دونالد ترامپ حزب سیاسی «میهن‌پرست» را تشکیل می‌دهد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

این خبر در حالی اعلام می‌شود که شماری از جمهوریخواهان از نقش دونالد ترامپ در تحریک مهاجمانی که ششم ژانویه به ساختمان کنگرهٔ آمریکا یورش بردند به‌شدت انتقاد کرده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نشریهٔ وال‌استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه نوشت که آقای ترامپ هفتهٔ گذشته با شماری از متحدان و همسنگران خود دربارهٔ تشکیل حزب سیاسی گفتگو و اعلام کرده است در راستای شعار سیاسی‌اش یعنی «نخست آمریکا» مایل است حزب تازه را «حزب میهن‌پرست» بنامد.

این خبر در حالی اعلام می‌شود که شماری از جمهوریخواهان از نقش دونالد ترامپ در تحریک مهاجمانی که در ششم ژانویه به ساختمان کنگرهٔ آمریکا یورش بردند به‌شدت انتقاد کرده‌اند. اما آنچه سبب می‌شود جمهوریخواهان بیش از دموکرات‌ها از خبر تشکیل حزب «میهن‌پرست» نگران باشند، آن است که آرائی که به صندوق حزب احتمالی دونالد ترامپ ریخته خواهد شد، به قیمت لاغر شدن بدنهٔ رأی‌دهندهٔ جمهوریخواهان تمام خواهد شد.از سوی دیگر کارشناسان می‌گویند با حضور دو حزب کهنه‌کار و قدرتمند در عرصهٔ سیاست آمریکا تشکیل حزب سیاسی تازه برای رئیس جمهوری که با کناره‌گیری از قدرت بیش‌ازپیش به‌انزوا می‌رود، کار آسانی نیست.

گرچه تشکیل احزاب سیاسی تازه در ایالات متحده بی‌سابقه نیست اما این احزاب ثالث، باتوجه به آراء ناچیزشان، هیچگاه نتوانسته‌اند نقش تأثیرگذاری در سیاست این کشور داشته باشند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احمدی نژاد آمریکاست

حالا حالا ها باهاش کار دارن اینجوری نیست بیای دنیا رو بهم بریزی پاشی بری بزرگترین خیانت ترامپ به آمریکا این بود که دشمنان آمریکا رو با هم متحد کرد و این عاقبت خوبی نداره

بهترین کاره. تکلیف خودش و حزب جمهوری خواه معلوم میشه

ترامپ .مباز واقی امریکا بود

دونالد ترامپ اشتباه اول و اخرش رو کرد .الان که قدرت داشت نتونست اون همه تقلبات گسترده رو جلو شو بگیره .حالا که قدرت دست متقلبان هستش باید خواب ریاست رو ببینه .۸۰ میلیون طرفدارش رو نا امید کرد .اصلا به وظیفش عمل نکرد .حفاظت از قانون امریکا

اگه بتونه امثال تد کروز ، لیندسی گراهام، پمپئو ، ... رو بیاره تو پاتریوتها با نماد جذاب عقاب آمریکایی (برای آمریکاییها) ، فاتحه جمهوری خواهان خونده است ! میشه یجور حزب خطرناک نازی آمریکایی!

به نظر سنجی شما حزب سیاسی میهن_پرست PatriotParty که از امروز به رهبری ترامپ اعلام موجودیت کرد چه سرانجام خواهد داشت؟

ههههههه در یک حزب 💩 خوده کرد در دیگرش چی خواهد کرد

عالیه امیدوارم حتما این کار رو انجام بده

اي واي خدا اين تا امريكا رو فلج نكنه ول نمي كنه هههههه لعنتي

هههههههههه

'Mein Kampf' PatriotParty manifesto

آفرین

شماری از جمهوری‌خواهان غلط کردند. اگر ترامپ نبود حزب جمهوری‌خواه همین چهار سال هم حاکم کاخ سفید نبود. چهارتا مفت خور نماینده الدنگ بی خاصیت!

احمدی نژاد هم همین کار رو کرد.😁😁😁😁😁

باید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بشود.

خیلی خطرناکه حسن 😂

یک مشت راست افراطی مثل گروه Proud boys

ما خودمون بهاریه مذگان داریم.

در حقیقت «نژادپرست»

انشعاب در حزب چمهوری خواه هم پولشو داره هم پایگاه اجتماعیشو

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دونالد ترامپ در 100 روز اول بعد خروج از کاخ سفید چه کرد؟برخلاف دیگر رؤسای جمهور آمریکا که پس از خروج از کاخ سفید برای مدت‌ها فعالیت سیاسی را کنار می‌‌گذارند، دونالد ترامپ در یکصد روز اول بعد از پایان ریاست‌جمهوری، اکثر وقت خود را به فعالیت‌های سیاسی اختصاص داد. تخم دوزرده
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا می‌گوید در حزب جمهوریخواه می‌ماند و حزب جدیدی تشکیل نمی‌دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. بچه رو حسابی ترسوندن ! لطفا بگو که ترامپ گفته من انها را سهبار شکست دادم چرا اینارو نمیزاری الدنگ. درمورد بلوچستان هم بزار الدنگ دونالد ترامپ مهره سوخته و فاسدی است که دادگاههای امریکا باید به جرایم گوناگون او رسیدگی کنند ترامپ یک تروریست دلقک است!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جلسات محاکمه استیضاح دوم دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین در سنای آمریکا آغاز شدجلسات محاکمه استیضاح دوم دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین در سنای آمریکا آغاز شد برای محکوم شدن آقای ترامپ، دو سوم رأی لازم است. یعنی با فرض بر این که هر ۵۰ دموکرات به محکومیت او رأی دهند، ۱۷ جمهوریخواه نیز باید علیه رئیس جمهوری هم‌‌حزب خود رأی دهند اللهم_الشغل_الظالمین_ بالظالمین بزنید تو سرهم ترامپ یک پدیده است . استوار بر یک شخص نیست . فکر کنید که ترامپ هم در آینده نتواند کاندید شود . ترامپی دیگر کاندید می شود ! دوره ریا کاری های حزب دمکرات تمام شده ! دست پنهان انگلیس برای دنیا رو شده !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

‌گام بعدی دونالد ترامپ در سیاست آمریکا چه خواهد بودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. KHOD KOSHI :) انشاالله تجزیه آمریکا زنده_باد_جناب_ترامپ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وكیل جدید ترامپ: محاکمه ترامپ غیر قانونی و هدف منع نامزدی او در آینده است ‌ديوید شوين وکیل جدید دونالد ترامپ شامگاه دوشنبه 2 فوریه در یک برنامه تلویزیونی با تاکید بر اینکه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ در نشست محافظه کاران: جو بایدن در برابر ایران سهل‌انگار استکنفرانس سالانه کمیته اقدام سیاسی محافظه کاران آمریکا معروف به «سی پک» از روز 25 تا 28 فوریه در شهر هر گونه مماشات با این رژیم ضد بشری به ضرر مردم ایران و جهان خواهد بود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »