دو فرد مشکوک به کرونا در بابل تحت مراقبت قرار گرفتند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

کرونا_در_بابل | دو فرد مشکوک به کرونا در بابل تحت مراقبت قرار گرفتند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دکتر مصطفی جوانیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : این دو فرد هم اکنون در قرنطینه قرار دارند و نمونه گیری از آنها در حال انجام است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل از دادن اطلاعات بیش از این در مورد بیماران مشکوک به کرونا در حوزه استحفاظی این دانشگاه خودداری کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اعلان موارد مشکوک مصداق تشویش اذهان عمومیه....اگر تست قطعی مثبت شد باید اعلان شه. مردم میدونند ویروس وارد کشور شده پس باید مراقب باشند...

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۱۲۲۲ مسافر مشکوک به ابتلا به بیماری کوید-۱۹ در کامبوج رها شده‌اندمشکل اصلی اینجا است که بیش از ۹۰۰ نفر از اعضای این گروه بزرگ مشکوک به حمل ویروس کرونا هم‌اکنون احتمالا در چهارگوشه جهان پراکنده‌اند. WTF?😡😱😱 چرا؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا به ایران رسید؛ آزمایش اولیه ۲ مورد مشکوک در قم مثبت استرئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت ایران گفت: «مراحل بعدی آزمایشات در حال انجام است و نتیجه قطعی آزمایشات نهایی این موارد، پس از مشخص شدن به اطلاع عموم خواهد رسید.» کشور قمِ ملا پرور امیدوارم تموم اون ملاها به کرونا مبتلا بشن و بگای سگ برن. از وقتی که کارم را در این دوره روحانی از دست دادم و بیکار شدم و شرمنده زن و بچه ام شدم، از صبح تا شب کارم شده دیدن این کلیپ (الهی کرونا بگیری مسعود بهنود) دور تا دور قم دیوار بکشن و قرنطینه کنن نذارن هیچ آخوندی پاشو به ((کشور ایران)) بذاره اسمش روی خودشه سانتی یه گوه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نتایج آزمایش اولیه ۲ مورد مشکوک ابتلا به کرونا در قم مثبت گزارش شده استتهران - ایرنا - رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: آزمایش اولیه بعمل آمده از نمونه‌های ارسالی مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا جدید، در دو مورد مثبت گزارش شده و آزمایشات بعدی برای بررسی قطعیت موضوع در حال انجام است و نتایج آن نیز به محض آماده شدن به اطلاع عموم خواهد رسید. ویروس_کرونا در قم | خبرنگار ایرنا کسب اطلاع کرد که بر خلاف شایعات،‌ دو فرد مشکوک به ابتلای ویروس کرونا در قم، جزو اتباع خارجی و پاکستانی نبوده و از شهروندان قمی هستند IranianForum امیدوارم که کرونا سری به حوزه تولید انگل هم بزنه تا مزایای طب اسلامی اثبات بشه...
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سوالات کرونایی را از ۱۹۰ بپرسید/مراقبت از موارد مشکوک در بخش‌های ایزولهروابط عمومی وزارت بهداشت: تاکنون مواردی که در قم مشکوک به کرونا بوده‌اند، در بخش‌های ایزوله تحت مراقبت قرار گرفته‌اند اگر مردم فعلا در تهران و قم درباره کرونا سوالی داشتند، می‌توانند با شماره تلفن ۱۹۰ داخلی شش تماس بگیرند خدا بخیر کنه با این مسئولینی که ما داریم منقرض نشیم جای تعجبه😑
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ثبت ۳ مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران؛ انتقال ۵ مورد مشکوک به تهرانثبت رسمی ۳ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ایران کرونا_در_ایران بروزرسانی خبر درباره شیوع ویروس کرونا در ایران را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید🔽 همش واسه اینه که رای_بی_رای پیروز شد یهویی از دیشب شروع شده کردنا گرفتن انگار دیروز از هواپیما پیاده شده اومده شب گرفتن ویروسو و مردن همیشه ما پیروزیم ما مردم👍👍👍🙋🙋 بهانه جدید صداسیما کرونا باعث شد شور انتخابات و کم کنه ویروس کرونا در ایران؛ شناسایی بیمار مشکوک در مترو باعث تخلیه ایستگاه شوش شد خبرها و گزارش‌ها درباره ویروس کرونا در ایران را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز بخوانید: مردم مورد جدید کجا بود ایران آزمایشگاه تشخیص ویروس عفونی نداره.بعد از مرگ جنازه کالبد شکافی میشه.از واکنش اجزای داخلی ریه ب وجود باکتری آلوده ب میکروب بیولوژی میفهمن کرونا داشته.بعدشم اون جنازه باید معدوم بشه ن مدفون.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس بیمارستانی در ووهان در اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت | DW | 18.02.2020بر اساس آمار منتشر شده تا کنون ۱۷۰۰ نفر از پزشکان و امدادگران در چین مبتلا به بیماری تنفسی کرونا شده‌اند. با مرگ رئیس بیمارستانی در ووهان، تعداد قربانیان این بیماری در بین پزشکان و امدادگراان به شش نفر رسیده است. هر روز بدتر میشه اوضاع Lies 💯 trying to shut down the World Globalist central bank and they do This to Try and Stop All Truth Chinese people are trying to get FREEDOM. Rise Up All.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »