دو کشته در حمله از جمله به کنیسه‌ای در آلمان

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو کشته در حمله به کنیسه‌ای در آلمان

Getty Imagesشاهدان عینی می گویند مهاجم با سلاح و مواد منفجره قصد داشت حاضران در مراسم یوم کیپور را هدف گیرد

در حمله ای مسلحانه در شهر هاله در شرق آلمان که"یهودستیزانه" توصیف شده حداقل دو نفر کشته و دو نفر دیگر مجروح شده اند. تصور می شود که یک مظنون، که دستگیر شده، مردی را در یک کبابی و زنی را در یک کنیسه در آن نزدیکی کشته باشد. شاهدان عینی در داخل کنیسه می گویند که مرد مهاجم سعی کرد به زور وارد ساختمان شود، جایی که ده ها نفر در یک مراسم یوم کیپور شرکت داشتند.به گزارش"سایت اینتلیجنس" که بر گروه های افراطی نظارت دارد مهاجم یک دوربین ویدئویی به خود بسته بود و تصاویر حمله را به طور زنده در اینترنت پخش می کرد.

ناحیه اطراف محل حمله برای ساعاتی با کمربندی ایمنی محصور شده بود چون این نگرانی وجود داشت افراد دیگری در حمله شرکت داشته و از آنجا گریخته باشند.او گفت:"به گزارش دادستان فدرال نشانه های کافی هست که حمله احتمالا کار راست افراطی بوده است."یک مرد در یک کباب پزی متعلق به مهاجران اهل ترکیه کشته شد و گفته می شود یک زن در خیابانی در نزدیکی یک گورستان و کنیسه یهودیان جان باخت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یعنی اگر این اتفاق در ایران افتاده بود ...

ایهاالناس چرا شاه دخترو کس داده؟ چرا دختر علی خامنه‌ای به سعید توسی کس داده؟ چرا اوباما رهبر کشور متخاصم ، به علی خامنه ای نامه فدایت شوم نوشته؟؟ چرا حسنک روحانی به تلفن اوباما حواب داده و به او روز خوش کفته؟ چرا ظریف مُصَوّر با جان کری همقدم شده و با هم فسنجان خوردند

یوم کیپور روز توبه و عزاست نه جشن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو تن در تیراندازی در شهر هاله آلمان کشته شده‌اند | DW | 09.10.2019مقامات پلیس آلمان اعلام کردند که در جریان تیراندازی در شهر هاله در ایالت زاکسن- آنهالت دست‌کم دو تن کشته شده‌اند. به گفته شاهدان عینی احتمالاً چند مهاجم مسلح در این حادثه شرکت داشته‌اند. یکی از مظنونان دستگیر شده است. مسلمان نبود احیانا؟ به قبرستان یهودیان ( به دلیل مراسم مخصوص شون امروز انجا جمع شدن )حمله شده و به مغازه 'دونر' فروشی یک ترک خودتون پیدا کنید چه کسانی ممکنه حمله کردن .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عراق: 165 کشته در ادامه تظاهارت ضد دولتی در عراقوزارت بهداشت عراق: مرگ حدود 165 نفر در اعتراضات اخیر در بیمارستان های ما به ثبت رسیده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تیراندازی در نزدیکی یک کنیسه در شرق آلمان دست‌کم ۲ کشته برجای گذاشتپلیس با اعلام این که عامل این تیراندازی فرار کرده از شهروندان خواسته است در خانه بمانند یا به محل امن دیگری بروند. دقایقی پس از تیراندازی در نزدیکی یک کنیسه و قبرستان یهودیان در شرق آلمان پلیس محلی شهر هاله اعلام کرد یک نفر در پیوند با این حمله بازداشت شده است جزئیات بیشتر:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تیراندازی در نزدیکی کنیسه یهودیان در آلمان 2 کشته برجای گذاشتتیر اندازی یک فرد مسلح، روز چهارشنبه 9 اکتبر به سمت عبادتگاه و قبرستان یهودیان در شهر «هاله» آلمان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وقوع انفجار در کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستانشاهدان عینی و پلیس غزنی به بی‌بی‌سی گفته که دقایق قبل انفجاری در داخل یک کلاس درس در دانشگاه غزنی در جنوب افغانستان رخ‌داده است. به گفته این افراد، انفجار تلفاتی نیز در پی‌داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

موج جدید اعتراضات در شهرک صدر بغداد؛ ۱۵ نفر کشته شدنددر حالیکه به نظر می‌رسید اعتراضات در بغداد به پایان رسیده است و این شهر روی آرامش را می‌بیند، گزارش ها حاکی از تظاهرات در شهرک صدر و کشته شدن تعدادی از معترضان است. خبرگزاری رویترز در اولین ساعات سه در نهایت انقلاب مردم عراق پیروز خواهد شد و مزدوران رژیم آخوندی از عراق اخراج خواهند شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »