دو غیرنظامی در حمله تروریستی در راس‌العین سوریه کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در شهر راس‌العین سوریه 2 غیرنظامی کشته و 7 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

25.02.2021در پی انفجار یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده در یک بازار مرغ فروشی در مرکز شهرستان رأس‌العین واقع در شمال سوریه٬ 2 غیرنظامی کشته و 7 تن دیگر نیز زخمی شدند.نیروهای امنیتی که به منظور تحقیقات به محل حادثه اعزام شدند، معتقدند این حمله از سوی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک صورت گرفته است.

گفتنی است ‌رأس‌العین با آغاز عملیات چشمه صلح در 12 اکتبر سال 2019 توسط ارتش ترکیه از لوث گروه‌های تروریستی پاکسازی شده است. گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ به طور مداوم از مناطق عین عیسی و تل التمر تحت اشغال خود به مناطق مسکونی در راس‌العین و تل‌ابیض تحت کنترل ارتش ملی سوریه حملات تروریستی انجام می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدگاه | محور مقاومت در سوریه در برابر اسرائیل در هم شکسته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. زارت خواهی دید یعنی محور شکسته اینقدر ترس داشت که جو بمبارانش کرد؟نکنه پمپئو با تمام مشنگیش راست گفت که امیدوارم بیابان رو بمباران نکرده باشند اسرائیل مگر وجود دارد ؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سوریه| کشورهای مخالف بشار اسد برای انتخابات پیش رو در سوریه چه تدارکی دیده‌اند؟با فرا رسیدن موعد انتخابات ریاست‌جمهوری در سوریه، شماری از کشورهایی که بیش از 10 سال است می‌کوشند تا بشار اسد را از کرسی ریاست‌جمهوری کشورش به پایین بکشند دوباره دست به کار شده‌اند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل کشته شدن 19 غیرنظامی در حمله فرانسه در مالی را تایید کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده سازمان ملل: ترکیه نقش مهمی در دستیابی به راه‌حلی در راستای خواسته‌های مردم سوریه داردنماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت که ترکیه به همراه دیگر بازیگران بزرگ جهانی نقش مهمی در دستیابی به راه‌حلی در راستای خواسته‌های مردم سوریه دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کشته شدن یک فرمانده سپاه ایرانی و محافظش در اثر انفجار مین در سوریهمنابع «دیدبان حقوق بشر سوریه»گزارش دادند، یک فرمانده ایرانی سپاه پاسداران، سه شنبه 16 مارس به همراه از همه ایرانیانی که به هر دلیل در سوریه مشغول نظامی گری هستند تقاضا می شود به خانه برگردند. دست از حمایت اسد بردارید. و به خانه، به آغوش ملت برگردید. از طرف یک هم وطن ایران دوست 🔴به پشمِ با شرف ها
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »