دو ژنرال ارتش میانمار در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار گرفتند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت خزانه‌داری آمریکا 2 ژنرال ارتش میانمار را به اتهام دخالت در کودتای این کشور تحریم کرد. - خبرگزاری آناتولی

23.02.2021دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: دو تن از فرماندهان ارتش میانمار به دلیل دخالت و حمایت از کودتا در این کشور در فهرست تحریم‌ها قرار گرفتند.

بر اساس بیانیه مذکور، سرلشکر موئه مینت تون و ژنرال ماونگ ماونگ کیاو در فهرست تحریم‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا قرار گرفتند. نظامیان در بیانیه‌ای تاکید کردند این کودتا به علت عدم رسیدگی به تقلب در انتخابات 8 نوامبر 2020 انجام گرفته و کنترل کشور را تا یک سال آینده بر عهده گرفته‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه رویارویی مردم و کودتاچیان در میانمار؛ صفحه خبررسانی ارتش در فیس‌بوک مسدود شدفیس‌بوک روز یکشنبه صفحه اصلی ارتش میانمار را بر پایه استانداردهای منع تحریک خشونت، مسدود کرد؛ این اقدام یک روز پس از کشته شدن دو معترض میانماری به ضرب گلوله پلیس در تظاهرات ماندالای، دومین شهر بزرگ این کشور، علیه کودتایِ اول فوریه صورت گرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

میانمار: ادامه اعتراض مردم در برابر رژه بزرگ ارتش | DW | 27.03.2021کودتاگران میانمار با برگزاری رژه‌ای بزرگ قدرت خود را به نمایش گذاشتند. مخالفان حکومت نیز در سراسر کشور در اعتراض به ارتشیان به خیابان آمدند. در حملات سرکوبگرانه نظامیان بیش از ۵۰ نفر جان خود را از دست دادند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرمانده حکومت نظامی میانمار در روز ارتش بر «ادامه دموکراسی» تاکید کردفرمانده حکومت نظامی میانمار در روز ارتش بر «ادامه دموکراسی» تاکید کرد جزئیات بیشتر🔽 Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. ژنرال ! زرشک!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دست‌کم 12 هزار نفر در میانمار به‌دلیل حملات ارتش خانه‌های خود را ترک کردندبر اثر حملات هوایی ارتش میانمار به مناطق مسکونی در ایالت کارن حداقل 12 هزار نفر وادار به ترک منازل خود شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کودتا در میانمار؛ ارتش برای تحویل هر جنازه‌ ۸۵ دلار می‌گیرددر دور تازه خشونت‌ها در میانمار، شهر باگو در این کشور صحنه حملات نیروهای نظامی و امنیتی به معترضان بود. دارید مزنه جدید رو به ج.ا میدید؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »