دو ستاره‌ تیم دوچرخه‌سواری اسکای از «تور دو فرانس» باز ماندند

29/05/1399 06:16 ب.ظ

تیم دوچرخه‌سواری اینئوس (اسکای سابق) که جمعی از بهترین رکابزنان دنیا را در اختیار دارد دو ستاره خود را در رقابت‌های «تور دو فرانس» امسال شرکت نمی‌دهد بیشتر بخوانید🔽

گفتنی است که فروم آخرین فصل خود را با تیم اینئوس سپری می‌کند و قرار است از سال آینده برای تیم اسرائیلی «استارت-آپ نیشن» رکاب بزند.

با توجه به اینکه توماس نیز در وضعیت مشابهی با فروم قرار دارد مسئولان تیم اینئوس ترجیح دادند این دو ستاره خود را در یکصد و هفتمن دوره از مسابقات تور دو فرانس در سال جاری شرکت ندهند..ام‌وی واکاشیو(MV Wakashio) که اواخر ژوئیه گذشته پس از برخورد با یک صخره مرجانی در سواحل جزیره موریس به گل نشسته بود، بعد از ظهر شنبه گذشته به دلیل برخورد امواج سهمگین به دو نیم شد. هر چند که پیشتر اعلام شده بود که محموله این نفت‌کش پیش از رخداد حادثه روز شنبه تخلیه شده ولی گزارش‌های اولیه از نشت ۹۰ تن نفت به آب‌های ساحلی جزیره موریس حکایت دارد..ام‌وی واکاشیو(MV Wakashio) که اواخر ژوئیه گذشته پس از برخورد با یک صخره مرجانی در سواحل جزیره موریس به گل نشسته بود، بعد از ظهر شنبه گذشته به دلیل برخورد امواج سهمگین به دو نیم شد. گزارش‌های اولیه از نشت ۹۰ تن سوخت به آب‌های ساحلی جزیره موریس حکایت دارد..شرکت هواپیمایی ترکیه از جمله ترکیش ایرلاین اعلام کردند که از اوایل سپتامبر پروازهای خود را به ۵ شهر ایران از جمله تهران، تبریز، شیراز، مشهد و اصفهان و شهر مزارشریف افغانستان دوباره آغاز خواهند کرد..

اینئوس در مسابقات این فصل «تور دو فرانسه» بیشتر به ایگال برنال کلمبیایی امید بسته که سال گذشته به عنوان نخستین رکابزن اهل آمریکای لاتین فاتح این مسابقات شده بود...

ادامه مطلب:
euronews_pe »

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن کشتی ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.

پروازهای ترکیه به ایران و افغانستان از دو هفته دیگر از سرگرفته می‌شودپروازهای شرکت‌های هواپیمایی ترکیه به ایران و افغانستان از ابتدای سپتامبر(یازدهم شهریور) از سر گرفته می‌شود.

اعتراض روزنامه‌نگاران به شکایت مجلس از دو روزنامه‌نگار

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

دو نوبته شدن معاملات بورس خطرناک است/ بازار اول به بازار دوم تقلب می‌رساند/ «شاپور محمدی» مقصر استرییس کانون کارگزاران اظهار داشت: بازار اول می‌تواند به بازار دوم سیگنال بدهد. اگر در بازار اول شاهد یکسری اتفاقاتی باشیم دیگر در بازار دوم مساله حل شده است به این معنا که می‌دانیم که اگر در بازار اول همه در صف خرید هستند همین اتفاق در بازار دوم رخ می‌دهد. اگر در بازار اول صف فروش باشد دیگر برای بازار دوم تحلیلی نیاز نیست و می‌دانیم که در نوبت دوم همه سهام در صف فروش خواهند بود.