دویچه وله 5 روزنامه‌نگار عرب را اخراج کرد

20/11/1400 09:58:00 ب.ظ

دویچه وله 5 روزنامه‌نگار عرب را اخراج کرد شبکه بین‌المللی دویچه وله (DW) تحت حمایت دولت آلمان، 5 روزنامه‌نگار عرب را به اتهام «استفاده از عبارات یهودی‌ستیزانه» اخراج کرد.

شبکه دویچه وله 5 روزنامه‌نگار عرب را به ادعای «استفاده از عبارات یهودی‌ستیزانه» اخراج کرد. - خبرگزاری آناتولی 09.02.

2022 برلین/ خبرگزاری آناتولی شبکه بین‌المللی دویچه وله (DW) تحت حمایت دولت آلمان، 5 روزنامه‌نگار عرب را به اتهام «استفاده از عبارات یهودی‌ستیزانه» اخراج کرد. مرام سالم، روزنامه‌نگار فلسطینی تبار دویچه وله در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرد که ناعادلانه اخراج شده است.

سالم با تاکید بر اینکه دویچه وله از او به عنوان «بز طلیعه» سوء استفاده کرده، نوشت: پست من محتوای یهودی‌ستیزی نداشت. این اقدام سلیقه‌ای از تناقضات داخلی مخرب و شایعات نادرست نشات می‌گیرد. سلیم همچنین از آغاز تحقیقات علیه خود خبر داده و گفت: آزادی بیان در اروپا یک توهم است.

این روزنامه‌نگار همچنین اعلام کرد که از دویچه وله شکایت خواهد کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

شهودها بدون مفاهیم کور هستند| محمدرضا تاجیک

یک به اقتضای شرایط، و در هنگامۀ رخداد 1401، تکاپو و فعالیت مفهومی، یا رخدادآگاهی از رهگذر تأمل در مفاهیم بنیادین و سویۀ دلالتی و کنشی آنان، برایم موضوعیتی دوباره (و البته متفاوت) یافت. سخت دل‌مشغول یافتن «مفاهیم بنیادینی» (کوزلک، مفاهیم بنیادین را بخش‌های گریزناپذیر و غیرقابل جایگزین از واژگان سیاسی و اجتماعی تعریف می‌کند که تعیین‌کننده هستند و باید از منظر تاریخی مورد مطالعه قرار گیرند) شدم که در فهم شرایط این رخداد نقشی اساسی داشتند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

جزئیات فروش عمارت شهرداران/ ملک ۱۵۴ میلیارد تومان فروخته شددر گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد: جزئیات فروش عمارت شهرداران/ ملک ۱۵۴ میلیارد تومان فروخته شد

آذربایجان هشت سرباز ارمنی را با میانجی‌گری فرانسه و اتحادیه اروپا آزاد کردالیزه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «آزادی زندانیان ارمنی بخشی از مجموعه اقدامات بشردوستانه و بازگرداندن اعتماد بین ارمنستان و آذربایجان برای تثبیت وضعیت در قفقاز جنوبی است». ظهر قاسم في حلمه عام 2015 ، أن المسلمين سيهتزون بشدة وسينتهي بهم الأمر في قتال بعضهم البعض ، إذا لم يؤمنوا بالأحلام. تتحول الكثير من أحلام قاسم الآن إلى حقيقة ، ويطلق عليه الكثير من المسلمين لقب الإمام المهدي.

بوریس جانسون برای نجات دولتش کابینه بریتانیا را ترمیم کردبوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا که به دلیل مجموعه‌ای از رسوایی‌ها به شدت تحت فشار قرار دارد روز سه‌شنبه با هدف جلب حمایت اعضای پارلمانی حزب محافظه‌کار کابینه خود را ترمیم کرد.

واکنش دولت ایران به دادگاه مردمی آبان: «به بریتانیا اعتراض کردیم»سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به برگزاری دادگاه بین‌المللی مردمی آبان در لندن آن را «نمایشی» خواند و تاکید کرد که ایران «اعتراضات جدی»

رئیس‌جمهور بلاروس: به سوریه سرباز اعزام نمی‌کنیمرئیس‌جمهور بلاروس: به سوریه سرباز اعزام نمی‌کنیم الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهور بلاروس در نشست شورای امنیت اعلام کرد که اخبار روسیه مبنی بر تصمیم‌مان در اعزام سرباز به سوریه «جعلی» است.

جسد خشکیده بر صندلی زن ایتالیایی دو سال پس از مرگش پیدا شدپلیس ایتالیا جسد خشکیده بر صندلی یک زن ۷۰ ساله را دو سال پس از مرگش پیدا کرد که پشت میزش نشسته بود. بخاطر اینکه اونجا بهشت خانوم هاست و خانواده خیلی اهمیت داره !