دونالد ترامپ: ایران دولت بایدن را به بازی گرفته است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا با انتقاد از سیاست‌های دولت جو بایدن در عرصه بین‌المللی گفت که «چین، روسیه و ایران» درگیر اقدامات «خصمانه و

ترامپ، شنبه، 15 ژانویه، در گردهمایی آریزونا در جمع هوادارانش گفت که هیچ یک از این کارها را انجام نمی‌دادند. او گفت ایران، چین و روسیه کشور آمریکا را «جدی» نمی‌گیرند.این اظهارات در حالی مطرح شد که اخیرا انیمیشنی درباره طرح ترور ترامپ در پایگاه اطلاع‌رسانی علی خامنه‌ای، رهبر ایران منتشر شده است. جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در واکنش به پرسشی درباره انتشار این انیمیشنی گفته بود که در این مورد نظری ندارد و صحبت نمی‌کند.

وب‌سایت رهبر جمهوری اسلامی، چهارشنبه 12 ژانویه، به مناسبت دومین سالگرد کشته‌شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سابق نیروی قدس، یک انیمیشن 107 ثانیه‌ای با عنوان «انتقام حتمی است» در صفحه اول خود منتشر کرد. خامنه‌ای، در روزهای گذشته نیز ترامپ و دیگر افرادی که در کشتن سلیمانی نقش داشتند را به پس دادن «تقاص» خون سلیمانی تهدید کرده بود.

به دنبال آن، توییتر پس از انتقادهای فراوان از سوی برخی منتقدان و شخصیت‌های سیاسی آمریکا در خصوص مسدود نکردن حساب کاربری که در آن به‌طور آشکار تهدید تبلیغ می‌کند در نهایت یکی از حساب‌های کاربری رهبر ایران را مسدود کرد. انتقادات ترامپ به دولت بایدن در حالی صورت می‌گیرد که مذاکرات هسته‌ای ایران در وین ادامه دارد و در حالی که کشورهای اروپایی و آمریکا نسبت به اتمام فرصت ایران برای توافق هشدار می‌دهند، «حملات هماهنگی» از سوی اعضای دولت بایدن، به سیاست‌های ترامپ افزایش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ایران دهان دولت ترامپ را سرویس کرد اگر امروز ترامپ رئیس جمهور بود از ترس موشکهای ایرانی در پناهگاه کاخ سفید هم خوابش نمی برد و قطعا تمام شروط ایران را همان روز اول در وین می پذیرفت .

trump good morning mr.president

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جهش چشمگیر وصول درآمدهای نفتی در دولت سیزدهمجهش چشمگیر وصول درآمدهای نفتی در دولت سیزدهم وزیر نفت: وصول درآمدهای نفتی در دولت سیزدهم جهش چشمگیری نسبت به قبل داشته و پول آن به‌صورت منظم در حال وصول است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کی‌یف می‌گوید هکرهای مرتبط با بلاروس مسئول حمله سایبری روز جمعه به دولت اوکراین هستندمهاجمان سایبری در پیام هک خود به کشتار گالیسیای شرقی در اوکراین ارجاع داده اند؛ قتل عامی که در جریان اشغال اوکراین از سوی آلمان نازی توسط اپوزیسیون ضد کمونیست این کشور علیه نیروهای حامی مسکو و همچنین یهودیان انجام شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

صدر با رد پیشنهاد هیئت هماهنگی شیعیان دولت توافقی را «خودکشی» توصیف کردمنابع العربیه یکشنبه 16 ژانویه گزارش دادند در نشست شب گذشته میان مقتدی صدر، رهبر جنبش صدری‌ها و هادی العامری، رهبر ائتلاف فتح برای بررسی موضوع تشکیل دولت،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برنامه مکتوب دولت برای حذف ارز ترجیحی تقدیم مجلس شدبرنامه مکتوب دولت برای حذف ارز ترجیحی تقدیم مجلس شد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱: دولت برنامه اجرایی حذف ارز ترجیحی و شیوه جبران تاثیرات آن در معیشت مردم را به کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تقدیم کرد. دولت با شش کلاس سواد چه جوری برنامه نوشته دروغ محض
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استیضاح احتمالی وزیر کار؛ پایان ماه عسل دولت و مجلس؟ | DW | 16.01.2022کمتر از پنج ماه پس از تشکیل کابینه دولت سیزدهم، بحث استیضاح وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی جدی‌تر از قبل شده است. آیا این استیضاح احتمالی سرآغاز رویارویی دولت رئیسی و مجلسی خواهد بود که خود را 'ارزشی و انقلابی' می‌خوانند؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

درخواست باغداران کشمیری از دولت هند برای قطع واردات سیب از ایرانمعاون رئیس مجمع تجار سیب کشمیر گفته است که سیب ایرانی خوش آب و رنگ است و با نرخ پایین در بازار عرضه می‌شود؛ موضوعی که به زیان باغداران محلی است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »