دو ژنرال ارتش میانمار در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند

دو #ژنرال ارتش #میانمار در فهرست تحریم‌های #آمریکا قرار گرفتند

ژنرال, میانمار

23/02/2021 09:27:00 ق.ظ

دو ژنرال ارتش میانمار در فهرست تحریم ‌های آمریکا قرار گرفتند

وزارت خزانه‌داری آمریکا 2 ژنرال ارتش میانمار را به اتهام دخالت در کودتا ی این کشور تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

23.02.2021واشنگتن/خبرگزاری آناتولیدفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: دو تن از فرماندهان ارتش میانمار به دلیل دخالت و حمایت از کودتا در این کشور در فهرست تحریم‌ها قرار گرفتند.در این بیانیه تاکید شد: «وزارت خزانه‌داری آمریکا در کنار مردم میانمار که برای برقراری آزادی و دموکراسی در کشورشان تلاش می‌کنند، است. افرادی که در کودتا و خشونت پس از آن دست دارند باید پاسخگو باشند».

بر اساس بیانیه مذکور، سرلشکر موئه مینت تون و ژنرال ماونگ ماونگ کیاو در فهرست تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا قرار گرفتند.وزارت خزانه‌داری آمریکا هشدار داد: ارتش میانمار باید هرچه سریعتر به این اقدامات پایان داده و دولت منتخب دموکراتیک در میانمار را بازگرداند در غیر این صورت وزارت خزانه‌داری از اتخاذ اقدامات بعدی دریغ نخواهد کرد.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

گزارش تسنیم از وضعیت زلزله‌زدگان چارک/ گذران زندگی در گرمای طاقت‌فرسا/ مردم تجهیزات سرمایشی ندارند + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

ادامه رویارویی مردم و کودتاچیان در میانمار؛ صفحه خبررسانی ارتش در فیس‌بوک مسدود شدفیس‌بوک روز یکشنبه صفحه اصلی ارتش میانمار را بر پایه استانداردهای منع تحریک خشونت، مسدود کرد؛ این اقدام یک روز پس از کشته شدن دو معترض میانمار ی به ضرب گلوله پلیس در تظاهرات ماندالای، دومین شهر بزرگ این کشور، علیه کودتا یِ اول فوریه صورت گرفت.

میانمار: ادامه اعتراض مردم در برابر رژه بزرگ ارتش | DW | 27.03.2021 کودتا گران میانمار با برگزاری رژه‌ای بزرگ قدرت خود را به نمایش گذاشتند. مخالفان حکومت نیز در سراسر کشور در اعتراض به ارتشیان به خیابان آمدند. در حملات سرکوبگرانه نظامیان بیش از ۵۰ نفر جان خود را از دست دادند.

فرمانده حکومت نظامی میانمار در روز ارتش بر «ادامه دموکراسی» تاکید کردفرمانده حکومت نظامی میانمار در روز ارتش بر «ادامه دموکراسی» تاکید کرد جزئیات بیشتر🔽 Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. ژنرال ! زرشک!!!

دست‌کم 12 هزار نفر در میانمار به‌دلیل حملات ارتش خانه‌های خود را ترک کردندبر اثر حملات هوایی ارتش میانمار به مناطق مسکونی در ایالت کارن حداقل 12 هزار نفر وادار به ترک منازل خود شدند. - خبرگزاری آناتولی

کودتا در میانمار؛ ارتش برای تحویل هر جنازه‌ ۸۵ دلار می‌گیرددر دور تازه خشونت‌ها در میانمار ، شهر باگو در این کشور صحنه حملات نیروهای نظامی و امنیتی به معترضان بود. دارید مزنه جدید رو به ج.ا میدید؟