دونالد ترامپ می‌گوید سربازان کشته و اسیر شده در جنگ را مسخره نکرده - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دونالد ترامپ می‌گوید سربازان کشته و اسیر شده در جنگ را مسخره نکرده

مجله آتلانتیک می‌گوید آقای ترامپ در سال ۲۰۱۸ بازدید از یک قبرستان سربازان آمریکایی در خارج از پاریس را لغو کرد و گفت که "این قبرستان پر از بازندگان است".اما رئیس جمهوری آمریکا در یک توییت این ادعاها را "ساختگی و خبر جعلی" دانسته است.

با این حال چهار منبع به مجله آتلانتیک گفتند که آقای ترامپ ایده بازدید را رد کرد زیرا باران موهای او را آشفته می‌کرد و او احترام گذاشتن به کشته شدگان جنگ را مهم نمی‌دانست.گفته شده ترامپ بازدید از قبرستان آیز-مارن را لغو کرد به این دلیل که احترام به کشته شدگان جنگ را مهم نمی دانست این نبرد به جلوگیری از پیشروی آلمان به پاریس در طول جنگ جهانی اول کمک کرد و تفنگداران دریایی آمریکا ارج و احترام زیادی برای نیروهای دخیل در این نبرد قائل هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دونالد ترامپ از رهبران ایران خواست نوید افکاری را اعدام نکنند - BBC News فارسیدونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توییتی از رهبران ایران تقاضا کرده است از اعدام نوید افکاری، کشتی گیر ۲۷ ساله ای که به اتهام قتل یک کارمند حراست محکوم شده اما می گوید تحت شکنجه اقرار کرده و بی گناه است، خودداری کنند. دولت برای پنهان کردن هویت مسئولین خود در شرکتهای گاز در سالهای گذشته با استناد به مفاد قراردادهای حجمی کارگری و تحمیل آن با فریبکاری به کارگرانی که قرارداد یا طرف حساب مستقیم این شرکتها نبوده مردم را با این قراردادها در شرکتهای گاز در سالهای گذشته به گروگان گرفته و در زمان ورود بخش خصوصی که عوامل بسیجی و آخوندزاده ها در آن نقش به سزائی داشته و عمدتا از مهره های کلیدی و یا از عوامل حراستی بوده اند و با ارائه برگه های عضویت به تمامی کارکنان و به کارگرانی که قرارداد مستقیم در این شرکتها بوده و یا ا
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بازگشت مجدد وزیر کشور تعلیق شده لیبیفتحی باشاغا، وزیر کشور لیبی که هفته گذشته برای تحقیقات اداری از فعالیت‌هایش تعلیق شده بود مجددا به کار خود بازگشت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی:‌ انتخابات در موعد اعلام شده برگزار می‌شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

همسر مطرود شده پادشاه تایلند به دربار بازگشتسخنگوی پادشاه تایلند اعلام کرد که یکی از همسران پادشاه که پیش تربه دلیل «بی وفایی» عناوین خود را از دست داده بود دوباره تمام عناوین و القابش را بدست آورده و از سوی پادشاه «نجیب» تشخیص داده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آلمان: الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس پوتین با سم اعصاب نوویچوک مسموم شده - BBC News فارسیدولت آلمان می‌گوید نتیجه آزمایش‌های سم‌شناسی در یک آزمایشگاه نظامی این کشور 'شواهد مستدلی ' از مسموم شدن آلکسی ناوالنی با عنصری از گروه سم اعصاب نوویچوک است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران اجازه بازرسی یکی از دو محل توافق شده را ایجاد کرده استآژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران اجازه بازرسی یکی از دو محلی را که بر سر بازرسی آن در هفته گذشته توافق شده بود، ایجاد کرده و آژانس از این تاسیسات را بازرسی کرده و نمونه‌برداری محیطی به عمل آورده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »