دو غیرنظامی در حمله تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک به شانلی‌اورفه جان باختند

11/10/2019 05:40:00 ب.ظ

پ.ک.ک/ی.پ.گ, چشمه صلح

دو غیرنظامی در حمله تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک به شانلی‌اورفه جان باختند

11.10.2019شانلی‌اورفه/ کمال کاراگوز/ خبرگزاری آناتولیدو شهروند ترکیه در شهر سوروچ استان شنلی‌اورفه بر اثر اصابت یک گلوله خمپاره که از سوی تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک در شمال سوریه شلیک شده است، جان خود را از دست دادند.بر اثر این حمله خمپاره‌ای تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک دو شهروند نیز زخمی شدند. همچنین سه گلوله خمپاره دیگر نیز به یک زمین خالی در شهر سوروچ سقوط کرده‌اند.

عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه برای جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرزهای جنوبی خود و بازگرداندن صلح و آرامش به منطقه همچنان ادامه دارد.تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک گاه گاهی مناطق مسکونی در مرز ترکیه با سوریه را هدف حملات خمپاره‌ای و توپخانه‌ای قرار می دهند. بر اثر این حملات تاکنون 12 غیرنظامی از جمله یک نوزاد 9 ماهه جان باختند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

دو کشته در حمله از جمله به کنیسه‌ای در آلماندر حمله ای مسلحانه در شهر هاله در شرق آلمان که 'یهودستیزانه' توصیف شده حداقل دو نفر کشته و دو نفر دیگر مجروح شده اند. تصور می شود که یک مظنون، که دستگیر شده، مردی را در یک کبابی و زنی را در یک کنیسه در آن نزدیکی کشته باشد. یوم کیپور روز توبه و عزاست نه جشن ایهاالناس چرا شاه دخترو کس داده؟ چرا دختر علی خامنه‌ای به سعید توسی کس داده؟ چرا اوباما رهبر کشور متخاصم ، به علی خامنه ای نامه فدایت شوم نوشته؟؟ چرا حسنک روحانی به تلفن اوباما حواب داده و به او روز خوش کفته؟ چرا ظریف مُصَوّر با جان کری همقدم شده و با هم فسنجان خوردند

با حمله یک فرد مسلح در روز مقدس یهودیان به کنیسه‌ای در شرق آلمان دو نفر کشته شدندیک فرد مسلح روز چهارشنبه ۱۷ مهر تلاش کرد به زور وارد کنیسه‌ای در شرق آلمان شود و وقتی موفق نشد، ضمن سردادن شعارهای ضدیهودی، اقدام به تیراندازی کرد و دو رهگذر را کشت. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، «ا نه به خشونت قومی و مذهبی

دو روستای دیگر در شمال سوریه از لوث تروریستها آزاد شد- خبرگزاری آناتولی

اسامی جان‌باختگان دو حادثه تصادف اتوبوس زائران ایرانی در عراقمفید مطوری از خرمشهر، معصومه رادپور، حمیده زارعی، زینب ذاکری زیارتی، رباب چمن آرا از هرمزگان جان‌باختگان حادثه تصادف اتوبوس زائران کربلا هستند این حادثه ۵۳ مصدوم دیگر به جای گذاشته است

اسامی 53 مصدوم دو حادثه تصادف اتوبوس‌های زائران ایرانی در عراقرئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان اسامی 53 مصدوم دو حادثه تصادف اتوبوس‌های حامل زائران ایرانی در خاک عراق که به بیمارستان‌های آبادان و خرمشهر منتقل شده‌اند را اعلام کرد. کو چرا به هلاکت ندسیده اند این حرامی ها.... اما پیاده روی مفت خورها امثال داستانی شده چقدر تصادف و مصدوم داره نکنه بکش بکش شده چیزی نمیگید 😁😂

پرزیدنت ترامپ با اشاره به حمله ترکیه به مناطق کردنشین سوریه: با دو طرف برای برون‌رفت از وضعیت فعلی صحبت کردیمدونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده ساعاتی پس از اعلام آغاز عملیات نظامی ترکیه در داخل سوریه گفت، ما با دو طرف صحبت کرده‌ایم و به رئیس جمهوری ترکیه گفته‌ایم چه حسی داریم و چه کاری برای برون‌رفت از ا ریدی آب هم قطع،ه! 👎👎👎👎

دو شهروند ترکیه در استان شانلی‌اورفه در پی اصابت گلوله خمپاره شلیک شده از سوی تروریست‌های ی.این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید Getty Images Image caption شاهدان عینی می گویند مهاجم با سلاح و مواد منفجره قصد داشت حاضران در مراسم یوم کیپور را هدف گیرد در حمله ای مسلحانه در شهر هاله در شرق آلمان که"یهودستیزانه" توصیف شده حداقل دو نفر کشته و دو نفر دیگر مجروح شده اند.نظرات بیشتر مهر ۱۷, ۱۳۹۸ آزیتا رفیع‌زاده، یکی از مدرسان مؤسسه آموزش عالی بهایی با پایان دوران محکومیت خود از زندان اوین آزاد شد لحظه آزادی آزیتا رفیع‌زاده، شهروند بهایی از زندان اوین آزیتا رفیع‌زاده، شهروند بهایی و یکی از مدرسان مؤسسه آموزش عالی بهایی که چهار سال پیش به اتهام «اقدام علیه امنیت کشور» زندانی شده بود، با سپری کردن دوران محکومیت خود از زندان اوین آزاد شد.10.

پ.گ/پ. شاهدان عینی در داخل کنیسه می گویند که مرد مهاجم سعی کرد به زور وارد ساختمان شود، جایی که ده ها نفر در یک مراسم یوم کیپور شرکت داشتند.ک. در زمان بازداشت این دو شهروند بهایی نیروهای امنیتی پس از تفتیش منزل تعدادی از وسایل شخصی از جمله کتاب، جزوه‌‌ها، سی‌دی‌ها، لپ‌تاپ و هارد کامپیوتر آنها را ضبط کردند.ک جان باختند. به گزارش"سایت اینتلیجنس" که بر گروه های افراطی نظارت دارد مهاجم یک دوربین ویدئویی به خود بسته بود و تصاویر حمله را به طور زنده در اینترنت پخش می کرد. 11.

10. هورست سیهوفر وزیر کشور آلمان این حمله را"یهودستیزانه" توصیف کرده است. به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، آزیتا رفیع‌زاده که مدرک کارشناسی ارشد خود در رشته مهندسی کامپیوتر در موسسه آموزش عالی بهایی (BIHE) کسب کرده، از سال ۱۳۸۱ همکاری خود را به عنوان مدرس رشته کامپیوتر در این موسسه آغاز کرده بود.2019 شانلی‌اورفه/ کمال کاراگوز/ خبرگزاری آناتولی دو شهروند ترکیه در شهر سوروچ استان شنلی‌اورفه بر اثر اصابت یک گلوله خمپاره که از سوی تروریست‌های ی.پ." جزییات بیشتر از حادثه حمله روز چهارشنبه ساعت ۱۲:۰۰ به وقت محلی روی داد.گ/پ. /**/ /**/ /**/ سی صفحه از گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا درباره آزادی مذهبی در جهان به ایران اختصاص دارد بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های حقوق بشری، سال جاری تعدادی از شهروندان بهایی به رقم گذراندن امتحانات ورودی دانشگاه، همچون سال‌های گذشته به بهانه‌های مختلفی از جمله «نقص در پرونده» و برخلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران از ورود به دانشگاه محروم شدند.ک..

ک در شمال سوریه شلیک شده است، جان خود را از دست دادند. بر اثر این حمله خمپاره‌ای تروریست‌های ی. /**/ /**/ /**/ تعداد دانش آموزان بهائی محروم از ثبت نام در دانشگاه به ۵۸ تن رسید چندی پیش نیز محسن حاجی‌میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، در حاشیه جلسه هیئت وزیران گفت که اگر دانش آموزان اظهار کنند که پیروان ادیان دیگری به جز ادیان رسمی کشور هستند و این اقدام آن‌ها به نوعی تبلیغ محسوب شود، تحصیل آن‌ها در مدارس ممنوع است.پ.گ/پ.ک. در بخش ایران گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا درباره آزادی مذهبی در جهان آمده است که، در ایران بهائیان از داشتن نهادهای آموزشی خود ممنوع هستند و دانشجویان بهایی از تحصیل در دانشگاه ها ممنوع شده اند و اگر دین آنها بعد از تحصیل معلوم شود، از دانشگاه اخراج می شوند.

ک دو شهروند نیز زخمی شدند. همچنین سه گلوله خمپاره دیگر نیز به یک زمین خالی در شهر سوروچ سقوط کرده‌اند. عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه برای جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرزهای جنوبی خود و بازگرداندن صلح و آرامش به منطقه همچنان ادامه دارد. تروریست‌های ی.پ.

گ/پ.ک.ک گاه گاهی مناطق مسکونی در مرز ترکیه با سوریه را هدف حملات خمپاره‌ای و توپخانه‌ای قرار می دهند. بر اثر این حملات تاکنون 12 غیرنظامی از جمله یک نوزاد 9 ماهه جان باختند. براساس اعلام وزارت دفاع ملی ترکیه شمار تروریست‌های پ.

ک.ک/پ.ی.د-ی.پ.

گ که از ابتدای عملیات چشمه صلح تاکنون از پای درآمدند، به 342 نفر رسیده است. لازم به ذکر است عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه در شرق فرات در 9 اکتبر با هدف جلوگیری از ایجاد کریدور تروریستی در مرز جنوبی کشور و بازگرداندن صلح و ثبات به منطقه آغاز شد. عملیات چشمه صلح نیروهای مسلح ترکیه مطابق با قوانین بین‌المللی و بر اساس حق ذاتی دفاع مشروع مقرر در ماده 51 منشور سازمان ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت این نهاد درباره مبارزه با تروریسم انجام می شود. .