ویروس کرونا در ایران, دونالد ترامپ, تحریم‌های آمریکا علیه ایران

ویروس کرونا در ایران, دونالد ترامپ

دونالد ترامپ: ایران هیچ درخواستی برای لغو تحریم‌ها نداشته است

ترامپ: ایران درخواستی برای لغو تحریم‌ها نداشته؛ تنها کافیست با من تماس بگیرند جزئیات بیشتر🔽

03/04/2020 10:40:00 ق.ظ

ترامپ: ایران درخواستی برای لغو تحریم‌ها نداشته؛ تنها کافیست با من تماس بگیرند جزئیات بیشتر🔽

رئيس جمهوری آمریکا می‌گوید اگر ایران درخواستی برای لغو تحریم‌ها دارد می‌تواند با واشنگتن تماس بگیرد تا کمک‌های پزشکی به تهران ارسال شود.

رئيس جمهوری آمریکا می‌گوید ایران هیچ درخواستی برای کاهش تحریم‌ها نداشته تا اجازه داده شود تجهیزات پزشکی به تهران ارسال شود.دونالد ترامپ، در کنفرانس خبری خود در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال کاهش تحریم‌های ایران گفت: «ایران درخواستی برای کاهش تحریم‌ها مطرح نکرده است. ما می‌دانیم که تحریم‌ها ضربه بسیار سختی به اقتصاد و ارتش این کشور وارد کرده و آنها از ویروس کرونا نیز بسیار آسیب دیدند، اما آنها درخواستی برای کاهش تحریم‌ها نداشتند تا تجهیزات پزشکی برای آنها ارسال شود.»

پیشنهاد ختم روزانه قرآن در مجلس روحانی: به ‌زودی به شرایط قبل از کرونا برنخواهیم گشت | DW | 30.05.2020 پایگاه پ.ک.ک در کوه هره‌کول منهدم شد

رئيس جمهوری آمریکا همچنین با اشاره به اینکه مشکلی برای دیدار با مقامات ایران ندارد، افزود: «اگر ایرانی‌ها نیازمند کمک هستند، من هیچ مانعی برای دیدار با آنها در زمینه حل موضوع تحریم‌ها ندارم. ما توانایی ارسال کمک‌های پزشکی به آنها را داریم. تنها کافیست با ما تماس بگیرند.»

روحانی: فرصت برداشتن تحریم‌های ایران سپری شد، پمپئو: امکان بازنگری هستاین اظهارات دونالد ترامپ در حالی مطرح می‌شود که مقامات ایران بارها از جامعه جهانی خواسته بودند برای رفع تحریم‌های ایران به آمریکا فشار بیاورند.رئيس جمهوری ایران، پیشتر گفته بود: «آمریکا می‌توانست از کرونا به عنوان فرصتی برای کنار گذاتشن تحریم‌های ایران استفاده کند، بدون آنکه کسی واشنگتن را به عقب‌نشینی از سیاست‌هایش متهم کند.»

شیوع ویروس کرونا در هر دو کشور ایران و آمریکا وضعیت نگران‌کننده‌ای دارد. بیش از ۲۴۵ هزار نفر در ایالات متحده آمریکا به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند که از این جمع تا ظهر روز جمعه سوم آوریل، ۶ هزار و ۴۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند. در ایران هم طبق آمار رسمی بیش از ۵۰ هزار نفر آلوده ویروس کرونا شده‌اند و ۳ هزار و ۱۶۰ نفر بر اثر این بیماری فوت کرده‌اند.

ایران پیشتر پیشنهاد دونالد ترامپ برای ارسال پزشک به تهران را رد کرده بود و تنها خواستار لغو کلیه تحریم‌های واشنگتن علیه ایران شده بود. ادامه مطلب: euronews فارسی »

توی پفیوزی دست همه رو از پشت بستی زهی خیال باطل الوووووو دانی بوی منم حسن ، حالت خوبه ، ایوانکا اینا خوبن ؟ سلام برسون ! راستی یکم شلش کن بد خرابیم United States of America (USA) and allies, we don't need your 1 billion dollars any more. But please stop financing Pakistan for the production of terrorist and suciders and send them to Afghanistan to kill innocent Afghans.

از دیدار به تماس رسید If Iran wants something possible, then Mr. Trump, listen to the good news of Ayatollah Khamenei's gambling. این بشر خسته نمیشه تو این شرایط هم دست از جفنگیاتش برنمیداره. Zereshk بشین تا درخواست کمک کنند..کثافت مو زرد من نمیدونم اینو کی اجازه داده رئیس جمهور بشه مرتیکه مگه آرایشگاه زنونست اینهمه حرف خاله زنکی از تریبون ملی میزنی🤢

این چه کمکیه که باید زنگ بزنن ازش بخوان این کمک باید تو سرش بخوره وقتی میگه زنگ بزنن یعنی زنگ بزنن بهم التماس کنن کمک با طمع خفت بخوان اونم از کشوری که انقدر درگیر دشمنی با ایرانه که اصلا حالیش نیست ملت خودش چی میکشن نظام پزشکی درمان محور پدر آمریکا رو درمیاره یکی نیست بهش بگه موشک خورد به عین الاسد تو ضربه مغزی شدی؟

دمت گرررررررم فقط خودت پس مشکل ترامپ اینکه میخواهد رژیم اسلامی از خودش بخواهد تحریم را لغو کند پس دفاع از حقوق ایرانی‌ها در کار نیست این حرف ترامپ مزخرف است، چطوری باید خواهان لغو تحریم شوند؟ وزیر خارجه ایران هر روز توئیت می کند و خواهان لغو تحریم می شود. روحانی هم همینطور یعنی این حامی سرسخت حقوق بشر هشتاد و چند میلیون زن و کودک و پیر و جوان را عذاب میدهد چون منتظر یک تلفن از ایران است؟؟؟!!!

این ترامپ بود که اشتباه کرد و از برجام خارج شد، اوست که باید تماس بگیرد و غرامت بپردازد داداش ولمون میکنی یا نه... گیر کی افتادیم بقران. ادم خبیث، سر چی معامله میکنی... یابو به همین خیال باش ودیگر هیچ اخی. بچم عقده تماس گرفته گلو ظریف بدبخت پاره شد از بس که داد زد و توییت کرد خخخ اینا ک گفتی ایرانی نیستن ی مشت اشغالگرن و نباید بیش از این برایشان امکان جنایت و ویرانی کشور را فراهم کرد.

اگر ایران رسما تقاضا نکرد جنابعالی که روی کره زمین زندگی میکنی و میبینی که همه بشریت درگیر کرونا است پس اگر انسان هستی کینه و عداوت با مردم ایران را کنار بگذار و تحریمها را لغو کن. دولت امریکا ۴۰ سال است از هیچ کاری در مقابل ایران دریغ نکرده و هنوز هم دنبال میکند. هالیوود ی ترین رئیس جمهور آمریکا با اختلاف. فکر میکنه تو یکی از فیلم شخصیت های دنیای مارول هست. توهم کاپیتان آمریکا برداشتش. پنجشنبه صبح توییت میزنه و تهدید به حمله میکنه بعد از ظهر توییت میکنه تماس بگیرید در مذاکره بازه. چی میزنی خدایی ساقیت کیه. تکلیفت با خودت روشن نیست....

ایران دست به دامن پاکستان و بازیگرای هالیوود شده که پا در میونی کنن اینا مغرورن.. تو که فهمیده ای تحریما و بردار 😊 حرف مفت میزنه، میخواد بعدش فقط باهاش شوی تبلیغاتی راه بنداره. هرچند همینشم الان کار تبلیغاتیه شمارش چنده ؟ فرماندار نیویورک: فقط برای شش روز دستگاه‌های تنفس مصنوعی داریم! تا به غلط کردن نیفتن دست از سرشون برنمیداره😂🤣🤣👌

کمپین وزارت خارجه ایران برای لغو تحریم‌ها

مایک پمپئو: آمریکا برای واکنش نشان دادن به حملات تروریستی ایران در عراق آماده استمایک پمپئو: آمریکا برای واکنش نشان دادن به حملات تروریستی ایران در عراق آماده است آقای پمپئو در مورد حملات شبه‌نظامیان شیعه مورد حمایت ایران در عراق گفت: «ما همواره برای محافظت و دفاع از آمریکایی‌ها [به هرگونه حمله‌ای] واکنش نشان می‌دهیم.» درود بر شرفتون درود بر پومپئو مرد تنهای شب! آها بعد اونوقت تو خاک یه کشور دیگه چه گهی میخوری؟ آش میدن؟ خب تو اونجا چه غلطی میکنی وقتی مردمش نمیخوانت بعد گنده‌گ..زی هم میکنی ؟ ما هم مرزیم تو چیی؟

تجلیل سازمان بهداشت جهانی از ایران برای تشکیل بسیج ملی مقابله با کروناتجلیل سازمان بهداشت جهانی از ایران برای تشکیل بسیج ملی مقابله با کرونا وزیر بهداشت از تجلیل سازمان جهانی بهداشت از ایران برای برگزاری بسیج ملی مقابله با کرونا خبر داد اسگولتون کردن 😂😂😂😂😂😂😂😂چقدر خنده دار بود دروغ سيزده بدر گفته حتما

تنها احتمال رویارویی میان ایران و آمریکا، در عراق است/ ترامپ علیرغم انتقادها ابزار فشار بر ایران را رها نمی‌کند/ فشار بر ایران باعث عقب‌نشینی تهران نشده استاستاد روابط بین الملل دانشگاه ناتینگهام تاکید کرد که ترامپ ابزار فشار بر ایران را رها نمی‌کند و گفت: استراتژی ایالات متحده باعث نشده است که ایران عقب‌نشینی کند اما باعث تنش‌هایی شده است که یکی از این موارد کاهش تعهدات ایران و گزارش آژانس در مورد غنی‌سازی اورانیوم است.

واکنش جو بایدن به ادعای ترامپ درباره آمادگی برای کمک به ایران- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimواکنش جو بایدن به ادعای ترامپ درباره آمادگی برای کمک به ایران پیشنهاد این دولت [دولت ترامپ] برای ارائه کمک به ایران کافی نیست، مگر اینکه با گام‌های عملی برای تضمین اینکه آمریکا نمی‌خواهد این بحران رو به رشد [کرونا] را تشدید کند، همراه شود شما اگ راست بلغور میکنید برای دکترین وپرستاران بیمارستان های واشنگتن ماسک ولباس حفاظتی تهیه کنید، ایران به صدقه نیاز ندارد،، بنده خودم ماسکی طراحی کردم که به مدت طولانی میشه استفاده کرد بدون، هیچ مواد شیمیایی، یا خدا! رحم کن چه عملی میخواد بکنه آقا ما به همون فقط حرف اون خرفت راضی هستیما...🤦‍♀️

اخراج، شکنجه و اعدام؛ چگونه ایران از خدمت پزشکان بهایی محروم شدحقیقتا، بکارگیری از بعضی کلمات مثل همین کلمه اقلیت، ناخودآگاه یه جامعه کوچیک رو به سمت انزوای بیشتر میبره. نمیدونم چه جایگزینی برای این دست کلمات میشه پیدا کرد! بهایی کشتند و اعدام کردند مردم ایران گفتند به ما ربطی نداره. کرد و سیاسی دگر اندیش کشتند باز مردم ایران ساکت بودند. حالا دیگه به حامیان حقوق زن وحقوق بشر حافظان محیط زیست و معلم وکارگر هم رحم نمی کنند .اینه سرنوشت ملت ایران از این بدتر هم میشه 👈دوشنبه ٢٢ دیماه ۱۳۵۹، پروفسور منوچهر حکیم در مطب خود با گلوله‌ای که به سرش شلیک شد به قتل رسید.این پزشک بهایی، مؤسس و رئیس کرسی آناتومی دانشگاه تهران، متخصص علم تشریح از کشور فرانسه و دارای نشان لژیون دونور، از مؤسسین بیمارستان میثاقیه و خانه سالمندان تهران بود. اقلیتهای_مذهبی