دو فوتی و 23 مصدوم بر اثر زمین لرزه تهران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت که در زمین لرزه بامداد امروز دستکم دو تن جان خود را از دست داده و 23 نفر نیز مجروح شده اند. - خبرگزاری آناتولی

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت که در زمین لرزه بامداد امروز دستکم دو تن جان خود را از دست داده و 23 نفر نیز مجروح شده اند.منصور درجاتی، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت که در زمین لرزه بامداد امروز دستکم دو تن جان خود را از دست داده و 23 نفر نیز مجروح شده اند.

به گزارش رسانه های ایران، درجاتی با بیان اینکه زلزله تهران 2 فوتی و 23 مصدوم داشته است، اظهار کرد: از میان مصدومان 12 نفر مصدومیت‌ جدی نداشتند و 11 نفر مصدوم دیگر نیز پس از اعزام به مراکز درمانی ترخیص شده‌اند و هیچ کدام از مصدومان در حال حاضر بستری نیستند. وی درباره دو نفری که طی این زلزله جان خود را از دست داده اند نیز تصریح کرد: متاسفانه یک مرد 60 ساله حین فرار بر اثر تروما از ناحیه سر و یک زن 21 ساله بر اثر ایست قلبی، جان خود را از دست دادند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو کشته و ۲۳ مصدوم در زلزله بامداد امروز؛ اعلام آماده باش ۳ روزه در تهرانبه گفته یک مقام دولتی زلزله بامداد امروز در تهران، دماوند و کرج تاکنون ۲ کشته و ۲۳ مصدوم برجای گذاشته و رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران هم از احتمال آماده باش برای زلزله تا سه روز آینده خبر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بغداد: دو گذرگاه مرزی با ایران به زودی بازگشایی خواهند شدبغداد: دو گذرگاه مرزی با ایران به زودی بازگشایی خواهند شد رئیس گذرگاه‌های مرزی عراق: گذرگاه مرزی مندلی واقع در استان دیالی و زرباطیه در استان واسط به منظور انجام مبادلات تجاری با ایران بزودی بازگشایی خواهند شد. یاد باد شهرک مندلی یادِ بادها
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آزمون‌های دو وزارتخانه علوم و بهداشت تداخل ندارندسخنگوی سازمان سنجش: آزمون‌های دو وزارتخانه علوم و بهداشت تداخل ندارند نگرانی‌ها در این خصوص بی مورد است آزمون دکتری وزارت بهداشت بعد از آزمون وزارت علوم برگزار خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ضربه به دو تیم تروریستی در غرب و شمال غرب کشورسربازان گمنام امام زمان (عج) در ادارات کل آذربایجان و کردستان موفق شدند، دو تیم تروریستی وابسته به گروهک‌های تجزیه طلب که برای اقدامات ایذایی و تروریستی از اقلیم همسایه وارد کشور شده بودند را رصد و منهدم کنند تشکر و ممنون از سربازان گمنام امام زمان (ع) هههههه چ عجب نگفتید کار عربستان و برو بچە..سطحتون اومدە پایین رسید بە اقلیم!!! چرا انتقام قاسم_سلیمانی سردار کتلتها رو از آمریکا نمیگیرید؟! فارس سرباز گمنام امام زنان چقدر بی غیرته.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چه‌طور به کشته شدن دو شهروند ایرانی توسط نیروی نظامی ترکیه اعتراض کنیم؟miladpoureisa فقط همین مونده که به خاطر دوتا تروریست که تو کوهای برفی ،قاچاقی رفتن یه کشور دیگه و تو خاک اون کشور به هلاکت رسیدن، با ارتش کشور بزرگ همسایه ترکیه درگیر شیم.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت ۱۶ نفر به اتهام عضویت در دو تیم «تروریستی»مداح نیستند؟ واسه بازداشت و کشتن مخالفاشون دنبال بهونه بودند. که با کشته شدن پاسدارا بهونه هم جور شد.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »