دو خبرنگار دیگر در غزه کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با کشته شدن 2 خبرنگار دیگر در غزه شمار روزنامه‌نگاران کشته شده طی حملات اسرائیل به 140 تن افزایش یافت. - Anadolu Ajansı

با کشته شدن 2 خبرنگار دیگر در غزه شمار روزنامه‌نگاران کشته شده طی حملات اسرائیل به 140 تن افزایش یافت.با کشته شدن 2 خبرنگار طی یورش ارتش اسرائیل به بیمارستان شفا در شهر غزه، شمار روزنامه‌نگاران کشته شده در حملات اسرائیل به نوار غزه به 140 تن افزایش یافت.

دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در نوار غزه با انتشار بیانیه‌ای از کشته شدن محمد السید ابوصالح مجری رادیو «صدای قدس» و طارق السید ابوصالح، فعال رسانه‌های اجتماعی طی یورش ارتش اسرائیل به بیمارستان شفا خبر داد. بدین ترتیب شمار خبرنگاران کشته شده در حملات اسرائیل به نوار غزه از 7 اکتبر 2023 تاکنون به 140 تن افزایش یافت.

دفتر رسانه‌ای دولت فلسطین در نوار غزه تاکید کرده که هدف اسرائیل از کشتار خبرنگاران"ساکت کردن صدای فلسطینی‌ها و مخفی کردن حقایق جاری در غزه از دید مردم منطقه و جهان" عنوان کرده است. خبرگزاري آناتولي اخبار خود از طريق سامانه مدیریت خبر براي مشترکین رسانه‌ای ارسال و فقط بخشي از آنها را خلاصه و در وبسايت خود منتشر ميكند. بنابراين براي دريافت اخبار كامل ما، لطفا تماس گرفته و مشترك شويد!کشته شدن 176 پرسنل سازمان ملل در غزه طی 6 ماه گذشتهانگلستان خواهان تحقیق فوری کشته شدن کارکنان «آشپزخانه مرکزی جهانی» شد

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جنگ غزه؛ ماجرای دختر ۱۲ ساله‌ای که همه خانواده‌اش را در یک شب از دست دادداستان دلخراش یک دختر دوازده ساله در غزه که خانواده‌اش در یک شب کشته شدند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ویدیوها. تصاویری از لحظه انفجار در منطقه بلگورود روسیه در پی حمله نیروهای اوکراینیفرماندار منطقه بلوگورود در روسیه می‌گوید بر اثر گلوله‌باران نیروهای اوکراینی در این منطقه دو نفر کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ورود کمک‌های‌ انسانی به شمال غزه برای اولین بارخبرنگار الجزیره گزارش داد که کامیون‌های بارگیری شده با آرد علاوه بر خیابان صلاح الدین در شمال نوار غزه وارد منطقه میدان الکویت در مرکز شهر غزه شدند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

یک پلیس در درگیری مسلحانه با افراد ناشناس در سراوان کشته شدیک مأمور نیروی انتظامی در درگیری مسلحانه با افراد ناشناس در سراوان کشته و دو مأمور دیگر زخمی شدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کشتار اعضای تیم امدادی خارجی در نتیجه بمباران صهیونیست‌ها در دیرالبلحخبرنگار الجزیره از کشته شدن تعدادی تبعه خارجی در نتیجه بمباران خودروی سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی در دیرالبلح در مرکز نوار غزه، توسط رژیم صهیونیستی طی دوشنبه شب خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله هوایی اسرائيل به رفح؛ واشنگتن خواستار تجدید نظر در عملیات زمینی شدمقامات پزشکی فلسطینی اعلام کردند که ۱۴ تن در پی حملات هوایی اسرائیل در روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند، در شهر رفح در جنوب نوار غزه کشته شدند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »