دو رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا: فاصله گرفتن از حقیقت، بزرگترین مشکل پیش رو است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دو رئیس سابقه سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده، سی‌آی‌ای در نشستی که به شکل مجازی برگزار شد، از فاصله گرفتن از حقیقت به عنوان بزرگترین مشکل در چهار سال گذشته در آمریکا یاد کردند.

مایکل هایدن در این گفت‌وگوی مجازی که شامگاه سه‌شنبه هفتم بهمن از سوی مرکز هایدن در دانشگاه جورج میسون برگزار شد، در پاسخ به این که آیا با پایان چهار سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ، دیگر باید نگرانی را کنار بگذاریم، گفت: ما باید به حقیقت دسترسی داشته باشیم. ما در چهار سال گذشته از حقیقت فاصله گرفته و آن را نداشتیم و مشکل همین است.

مایکل مورل، دیگر رئیس سابق سی‌آی‌ای هم در ادامه افزود: من هم به طور کامل موافق هستم و این مسئله هنوز حل نشده است. حدود ۱۶۰ عضو مجلس نمایندگان پس از حادثه یورش به کنگره، رای دادند که تایید پیروزی جو بایدن انجام نشود. من فکر نمی‌کنم به پایان این بحران رسیده باشیم. اختلافات سیاسی در این کشور عمیق هستند و حقیقت، کماکان قربانی این اختلافات سیاسی می‌ماند که برای من بسیار مسئله‌ای ترسناک است.

مایکل مورل در فاصله سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ رئیس سی‌آی‌ای بود و مایکل هایدن در فاصله سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹، ریاست سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا را برعهده داشت. اجرای این نشست بر عهده لری فایفر بود.جیسون رضاییان، نویسنده بخش دیدگاه های جهانی در «واشنگتن پست»، خبرنگار واشنگتن پست در تهران طی سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ که ۵۴۴ روز تا ژانویه ۲۰۱۶ ناعادلانه در ایران زندانی بود، در یادداشتی در این روزنامه به دولت جو بایدن توصیه های کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حقیقت برای شما غربی ها مگه معنا داره کلمه فراموش شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دو حمله انفجاری در کابل؛ دو کشته و دو زخمی برجای گذاشتمقام‌های امنیتی افغانستان تایید کردند، در نتیجه دو حمله انفجاری بامداد شنبه 20 فوریه در شهر کابل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 استرئیس سازمان جهانی بهداشت: ترکیه یکی از قهرمانان بزرگ سال 2021 که به عنوان سال بین المللی کارکنان بخش بهداشت نامگذاری شده، است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرونده عیسی شریفی با نظر رئیس قوه قضاییه به سازمان قضایی نیروهای مسلح ارجاع شده استمحمدجواد حق‌شناس در نامه‌ای به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سوالاتی درباره پرونده عیسی شریفی مطرح کرد و با توجه به قطعی شدن «محکومیت مربوط به آقای عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران در سال‌های 86 تا 96 جناب آقای محمدباقر قالیباف شهردار وقت تهران» خواستار پاسخ به این سوالات شد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: بن‌بست برجام درحال شکسته شدن استعلی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که بن بست برجام درحال شکسته شدن است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس سازمان ملی استاندارد با حکم روحانی تغییر کرد- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimاستاندار خوزستان رئیس سازمان ملی استاندارد شد رئیس‌جمهور در حکمی «غلامرضا_شریعتی» را به عنوان «رئیس سازمان ملی استاندارد ایران» جایگزین «نیره پیروزبخت» کرد این انتصاب استصوابی را به مردم عزیز ایران تسلیت عرض میکنم هرچی بی خاصیت تر پست و مقام بهتر فاتحه🤦‍♂️
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »