دوچرخه‌ ساز سنگالی از دوچرخه‌های قراضه اثر هنری می‌سازد

15/08/2019 01:54:00 ب.ظ

او از زمان بچگی قطعات دوچرخه را در اشکال هنری تجسم می‌ کرد.

هنر, بازیافت

🎥دوچرخه‌ساز سنگال ی از دوچرخه‌های قراضه اثر هنر ی می‌سازد بیشتر بخوانید:

او از زمان بچگی قطعات دوچرخه را در اشکال هنر ی تجسم می‌ کرد.

دوچرخه‌ساز سنگالی از دوچرخه‌های قراضه اثر هنری می‌سازدیک مرد ۵۵ ساله سنگالی با قطعات دوچرخه‌های قراضه آثار حجمی می‌سازد. میسا فال که اهل شهر سن‌لویی است، مانند پدرش از ابتدا دوچرخه‌سازی پیشه کرد. او از بچگی قطعات دوچرخه را در اشکال هنری تجسم می‌کرد و امروز در کارگاه خود با دوچرخه‌های اسقاطی آثار حجمی زیبایی می‌آفریند. کارهای او در همه جای شهر حضور دارند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

رونمایی از آثار هنری «علی مع‌الحق و الحق مع‌علی» + عکس- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimعلی مع‌الحق و الحق مع‌علی مجموعه آثار خوشنویسی و نقاشی «علی مع‌الحق و الحق مع‌علی» در آستانه حلول عید_غدیر توسط کانون هنر شیعی منتشر شد

خلیل‌الله فیروزی از بنیانگذاران کابل‌بانک 'به دستور غنی از زندان به خانه منتقل شد'بی‌بی‌سی به سندی دست یافته که نشان می‌دهد رئیس جمهوری افغانستان به تازگی و بعد از ارزیابی تعهدات مالی و وضعیت صحی خلیل‌الله فیروزی از سهامداران ا صلی کابل بانک، انتقال او را از زندان به خانه‌اش در کابل 'تحت شرایط خاص' منظور کرده ‌است.

بیش از ۸۰ درصد کار اربعین از طرف مردم انجام می‌شودوزیر کشور گفت: انسان‌ها به دنبال صلح و زندگی مسالمت آمیز هستند و در عین حال، مکاتبی که مدعی چنین موضوعاتی در جهان بودند الان با شکست مواجه شدند، و در نتیجه مادی گرایی نتوانسته به نیازهای جامعه بشری پاسخ دهد و تنها دین اسلام توانسته انسان ها را در این راه اغنا بخشد.

تبریز| عامل 55 درصد از طلاق‌های کشور از مواد مخدر است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimدبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، آمار آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر را برشمرد و گفت: 55 درصد طلاق، 77 درصد زندانیان و بسیاری از سرقت‌های خرد و قتل‌ها به اعتیاد ارتباط دارد، چراکه اعتیاد یک 'اَبَر آسیب' است و منشأ بسیاری از آسیب‌هاست.

قیمت کارخانه‌ای خودرو بیشتر از قیمت بازار شدقیمت کارخانه‌ای خودرو بیشتر از قیمت بازار شد در اتفاقی عجیب سه شرکت کرمان‌موتور، مدیران‌خودرو و گروه‌بهمن، قیمت کارخانه‌ای برخی محصولات خود را به نحوی افزایش داده‌اند که بین ۲.۵ تا ۷۳ میلیون تومان بیشتر از قیمت همین خودروها در بازار آزاد است.

کلانتری: با کمک ترکیه می‌توانیم دریاچه ارومیه را از خشکی نجات دهیم | DW | 13.08.2019رئیس سازمان محیط زیست اعلام کرد برای نجات دریاچه ارومیه با ترکیه به 'برخی تفاهمات' رسیده است و انتقال آب دریاچه وان به این دریاچه مشکلی ندارد. دویچه‌وله نظر یک کارشناس امور دریاچه ارومیه را در این باره پرسیده‌ است.

بدون شرح دوچرخه‌ساز سنگالی از دوچرخه‌های قراضه اثر هنری می‌سازد یک مرد ۵۵ ساله سنگالی با قطعات دوچرخه‌های قراضه آثار حجمی می‌سازد.به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ، در آستانه حلول عید باسعادت غدیر خم، مجموعه آثار خوشنویسی و نقاشی «علی مع الحق و الحق مع علی» با هنرمندی سیداحمد خوانساری و حسن روح‌الامین رونمایی شد.Image caption خلیل‌الله فیروزی در دادگاه در ۵ مارس ۲۰۱۳ منابع معتبر به بی‌بی‌سی گفته‌اند خلیل‌الله فیروزی، از سهامداران اصلی و متهم در پرونده کابل بانک از زندان به خانه‌اش منتقل شده ‌است.به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در افتتاحیه دومین همایش بین المللی فعالان اربعین حسینی که در کتابخانه مرکزی حرم مطهر امام رضا (ع) در مشهد مقدس برگزار شد، گفت: همه ما امروز توفیق داریم بعد از بیش از ۱۴ قرن دور هم جمع شویم و در مسیر زلال و شفاف حقیقت، یک خدمت جزئی انجام دهیم که اگر این خدمت از سر خلوص باشد جامعه از برکات آن بهره می شوند.

میسا فال که اهل شهر سن‌لویی است، مانند پدرش از ابتدا دوچرخه‌سازی پیشه کرد. او از بچگی قطعات دوچرخه را در اشکال هنری تجسم می‌کرد و امروز در کارگاه خود با دوچرخه‌های اسقاطی آثار حجمی زیبایی می‌آفریند. اثر دوم نیز توسط سیداحمد خوانساری به خط ثلث تحریر شده و نقاشی آن با تکنیک رنگ روغن توسط  حسن روح‌الامین انجام شده است. کارهای او در همه جای شهر حضور دارند. ارگ- بدهکاران کابل بانک مکلف به پرداخت بدهی-شان هستند بی‌بی‌سی به سندی دست یافته که نشان می‌دهد رئیس جمهوری افغانستان به تازگی و بعد از ارزیابی تعهدات مالی و وضعیت صحی آقای فیروزی، انتقال او را از زندان به خانه‌اش در کابل"تحت شرایط خاص" منظور کرده ‌است. مطالب بیشتر از بدون شرح .  مجموعه آثار «علی مع الحق و الحق مع علی» توسط کانون هنر شیعی منتشر شده است.