دو ستاره زن مشهور مسابقات «یو اف سی» به مصاف هم می‌روند

15/03/1399 07:56 ب.ظ

دو ستاره زن مشهور مسابقات «یو اف سی» به مصاف هم می‌روند این دو قهرمان از کارنامه حرفه ای درخشانی برخوردارند و در ماه‌های اخیر پیروزی های قابل توجهی کسب کرده‌اند. به همین دلیل رویارویی آنها در قفس، یکی از رویدادهای مهم «یو اف سی ۲۵۰» محسوب می شود.

صدای آمریکا یک سازمان بینالمللی خبری و رسانهای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اشتراک در Facebook اشتراک در Telegram دیدگاه‌ها مسابقات «یو اف سی» در روزهای پایانی هفته با برگزاری چند مبارزه حساس و هیجان‌انگیز در شهر لاس وگاس ادامه خواهد داشت.

این دومین دور‌ از این رقابت‌ها است که در دوران شیوع ویروس کرونا و بدون حضور تماشاگر در سالن «اپکس» برگزار می‌شود.

در یکی از مهم‌ترین مبارزات و در یکی از شاخه‌های سبک‌وزن زنان، آماندا نونس، مدافع عنوان قهرمانی، به مصاف فلیشیا اسپنسر می‌رود. این دو قهرمان از کارنامه حرفه ای درخشانی برخوردارند و در ماه‌های اخیر پیروزی های قابل توجهی کسب کرده‌اند. به همین دلیل رویارویی آنها در قفس، یکی از رویدادهای مهم «یو اف سی ۲۵۰» محسوب می شود.

آماندا نونس ۳۲ ساله اهل برزیل است، سبکی تهاجمی در مبارزه دارد، ‌و صاحب ۱۹ پیروزی و ۴ شکست است. فلیشیا اسپنسر۲۹ ساله اهل کانادا است، به شیوه «جوجیتسوی برزیلی» مبارزه می کند، و صاحب ۸ پیروزی و یک شکست است. headtopics.com

آماندا یونس یکی از چهره های محبوب این رقابتها است و طرفداران زیادی دارد، به عقیده اکثر کارشناسان، او با موفقیت از عنوان قهرمانی خود دفاع می کند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

گلخانه‌های کوچک دو نفره؛ ایده رستورانی در آمستردام در روزهای کروناییرستورانهای هلند بر اساس مقررات جدید اجازه دارند تا ۳۰ مشتری را در داخل رستوران و به شرط رعایت فاصله یک و نیم متری از همدیگر بپذیرند اما در تراس و فضای بیرونی محدودیت پذیرش مشتری ندارند.

سکونت دو میلیون نفر در بافت فرسوده تهران

تاکید جوزپ بورل بر راه حل دو کشور در نشست جمع‌آوری کمک برای فلسطینکشورهای اتحادیه اروپا سالانه حدود ۶۶۰ میلیون یورو به «مردم فلسطین» کمک مالی می‌کنند. kickexcom KickEcosystem

اسرائيل دو موشک بالیستیک تازه آزمایش کرد | DW | 03.06.2020اسرائیل از آزمایش موفقیت‌آمیز دو موشک بالیستیک تازه در دریای مدیترانه خبر داده است. بنیامین نتانیاهو گفته است که دولت اسرائيل در دوران پاندمی کرونا نیز در انجام وظیفه حمایت از شهروندان خود کوشا خواهد بود. امیدوارم همشون بخورن به مقر سپاه قدس. البته نمادین یکی شون هم بخوره به بیت ، هرچند اون روانپریش جن باز از دیماه از اونجا متواریه به بقیه سوراخ موش هاش. بچه شدی بادباک بوده اسرائیل غاصب مفسد فی الارض و دشمن خداست و نابودی مفسد فی الارض، سنت الهی است.

وقوع هشت آتش‌سوزی در ایران طی دو هفته؛ سه آتش‌سوزی «عمدی» در تهراندر دو هفته گذشته ۸ آتش‌سوزی در نقاط مختلف ایران رخ داده که سه مورد آن «عمدی» اعلام شده است. تجربه نشان داده هر جا خرابکاری سیستماتیکی در کشور رخ داده، نشان سپاه هم اونجا وجود داشته !!

آتش‌سوزی در پلایشگاه تهران؛‌ دو نفر کشته و زخمی شدندرئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران اعلام کرد که در اثر وقوع حریق در پالایشگاه تهران یک تن کشته و یک نفر مصدوم شده است. - خبرگزاری آناتولی کارگران به جان آمده حالا به فاز خرابکاری رو آورده اند. دمشان گرم