دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

20/06/1400 05:35 ب.ظ

نیروهای مسلح ترکیه طی عملیات هوایی در منطقه آواشین در شمال عراق 2 تروریست پ.ک.ک را از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

نیروهای مسلح ترکیه طی عملیات هوایی در منطقه آواشین در شمال عراق 2 تروریست پ.ک.ک را از پای درآوردند. - خبرگزاری آناتولی 11.09.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه امروز با انتشار اطلاعیه‌ای در حساب رسمی این نهاد در توئیتر اعلام کرد: دو تروریست پ.ک.

ک که در حال تدارک اقدام تروریستی بودند، در عملیات هوایی در منطقه آواشین واقع در شمال عراق، شناسایی شده و از پای درآمدند.

بر این اساس، با احتساب دو تروریست فوق، امروز 11 تروریست در عملیات‌های ارتش ترکیه از پای درآمده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بازرسی از دو وزارتخانه در آلمان به ظن دست داشتن یک نهاد دولتی در پولشویی بانکیماموران قضایی آلمان وزارتخانه‌های دارایی و دادگستری این کشور را به ظن دست داشتن یک نهاد دولتی در پولشویی بانکی مورد بازرسی قرار دادند.

لاپید در مسکو: اسرائیل از خود در برابر ایران در سوریه دفاع می‌کندیائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل که برای دیدار وگفتگو با سرگئی لاوروف، همتای روس خود به مسکو سفر کرده است، گفت که تل آویو به دفاع از خود در برابر اقدامات ایران در سوریه ادامه می‌دهد.

شش تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدنددر عملیات نیروهای مسلح ترکیه در شمال عراق شش نفر از تروریست‌های پ.ک.ک از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

نه تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدنددر عملیات نیروهای مسلح ترکیه در شمال عراق 9 تروریست‌ پ.ک.ک از پای درآمدند. - خبرگزاری آناتولی

حمایت گروهی از زنان و دانشجویان افغان از طالبان در کابلگروهی از زنان و دانشجویان افغان در برنامه حمایت از گروه طالبان در سالن کنفرانس دانشگاه معارف کابل شرکت و سپس تظاهرات برپا کردند. - خبرگزاری آناتولی اکثر آنها خود طالبان مرد هستند با پوشش حجاب زنانه تشگیلات و حکومتی که برآمده ازعلوم بی منطق جاهلیت هفتگانه ی سنتی اعراب باشد چه در بساطش مدیر زن داشته باشد یا نداشته باشد هم تمام عملکردها و رویکردهاش مثل حکومت جاهلیت شئونیزم فارسی شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایران جاهلانه است و ضدبشر ضد زندگی ضد آفرینش طبیعت و پیشرفتست.

دختران افغان پس از فرار از سلطه طالبان رویای فوتبال را در ایتالیا دنبال می‌کنندسارا یکی از دختران افغانستانی به یورونیوز می‌گوید: «وضعیت فعلی در افغانستان به خصوص برای ما زنان و دختران ورزشکار و حتی برای عموم زنان افغان بسیار بد است و ما مجبور به ترک کشور شدیم.» واقعن که تکان دهنده است نسل امروزی وطن نسل 20 سال پیش نیست دختران شجاع این سر زمین فریاد عدالت خواهی میدهند و قیام سرتاسری میدهند این جوانان توسط طالبان وحشی در جاده های کابل و افغانستان شکنجه و لت کوب میشوند جزیات را در کلیب دنبال کنید شما آلمانی ها در ۲۰ سال جنایت آمریکا در ویرانی افغانستان سهیم هستید DoNotRecogniseTaliban