دو سوم زنان در ارتش انگلیس مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنا به گزارش پارلمان انگلیس ارتش در «محافظت از سربازان زن» ناموفق عمل کرده و تقریبا دو سوم آنها مورد «آزار و اذیت جنسی و تبعیض» قرار گرفته‌اند. - خبرگزاری آناتولی

بنا به گزارش پارلمان انگلیس ارتش در «محافظت از سربازان زن» ناموفق عمل کرده و تقریبا دو سوم آنها مورد «آزار و اذیت جنسی و تبعیض» قرار گرفته‌اند.کمیته فرعی پارلمان انگلیس یکی از «مهم‌ترین تحقیقات» خود پیرامون نحوه برخورد با زنان در نیروهای مسلح این کشور را انجام داد.بنا به اعلام 62 درصد از این افراد، آنها تجارب خود در ارتش را به نمایندگان مجلس در این کمیته انتقال داده و شاهد «رفتارهای غیرقابل قبول» از سوی آنها بوده‌اند.

برخی از زنان درباره چگونگی آزار و اذیت به دلیل امتناع از رفتارهای جنسی امتناع گفته‌اند که شاهد حملات گروه‌های مرد به سایر دوستان زن خود بوده‌اند، اما از گزارش کردن آنها ترسیده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو ناو ارتش ایران در رژه نیروی دریایی روسیه شرکت می‌کنند♦ ناو سهند که وارد بندر سنت پترزبورگ شده، قرار است به عنوان نماینده نیروی دریایی ارتش ایران در رژه نیروی دریایی روسیه شرکت کند. یکشنبه سوم مرداد سالروز تشکیل نیروی دریایی روسیه است. ⬇ بیشتر بخوانید: روسیه شاید خیلی دلش بخواد که یه ناتو شرقی قوی بسازه که البته نیروهای دریایی همسو و ساکن در مدیترانه خیلی کمه از ترس کیونشون مسیر ونزوئلا رو به روسیه تغییر دادن نه_به_جمهوري_اسلامي قیام_تا_سرنگونی روز تشکیل نیروی دریائی روسیه مبارک باد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران در روز سوم المپیک؛ دیدار دوباره با کیمیا علیزادهشیوع کرونا در شهر کنگان بحدی است که بیمارستان ان دیگر ظرفیت پذیرش بیمار را ندارد. در ضمن اینترنت کنگان هم قطع و وصل می‌شود. جمعیت کنگان در زمان شاه عمدتا عربهای سنی مذهب بودند اما با سیاستهای تبعیض آمیز اخوندی بیش از ۸۰ درصد عربهای کنگان به امارات مهاجرت کردند مدال ننگ سپاهی و تیر خلاص زن کثیف‼️😪
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

از تکواندو تا قایقرانی و بسکتبال؛ عملکرد ورزشکاران ایرانی در روز سوم المپیک | DW | 25.07.2021روز سوم بازی‌های المپیک تابستانی توکیو، روزی پُرهیجان و بدون کسب مدال برای ورزشکاران ایرانی در این رقابت‌ها بود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وازکتومی یا کاندوم؛ راهکارهای جدید دانشمندان برای پایان دادن به این دو راهی چیست؟محققان با توجه به علاقه روزافزون مردان به استفاده از روش‌های متنوع ضدبارداری در تلاش برای ارائه گزینه‌های بیشتر هستند؛ گزینه‌هایی که هم حاوی روش‌های هورمونی و هم راهکارهای غیر هورمونی هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آیا طالبان امروز با دو دهه قبل فرق دارد؟IiiHiwa میرید باهاشون مصاحبه میکنید؟!!! باید بهش میگفتید شما قاتلید کاری جز کشتن بلد نیستید قاتل همان قاتل و خر همان خر است. پالان عوض کردن، سرشت خر و خر بودن او را تغییر نمیدهد. وقتی رفتید مصاحبه کردید، بپرسید بر اساس کلام قانون اینگونه چوب بر سر زنان میزنند؟؟؟؟؟ البته اگر جراتش را داشتید!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تیراندازی ارمنستان به مواضع آذربایجان در منطقه مرزینظامیان ارمنستان مواضع ارتش آذربایجان در مرز دو کشور را هدف قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »