دو پلیس افغان در درگیری با طالبان کشته شدند

02/06/1399 07:54:00 ب.ظ

طی درگیری نیروهای امنیتی افغانستان و شبه نظامیان طالبان در جنوب این کشور دو پلیس کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

طی درگیری نیروهای امنیتی افغانستان و شبه نظامیان طالبان در جنوب این کشور دو پلیس کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی 23.08.

2020 کابل/خبرگزاری آناتولی جمال ناصر باریکزی، سخنگوی پلیس استان (ولایت) قندهار افغانستان در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در پی حمله طالبان به یک پاسگاه پلیس در شهرستان اسپین‌بولداق استان قندهار و درگیری به وجود آمده 2 پلیس جان خود را از دست دادند.

به گفته سخنگوی پلیس قندهار، در این درگیری دو پلیس دیگر نیز زخمی شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

رئیس پلیس تهران: مجرمان جری‌تر و وقیح‌تر شدند- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimرئیس پلیس تهران گفت: به نظر می‌رسد مجرمان جری‌تر و وقیح‌تر شدند، خیلی بی‌تعارف می‌گویم مجرمان باید هزینه بیشتری بدهند و توقع ما از عزیزان ایثارگر دستگاه قضائی این است که قدری قاطع‌تر با این افراد برخورد کنند.

پلیس اسپانیا دو شبکه قاچاق مهاجر به فرانسه را کشف و متلاشی کردپلیس اسپانیا تخمین می‌زند که صدها مهاجر غیرقانونی تاکنون با توسل جستن به این دو شبکه از مرز این کشور با فرانسه عبور کرده و سازمان‌دهندگان این اقدام خلاف قانون نیز به این واسطه منافع مادی زیادی عایدشان شده است.

افزایش ناامنی در کابل؛ فرمانده پلیس برکنار شد - BBC News فارسیوزارت داخله اعلام کرده که امان لله واحدی، فرمانده پلیس شهر کابل از وظیفه‌اش برکنار شده است. این وزارتخانه درباره علت برکناری او جزئیاتی ارائه نکرده است. در روزهای اخیر کابل شاهد انفجار مین‌های مغناطیسی بود و همچنین در صد و یکمین سالروز استقلال این کشور نیز ۱۴ موشک به داخل شهر شیلیک شد.

ادهانوم: امیدواریم پاندمی کرونا در کمتر از دو سال پایان یابددبیرکل سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد امیدواریم پاندمی کرونا در مدت زمانی کمتر از دو سال پایان یابد. - خبرگزاری آناتولی

وکلای ترکیه: جان دو وکیل زندانی در خطر است؛ آزادشان کنید | DW | 22.08.2020چندین تشکل وکلای ترکیه با اشاره به 'وضعیت بحرانی' دو وکیل زندانی فعال در حوزه‌های حقوق بشری که ۲۰۰ روز است در اعتصاب غذا به‌سر می‌برند، خواستار آزادی هر چه سریع‌تر آن‌ها شده‌اند.

دو بار محاکمه و هفت سال زندان برای راه‌اندازی گروه بهائی در تلگرام