دو عضو سپاه در سروآباد کشته شدند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو عضو سپاه پاسداران در یک درگیری مسلحانه در «سروآباد» استان کردستان کشته شدند. قرارگاه «حمزه سیدالشهدا» نیروی زمینی سپاه_پاسداران با اعلام این خبر نوشت این درگیری شب گذشته اطراف روستای «بلبر» منطقه «اورامان» از توابع «سروآباد» رخ داده است. اخبار_ایران

قرارگاه «حمزه سیدالشهدا»

نیروی زمینی سپاه پاسداران با اعلام این خبر نوشته که این درگیر شب گذشته اطراف روستای «بلبر» منطقه «اورامان» از توابع «سروآباد» رخ داده است. در این درگیری یک عضو سازمان بسیج، یکی از کارکنان بخشداری و یک نفر دیگر مورد هدف قرار گرفتند که منجر به مرگ دو تن و زخمی شدن یک نفر دیگر شد. خبرگزاری فارس هویت دو نفر کشته شده را جمال کریمی، فرمانده بسیج اورامان و محمد کرمی از نیروهای بسیج بخشداری اعلام کرده است.

سازمان حقوق بشری هه‌نگاو هم بروز این درگیری را تائید کرده و نوشته که در این درگیری دو عضو سپاه پاسداران زخمی شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرانسه پرواز خطوط چین را محدود کرد؛ پکن: منافع اقتصادی دو کشور در خطر استسفارت چین در فرانسه روز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای بر روی پایگاه اینترنتی رسمی خود از تصمیم پاریس مبنی بر محدود كردن پروازهای خطوط هوایی چینی به این کشور ابراز تاسف کرد و آن را اقدامی یک‌جانبه و به زیان منافع اقتصادی دو کشور تعبیر کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

'حکم اعدام دو تن از عوامل بمب‌گذاری سال ۸۹ در مهاباد' اجرا شد'حکم اعدام دو تن از عوامل بمب‌گذاری سال ۸۹ در مهاباد' اجرا شد دادگستری استان آذربایجان غربی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که 'حکم اعدام دو تن از عوامل اصلی بمب گذاری سال ۸۹ در شهرستان مهاباد'، امروز اجرا شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت دو نفر به‌دلیل ادعای بمب‌گذاری در پروازی که مجبور به فرود اضطراری شداین پرواز که کراکو به سمت دوبلین در حرکت بود، به دلیل دریافت هشدار بمب‌گذاری در لندن فرود اضطراری کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حکم اعدام دو نفر در ایران اجرا شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی‌ها نسبت به احتمال اعدام دو زندانی سیاسی کُرد در زندان ارومیه افزایش یافته استنگرانی‌ها نسبت به احتمال اعدام دو زندانی سیاسی کُرد در زندان ارومیه افزایش یافته است بنا بر گزارش سایت‌های مدافعان حقوق بشر،‌ تا این لحظه جسد این دو زندانی سیاسی به خانواد‌ه آنها تحویل داده نشده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حریق در دو منطقه صنعتی جنوب ایران؛ آتش‌سوزی گسترده لنج‌سازی بوشهر مهار شدچند مورد انفجار یا آتش‌سوزی طی هفته‌های گذشته در نقاط مختلف ایران گزارش شده است. انفجار در مجتمع غنی‌سازی نطنز یکی از این حوادث بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »