دو نقاشی رنگ و روغن ۳۵۰ ساله در زباله‌دان یافت شدند | DW | 19.06.2021

29/03/1400 10:27 ب.ظ

مردی دو نقاشی رنگ روغن با قدمتی حدود ۳۵۰ سال را در زباله‌دان پارکینگی کنار اتوبان پیدا کرد. او آنها را تحویل پلیس شهر کلن داد. پلیس در حال تحقیق درباره این معماست که چرا این نقاشی‌ها به زباله‌دان انداخته شده‌اند؟

پلیس شهر کلن روز جمعه ۱۹ ژوئن خبر داد که مردی دو نقاشی قدیمی را به آنها تحویل داده است. او این آثار را روز سه‌شنبه گذشته در محل پارک اتوموبیل‌ها در امتداد اتوبان در ایالت بایرن پیدا کرده بود.یکی از تصاویر،"پرتره یک پسر"، نقاشی ساموئل ون هوگستراتن، دانش‌آموز رامبراند، در قرن هفدهم میلادی است.

یکی از تصاویر،"پرتره یک پسر"، نقاشی ساموئل ون هوگستراتن، دانش‌آموز رامبراند، در قرن هفدهم میلادی است. دیگری با عنوان"خنده خودنگاره" در سال ۱۶۶۵ توسط پیترو بلوتی، نقاش ایتالیایی کشیده شده است. کارشناسان گفته‌اند که پس از ارزیابی‌های اولیه به این نتیجه رسیده‌اند که هر دو اثر احتمالا آثار اصلی هستند.

ادامه مطلب:
dw_persian »

دو مامور پلیس در حمله افراد ناشناس در کابل کشته شدندفرمانده پلیس کابل از کشته شدن 2 نیروی امنیتی در حمله مسلحانه افراد ناشناس در شهرستان پغمان این ولایت خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

پلیس ایتالیا در یک قایق تفریحی ۶ تن حشیش پیدا کردبنا به اعلام پلیس ایتالیا هر سه سرنشین این قایق تفریحی که اتباع بلغارستان هستند بازداشت شده‌اند. تو قایق جدی قاچاق چقدر مواد پیدا می‌شه یعنی؟ عجب جنسی به دام افتاده بخدا ما درطول دوسال دوازده تن تریاک وحشیش وهرویین از قاچاقچیان مسلح به سلاح های مثل تیربار گرینوف با هزاران فشنگ ده ها سلاح کلاش وهزاران تیر وتعدادی نارنجک وارپی جی کشف کردیم درجه وتشویق آنرا به سرهنگ قادر کریمی که پارتی داشت دادند ومن رابدون شغل بعد از سی

پلیس خوزستان: یک محموله سلاح جنگی در منطقه هورالعظیم کشف شد

زاکانی: بالارفتن مشارکت در انتخابات امکان ریشه‌کنی فساد و فقر را فراهم می‌کندکاندیدای مستعفی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: هر چقدر مشارکت در انتخابات بالاتر برود امکان ریشه کنی فساد و فقر و تبعیض از جامعه بیشتر می شود.

زاکانی پیروزی حجت‌الاسلام رئیسی در انتخابات را تبریک گفت- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimزاکانی پیروزی رئیسی را تبریک گفت امیدوارم از هم اکنون، ثانیه‌ها و دقایق رئیس‌جمهور منتخب صرف تکمیل برنامه‌ریزی‌ها برای تشکیل دولتی قوی، بر محور شایستگان و متوجه نسبت به محرومان جامعه شود وزارت کشور رو یادتون نره که به من بدید

عبدالله عبدالله: استقرار نیروهای ترکیه در فرودگاه کابل را مهم می‌دانمرئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان در گفتگو با آناتولی تاکید کرد که تامین امنیت فرودگاه کابل توسط نیروهای ترکیه حائز اهمیت است. - خبرگزاری آناتولی

پلیس شهر کلن روز جمعه ۱۹ ژوئن خبر داد که مردی دو نقاشی قدیمی را به آنها تحویل داده است. او این آثار را روز سه‌شنبه گذشته در محل پارک اتوموبیل‌ها در امتداد اتوبان در ایالت بایرن پیدا کرده بود.

یکی از تصاویر،"پرتره یک پسر"، نقاشی ساموئل ون هوگستراتن، دانش‌آموز رامبراند، در قرن هفدهم میلادی است.

دیگری با عنوان"خنده خودنگاره" در سال ۱۶۶۵ توسط پیترو بلوتی، نقاش ایتالیایی کشیده شده است.

کارشناسان گفته‌اند که پس از ارزیابی‌های اولیه به این نتیجه رسیده‌اند که هر دو اثر احتمالا آثار اصلی هستند.

پلیس کلن عکس‌های این آثار را منتشر کرده و شهروندان پرسیده است: «چه کسی این نقاشی‌ها را می‌شناسد یا می‌داند که چگونه آنها سر از سطل زباله درآورده‌اند؟»