دو داعشی خود را در مسجدی در عراق منفجر کردند

15/02/1399 02:41 ب.ظ

دو عامل انتحاری داعشی پس از محاصره شدن توسط نیروهای امنیتی عراق در مسجدی در استان الانبار این کشور خود را منفجر کردند. - خبرگزاری آناتولی

دو عامل انتحاری داعشی پس از محاصره شدن توسط نیروهای امنیتی عراق در مسجدی در استان الانبار این کشور خود را منفجر کردند. - خبرگزاری آناتولی 04.05.

2020 الانبار/سليمان القبيسی/خبرگزاری آناتولی سرلشکر قاسم المحمدی، فرمانده عملیات الجزیره ارتش عراق، امروز در گفتگو با خبرنگار آناتولی گفت: نیروهای قبایل سنی این کشور دو فرد انتحاری از گروه تروریستی داعش را در یک مسجد روستای «المدهم» شهر حدیثه استان الانبار محاصره کردند.

وی همچنین افزود: تروریست ها پس از محاصره شدن بمب‌های همراه خود را منفجر کرده و به هلاکت رسیدند. مسجد بطور کامل تخریب شده و کسی از نیروهای عراقی یا غیرنظامیان آسیب ندیده اند. استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و منطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

ممنوعیت تردد در هند دو هفته دیگر تمدید شد | DW | 02.05.2020جمعیت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیونی هند باید دو هفته دیگر محدودیت‌ها را تحمل کند. کسب و کارهای کوچک و متوسط که یک چهارم اقتصاد هند را تشکیل می‌دهند، به دولت فشار می‌آورند. مناطق سفید از مقررات سخت‌گیرانه مستثنی هستند.

کاهش آمار قربانیان کرونا در ایران؛ ثبت موارد جدید در افغانستان و تاجیکستانآخرین داده‌ها درباره وضعیت شیوع ویروس جدید کرونا در ایران، افغانستان و تاجیکستان را در این مطلب بخوانید.

صدها پرتغالی در روز جهانی کارگر برغم قرنطینه در لیسبون گردهم آمدندشیوع ویروس کرونا امسال باعث شد تا شمار هزاران نفری که در این روز به خیابانها می آمدند به حدود پانصد نفر تقلیل یابد. اگه نارنگی بودن جمع نمیشدن، نارنگیا خوبن دروغگویان کمونیست در پرچم کارگری....این گونه بود که به حکومت روسیه رسیده وشوروی تشکیل دادند ودهن مردمو از دیکتاتوری سرویس کردند و کل پول ملت روسیه رو خودشان هاپولی میکردند وبرای ملت تعیین تکلیف میکردندچی بخورند چی بیاشامند

استقرار پنج هزار مامور پلیس آلمان در روز جهانی کارگر در برلین

آمار مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا از ۶۵ هزار گذشتدر آمریکا آمار مرگ در اثر ابتلا به ویروس کرونا از ۶۵ هزار نفر بالاتر رفته هرچند برخی کارشناسان می گویند که رقم واقعی می تواند خیلی بالاتر باشد. 'آخرین هشدار و یادآوری به تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک- تا هرکس که هلاک می‌شود براساس بینه هلاک شود و هرکس زنده می‌ماند بر اساس بینه زنده بماند.' امام ناصرمحمدیمانی ۱۳۹۹/۲/۹ه.ش. IslamicRepublicOfBBC نظر سنجی برای شما صورت گرفته توجه کنید

ابتلای بیش از ۱۰ هزار نفر در ۲۴ ساعت گذشته در روسیه به ویروس کرونادر ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ مورد مرگ ناشی از ویروس کووید-۱۹ در روسیه ثبت شده است.

دو عامل انتحاری داعشی پس از محاصره شدن توسط نیروهای امنیتی عراق در مسجدی در استان الانبار این کشور خود را منفجر کردند.

04.05.2020

الانبار/سليمان القبيسی/خبرگزاری آناتولی

سرلشکر قاسم المحمدی، فرمانده عملیات الجزیره ارتش عراق، امروز در گفتگو با خبرنگار آناتولی گفت: نیروهای قبایل سنی این کشور دو فرد انتحاری از گروه تروریستی داعش را در یک مسجد روستای «المدهم» شهر حدیثه استان الانبار محاصره کردند.

وی همچنین افزود: تروریست ها پس از محاصره شدن بمب‌های همراه خود را منفجر کرده و به هلاکت رسیدند. مسجد بطور کامل تخریب شده و کسی از نیروهای عراقی یا غیرنظامیان آسیب ندیده اند.

استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و منطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است.

گفتنی است داعش سال 2014 یک‌سوم خاک عراق را تصرف کرد، اما نیروهای این کشور با پشتیبانی ائتلاف بین المللی طی سه سال توانستند این مناطق را از سیطره گروه تروریستی مذکور آزاد کنند. با این وجود، سلول های خفته داعش هنوز در مناطق مختلف عراق حضور دارند.