دو انفجار در افغانستان جان دو نفر را گرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بر اثر دو انفجار جداگانه در ولایت‌های هلمند و پکتیای افغانستان دو نفر جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی

04.10.2020حیات‌الله نظامی، سخنگوی فرماندهی پلیس پکتیا طی نشست خبری اعلام کرد که بمب‌ جاسازی شده در خودروی حاجی فضل، یکی از رهبران قبیله شکرخیل در جاده سالوخیل منفجر شده است.

از سوی دیگر عمر زواک، سخنگوی والی هلمند در جنوب افغانستان نیز اظهار داشت که بمب‌ به کار گذاشته شده در کنار جاده‌ای در شهر لشکرگاه در مرکز هلمند حین عبور نکیب‌الله، رئیس پلیس هفتمین منطقه این ولایت منفجر شده است.هنوز فرد یا گروهی مسئولیت این حملات را برعهده نگرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

طالبان طی دو هفته 650 حمله علیه غیرنظامیان در افغانستان انجام داده استسخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد که طالبان طی دو هفته اخیر بیش از 650 حمله علیه مردم این کشور انجام داده‌ است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو کارگر ترک گرفتار در شهر تحت سیطره حفتر نجات یافتند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دو کارمند دولتی طی حمله مسلحانه در کابل کشته شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اطمینان دارم همچون گذشته شاهد گسترش روزافزون مناسبات دوستانه و برادرانه میان دو کشور خواهیم بودرئیس جمهور در پیام تبریکی به شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر جدید کویت، ابراز اطمینان کرد که در سایه استمرار راه و منش رهبری حکیمانه وی، همچون گذشته شاهد گسترش روزافزون مناسبات دوستانه و برادرانه میان دو کشور و توسعه ثبات و امنیت در منطقه خواهیم بود. 👇این ادم باید به جرم تحریک برای نا امنی و ایجاد اغتشاشات و نا امن سازی جامعه و تحریک عده ای بر علیه یک عده دیگه مجازات و محاکمه بشه مصداق مفسدفی الارض داره چون باعث رهبری قتلها هم میتونه بشه تكرار تاريخ اين بار با امام خامنه اي رئیس جمهوری 💩 خورد. هیچکس رژیم آخوند رو نمیخواد، نه همسایه های ایران و نه خود مردم ایران. به فاضلاب تعلق دارین. یا با زبون خوش میرین، یا ایرانیان دونه دونه سردار داهاتی و آخوند رو از چراق برق آویزون میکنن-- عدل علی. پیمان_نوین
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت مجدد دو درویش گنابادی و انتقال آنها به زندان ایلامsalehehosini تقی مرادی مردزحمتکش ومهربان برای گرفتن کتابهایش درزندان در جریان بازداشت قبلی ۲۱روز درانفرادی اعتصاب غذاکرده بود زندانیان وفعالان که درشهرستانهای مرزی فعالیت میکنند ازهمه مظلومترن درحالیکه خطری که باآن مواجهن بسیاربزرگترازخطرفعالیت درنقاط دیگراست .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی خانواده نوید افکاری از سرنوشت دو برادر زندانی او
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »