفنی و اینترنت قطع شده است. گفته می‌شود دست‌کم پنج عضو دولت سودان بازداشت شده‌اند. كودتاى نظامى در سودان وكَشورهاى عربى ناتج از سيستم هاى پيچيده در آن گشورهاى زير آن خالى از تكيه كَاه ونقشه سياسى از آنها مردم راضى باشند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

درگیری مسلحانه در نزدیکی پالایشگاه «الزاویه» در غرب لیبیشهر «الزاویه»، در غرب لیبی، شامگاه دوشنبه، شاهد درگیری مسلحانه شدید میان گروه شبه‌نظامی وابسته به محمد البحرون معروف به «الفار» و شبه‌نظامیان وابسته به یک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ثبت بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۱۱ اثر پیکاسو به قیمت بیش از ۱۰۸ میلیون دلار در لاس‌وگاس به فروش رفتتابلوی «زنی با کلاه لبه‌دار قرمز و نارنجی» که به قیمت ۴۰ میلیون و ۴۷۰ هزار دلار فروخته شد آخرین بار در دهه ۱۹۸۰ به حراج گذاشته شده بود. این تابلو در آن زمان حدود ۹۰۰ هزار دلار به فروش رسید. جالبه،خالقین این آثار،اغلب درفقروغربت وگمنامی وانزوابدرودحیاط گفتن... پولشویی، نقاشی های کلاس سوم ابتدایی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گروهی از سربازان در سودان رهبران احزاب دولت ائتلافی این کشور را بازداشت کردندگروهی از سربازان در سودان رهبران احزاب دولت ائتلافی این کشور را بازداشت کردند. گروهی از سربازان سودان خانه عبد الله حمدوک، نخست وزیر این کشور را محاصره کردند؛ خطوط تلفن و ارتباط اینترنتی نیز قطع شده است. وزارت اطلاع رسانی سودان: برخی از اعضای شورای حاکمیت و وزرای دولت انتقالی این کشور توسط ارتش بازداشت شدند. احزاب سیاسی سودان، پس از کودتای نظامی مردم را به نافرمانی مدنی فراخوندند،همچنین اتحادیه مشاغل سودان تیز از مردم خواست تا به خیابان‌ها بیایند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترامپ: آمریکا در حال مردن از درون است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimترامپ: آمریکا در حال مردن از درون است مهاجران غیرقانونی که در حال عبور از مرز هستند، آمریکا را مسموم می کنند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »